کد خبر: ۱۸۲۲۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
ارسال به دوستان
ذخیره
ایران نوشت: زن میانسال با مراجعه به دادسرای جنایی تهران وتسلیم شکایتی برای کشف سرنخی ازسرنوشت نامعلوم پسر ٣٠ ساله‌اش کمک خواست.

 این زن به بازپرس مرشدلو گفت: «تیر ماه سال گذشته پسرم ارثیه ١٥ میلیونی‌اش را از من گرفت و بعد از آن زندگی جدیدی با دوستانش آغاز کرد. در این مدت هر چه به پسرم اصرار کردم که به خانه برگردد و باهم زندگی کنیم قبول نکرد.با این حال ارتباط ما ادامه داشت تا اینکه آذر ماه سال قبل تلفن‌هایش ناگهان خاموش شد و دیگر خبری از او نشد. پس ازآن بارها به سراغ دوستانش رفتم اما همگی‌شان مدعی بودند از پسرم بی‌اطلاع هستند.دراین مدت به هر جا که تصورش را کنید برای یافتن پسرم سر زدم اما ردی از او پیدا نکردم. مدتی قبل موضوع را برای یکی از دوستانم تعریف کردم و او گفت می‌توانم برای یافتن پسرم از شما کمک بگیرم.

پس از تشکیل این پرونده وبا دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تحقیقات جنایی دراین باره ازسوی کارآگاهان پلیس تهران آغازشد. اما در تحقیق از ادارات مربوطه و پزشکی قانونی ردی از پسر جوان به‌ دست نیامد. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستورداد دوستان پسرگمشده به دادسرا فراخوانده شوند تا ازآنها دراین باره تحقیق شود
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت

دلیل ردصلاحیت لاریجانی، تحصیلات تکمیلی دختر او در سال ۸۶ است

چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی در کرمان برگزار می‌شود

فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است/ امروز بیرق در دست شماست و دشمن در حال عقب نشینی است

رئیس شورای شورای شهر: بهترین گزینه را برای شهرداری کرمان انتخاب کردیم/ ادعای عضو شورای شهر: شهر کرمان را با بحران تحویل گرفتیم

هشدار یک استاد دانشگاه درباره طغیان مجدد کرونا در برخی استان‌ها

مجلس محرمانه‌ها

فضاسازی آمریکائی ها درباره «توسل به گزینه جایگزین»

تحریم‌ها را بردارند تا به مذاکره برگردیم

قالیباف: قصد مسدودسازی اینستاگرام را نداریم

پربازدید ها

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت

رئیس شورای شورای شهر: بهترین گزینه را برای شهرداری کرمان انتخاب کردیم/ ادعای عضو شورای شهر: شهر کرمان را با بحران تحویل گرفتیم

عامل قتل جوان ۱۶ ساله ریگانی دستگیر شد

قبل و بعد از هک اکانت اینستاگرام چه باید کرد؟

هشدار یک استاد دانشگاه درباره طغیان مجدد کرونا در برخی استان‌ها

روند برگزاری جشنواره رسانه و عدالت در استان کرمان آغاز می‌شود

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)