کد خبر: ۱۸۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل بازرسی استانداری کرمان هشدار داد:
مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری کرمان گفت: براساس دیدگاه آقای رزم حسینی استاندار کرمان، با نگاه پیشگیری و پرهیز از مچ گیری در بازرسی استانداری کرمان کار کرده ایم.
مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری کرمان گفت: براساس دیدگاه آقای رزم حسینی استاندار کرمان، با نگاه پیشگیری و پرهیز از مچ گیری در بازرسی استانداری کرمان کار کرده ایم.

به گزارش ایسنا، منطقه کویر، "محمد باژیان" صبح امروز چهارشنبه 24 آذرماه در جلسه شورای اداری استان کرمان اظهار کرد: براساس دیدگاه آقای رزم حسینی، با نگاه پیشگیری و پرهیز از مچ گیری در بازرسی استانداری کرمان کار کرده ایم و در حال حاضر با بیش از یک هزار و 700 نفر از نیروهای انتخاب شده از بین اقشار مختلف مردم، کار کنترل و نظارت بر دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی انجام می دهیم.

وی افزود: یکی از وظایفی که مجموعه بازرسی به عهده داشته، بازرسی از دستگاه های اجرایی است و بیش از 98 درصد ادارات را بیش از یک بار حضور یافته ایم و عموما سرکشی ها به صورت سرزده بوده است.

باژیان تصریح کرد: بازرسی از فرمانداری های استان در مقایسه با قبل بیش از هزار درصد افزایش داشته و این بازدیدها از فرمانداری ها و دهیاری ها نتایج خوبی به دنبال داشته است.

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری کرمان با بیان اینکه بازرسی استانداری کرمان در سال گذشته رتبه اول کشور را کسب کرد، گفت: یکی از کارهای این مجموعه انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بود و با 2 هزار و 164 بازرس و 206 سرباز کار اجرایی انتخابات را انجام دادیم و کسب رتبه برتر را در صیانت از آراء و سلامت انتخابات را به دست آوردیم.

مدیرکل بازرسی استانداری کرمان اظهار کرد: کار ارزیابی مدیریتی را در سطح استان انجام داده ایم و مدیرانی که بین 60 تا 70 نمره را کسب کرده اند، باید تلاش بیشتری داشته باشند و بیش از 80 درصد مدیران استان نمره بالاتر از 90 را کسب کرده اند.

وی ادامه داد: مدیرانی که کمتر از 60 نمره را کسب کرده اند که البته تعداد کمی هستند، اگر نتوانند خود را به سطح مورد نظر برسانند، قطعا تغییراتی را در سطح مدیران دستگاه های اجرایی خواهیم داشت.

باژیان تصریح کرد: دبیرخانه ای در اداره کل بازرسی ایجاد شده که تفاهمنامه ها و برنامه زمان بندی پروژه های استان را هر هفته رصد می کند و پیگیری ها به گونه ای انجام می شود که گزارشات مرتبا رسیده و درخواست داریم مدیران اطلاعات مورد نظر را در اختیار همکاران ما قرار بدهند که همکاری خوبی وجود دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

نزاع مرگبار در رفسنجان / نزاع باغ پسته رفسنجان ده کشته داشت

63 بیمار کرونایی در کشور جان باختند / فقط ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

عوارض آزادراه‌ها به نرخ سابق بازگشت

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در  گل‌گهر برگزار شد

عزاداران حسینی حتما از ماسک استفاده کنند

مهمترین دغدغه ما برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و رعایت پروتکل‌هاست

سفر هیات دولت به کرمان باز هم لغو شد

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در کرمان اعلام شد

تشدید نظارت دامپزشکی کرمان بر کشتار دام در ماه محرم

جاده مواصلاتی کرمان-راور-دیهوک از استانداردهای مناسب برخوردار نیست / ضرورت رفع نقاط حادثه خیز

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۸ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)