کد خبر: ۱۸۲۵۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: 400 ناشر در چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب جنوب کرمان شرکت می کنند.
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: 400 ناشر در چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب جنوب کرمان شرکت می کنند.

حسین اسحاقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب استانی جنوب کرمان از ١١ تا ١٦ دی ماه سال جاری در حسینیه شهدای جیرفت برگزار می شود.
وی تصریح کرد: ٣٠٠ میلیون تومان بن کتاب به نمایشگاه بزرگ کتاب استانی جنوب کرمان اختصاص داده شده که این رقم در صورت استقبال مردم به ٥٠٠ میلیون تومان افزایش می یابد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این نمایشگاه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخانی در جامعه بویژه بین نسل جوان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه کتاب و کتابخوانی تاکید ویژه دارند لذا یکی از دغدغه های ما برگزاری برنامه های فرهنگی مانند نمایشگاه کتاب در جنوب کرمان است.

وی افزود: نمایشگاه بزرگ کتاب استانی جنوب کرمان باید تفرّجگاه معنوی برای ساکنان این منطقه باشد لذا این امر نیازمند همکاری همه کمیته ها و برپایی باشکوه بخش های جنبی نمایشگاه است.

اسحاقی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل گفت: یک غرفه در نمایشگاه کتاب جنوب کرمان به موضوع ترویج و نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی در میان اقشار جامعه راه اندازی می شود.

وی بیان کرد: بانک شهر، بانک عامل چهارمین نمایشگاه کتاب استانی جنوب کرمان است که با هدف مشارکت در فعالیت فرهنگی در برگزاری این نمایشگاه شرکت می کند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان، هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد،‌ فاریاب،‌ رودبارجنوب، ‌کهنوج، ‌قعله گنج و منوجان را با جمعیت حدود یک میلیون نفر زیر پوشش دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

معایب ارتباط دادن اعتراض ها به خارج چیست؟

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)