کد خبر: ۲۱۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
ارسال به دوستان
ذخیره
پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد یک دگرگونی شگفت انگیز در همه امور کشور بودیم؛ بنابراین با حرفی که اقای احمدی نژاد مطرح کردند، مخالفیم، اینکه گویا تا قبل از ایشان هیچ کاری انجام نشده و همین اشتباه را رئیس جمهور فعلی هم تکرار کردند و گویا تمام بنیان های کشور تخریب شده است. کسی حق ندارد طوری حرف بزند که گویا در مملکت انقلابی صورت نگرفته است.
به گزارش «انتخاب»؛ محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی بعد از ظهر امروز در همایش انتخاباتی این حزب گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد یک دگرگونی شگفت انگیز در همه امور کشور بودیم؛ بنابراین با حرفی که اقای احمدی نژاد مطرح کردند، مخالفیم، اینکه گویا تا قبل از ایشان هیچ کاری انجام نشده و همین اشتباه را رئیس جمهور فعلی هم تکرار کردند و گویا تمام بنیان های کشور تخریب شده است. کسی حق ندارد طوری حرف بزند که گویا در مملکت انقلابی صورت نگرفته است.

وی افزود: خدماتی که نظام اسلامی در طول این سه دهه داشته قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست. البته باید کارهای انجام شده را بیان کرد اما فاصله ای که در حال حاضر با نقاط مطلوب داریم، فراوان است. برخی وعده هایی که انقلاب داده بود برای تحقق احتیاج به فرصت بیشتری دارند.

حبیبی ادامه داد: اینکه طرفداران یک دولت کارهای بد و خوب آن دولت را حمایت و مخالفان کارهای بد و خوب را بد جلوه دهند و برخی هم بی تفاوت باشند، خوب نیست.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: هرجا کارخوبی انجام شده تعریف کنیم و هرجا کار بدی انجام شده بدون تخریب، نقد کنیم.

وی افزود: دولت فعلی طوری صحبت کرد که گویا تمام مشکلات در صد روز حل می شود؛ کدام یک از مشکلات حل شد. تورم مهار شده ولی صورت مسئله پاک شده است. اگر قرار باشد کاری انجام نشود نمی توان قبول کرد که تورم مهار شده است.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: هر زمان مسئله ائتلاف اصولگرایی مطرح شده پیش قدم بودیم ولو اینکه از حق خود گذشته باشیم.

حبیبی افزود: در سیاست خارجی به خصوص در چهارسال گذشته ملاحظه می کنیم که حل مشکلات جز با کنار آمدن با آمریکا میسر نیست. ما با آمریکا نه به دلیل اینکه تنش زا است مخالفیم بلکه دولتمردان امریکا و اروپا با انقلاب اعلام جنگ کردند؛ برخی تصور می کنند اگر با دیپلماسی خنده مذاکره کنیم مشکلات ما حل می شود، اما مسئله این است که امریکایی ها واقعه با ما دشمن هستند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: معتقدیم حالا که دشمنی را آنها آغاز کردند ما راهی جز مقابله با آنها نداریم. آنها به لحاظ مسائل بنیادی با ما مخالف هستند. مبانی آنها با ما در تضاد است. آمریکایی ها هر کاری که علیه ما نکردند علتش این بوده که نتوانستند؛ چون مقاومت مردم و رهبری نقشه آنها را خنثی کرده است. به خاطر کارکردی که برخی نیروهای دیپلمات ما دارند معتقدیم که یک برنامه کارساز و فردی توانمند راه حل این مشکل است.

حبیبی ادامه داد: ۱۵ سال است که برای اداره کشور بررسی کرده و نیروها را از قبل شناسایی کردیم در این زمینه حرف برای گفتن داریم.

دبیر کل حزب موتلفه افزود: بسیاری از افراد می آیند و شعار می دهند اما فقط رقابت ها لفظی است نه برنامه های حزب موتلفه؛ این توانمندی را در ۱۵ سال گذشته به وجود اورده ایم و از اغاز امسال تصمیم گرفتیم با تمام ظرفیت ها به لحاظ برنامه و کادر مدیریتی وارد انتخابات شویم.

وی گفت: از بدنه حزب در استانها استعلام کردیم و از آذر سال گذشته اعلام کردیم که نامزد انتخاباتی داریم و نامزد ما «میرسلیم» است. شهادت می دهم اقای میرسلیم انسان متدین و به معنای واقعی کلمه، انقلابی است.

حبیبی ادامه داد: مهندس میرسلیم از امام و رهبری تبعیت دینی داشته و دارند. میرسلیم ذهن اداره کشور را دارد. امتیازات اقای میرسلیم برای اداره کشور درجه یک است که با پشتوانه حزب بیش از ۵۰ ساله امتیاز برتر نسبت به سایر نامزدها دارند. آمدن ما جای هیچ کس را تنگ نمی کند.

وی گفت: ممکن است برخی نگران ائتلاف اصولگرایان باشند اما ما ثابت کردیم هر وقت مسئله ائتلاف اصولگرایی بوده پیش قدم بودیم ولو اینکه از حق خود بگذریم. البته درخواست ما از مردم این است که به نامزد ما رای بدهند.

حبیبی ادامه داد: به چه دلیل نامزد ما در بررسی های نهایی باید امتیازش از دیگر نامزدها بیشتر نباشد. حزب موتلفه اسلامی نه از زمان داغ شدن بحث های انتخاباتی بلکه از ۱۵ سال پیش  بر کادرهای مدیریتی و شناسایی آنها کار کردیم.

دبیرکل حزب موتلفه ادامه داد: حزب موتلفه احساس مسئولیت کرده که برای حل مشکلات مردم به میدان بیاید. با تمام قوا به میدان امدیم تا برای حل مشکلات بازوی رهبری باشیم.

وی افزود: معتقدیم برخی مواقع برخی روسای جمهور، اظهارنظرهایی دارند که با چشم انداز ۱۴۰۴ زاویه دارد.

بادامچیان: تکلیف الهی خود می‌دانیم که به میرسلیم رای دهیم

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: ما با آرامش کامل پشت سر آقای میرسلیم نماز می خوانیم، به او اعتماد داریم و تکلیف الهی خود می دانیم که به وی رای دهیم.

اسدالله بادامچیان عصر امروز طی سخنانی در نشست انتخاباتی حزب موتلفه با بیان اینکه امسال یکی از برهه های حساس انقلاب، نظام و خط ولایت را در پیش رو داریم، گفت: حساسیت این برهه به دلیل موضوع انتخاب رئیس جمهور است و ما باید کسی را که متعهد، ساده زیست و متکی به یک حزب پاک و نیم قرنی است را انتخاب کنیم.

وی افزود: ما در یک برنامه ریزی چند ساله با پشتوانه چندساله مراجع تقلید در این موقعیت تکلیف شرعی خود دیدیم که یک نامزد را با نظر اعضا و مسئولان انتخاب کنیم.

بادامچیان افزود: ما با آرامش کامل پشت سر آقای میرسلیم نماز می خوانیم، به او اعتماد داریم و تکلیف الهی خود می دانیم که به وی رای دهیم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: اگر یک رئیس جمهور رجایی گونه واقعی باشد مشکلات کشور حل می شود در مسئولیت رجایی‌ها، باهنرها، لاجوردی‌ها و مهدوی‌کنی‌ها خلاف کاری و حقوق‌های نجومی گیر نمی‌آید اگر هم باشد آن را علاج می‌کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان نتوانسته‌اند در سال‌های اخیر حتی مشکل آلودگی هوای تهران را حل کنند، گفت: در سال‌های گذشته دیدیم که مسئولان مشکلات ساده‌ای مثل هوای تهران را نمی توانند حل کنند و در عین حال مشکل اشتغال و اقتصاد همچنان باقی است که این نشان می دهد، آنان نمی توانند مشکلات را حل کنند و از این رو ما ناچار شدیم به صحنه بیابیم و کاندیدایی برای انتخابات داشته باشیم.

بادامچیان با بیان اینکه ما از رنج ولی امرمان رنج می بریم، اظهار کرد: تکلیف ما این است که با تمام قوا کار کنیم و دیگران را متوجه کنیم که حزب  موتلفه برای حل مشکلات قدم برداشته است.

وی در پایان با بیان اینکه ما پول زیادی نداریم که در انتخابات خرج کنیم و اگر هم داشتیم لزومی به مصرف آن نمی دیدیم، گفت: کسانی که خرج های سنگینی برای انتخابات می کنند، سرمایه گذاری می کنند تا به اصطلاح کاسه بدهند چینی ببرند اما در این برهه وظیفه ولایی ماست که وارد صحنه شویم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

باورهای غلط در مورد انتقال بیماری قارچ سیاه

روحانی: نگذاریم آرزوهای دشمن محقق شود/گله‌ها را کنار بگذاریم

کشف ۱۷۰۰ دستگاه ماینر در کرمان

لغو ممنوعیت تردد، امشب و فردا شب

پلیس به جولان شرور سابقه دار در کرمان پایان داد

انتخابات در کرمان صد در صد الکترونیکی برگزار می‌شود/ 17891 نفر برای تصاحب کرسی شوراهای استان کرمان با هم رقابت می کنند

روحانی: مردم در طول سال‌های آینده شاهد آثار این هشت سال خواهند بود؛ دروغگو هیچ وقت به نتیجه‌ای نمی‌رسد

روحانی: مردم در طول سال‌های آینده شاهد آثار این هشت سال خواهند بود؛ دروغگو هیچ وقت به نتیجه‌ای نمی‌رسد

باید رأی اکثریت اعضا وجود داشته باشد تا فرد تایید شود / من هم نمی‌دانم که دلیل رد صلاحیت برخی از کاندیداها چیست / هرکس دلایل عدم احراز را بخواهد به خودش اعلام می‌کنیم

بازار آرام و راکد خودرو در انتظار نتیجه انتخابات

پربازدید ها

باید رأی اکثریت اعضا وجود داشته باشد تا فرد تایید شود / من هم نمی‌دانم که دلیل رد صلاحیت برخی از کاندیداها چیست / هرکس دلایل عدم احراز را بخواهد به خودش اعلام می‌کنیم

یادداشت تکاندهنده یاسر هاشمی در حمایت از عبدالناصر همتی

اجرای کامل و صحیح پروتکل های بهداشتی در روز انتخابات تضمین کننده سلامت مردم و رای دهندگان خواهد بود

مهرعلیزاده از حضور در انتخابات انصراف داد

محسن هاشمی: امسال نخستین انتخابات بدون مشورت و نقش موثر آیت الله هاشمی است؛ ایشان حتی در دوره گذشته هم پیش از رحلت خود، بستر پیروزی جریان اصلاح طلب و میانه رو فراهم کردند / خلا انسجام در میان اصلاح طلبان و کاهش اعتماد به تاثیر صندوقهای رای بزرگترین تهدیدات جامعه است / به همتی رای دهید تا تلخی بی مهری های ردصلاحیتها به شیرینی ابطال مهندسی انتخابات تبدیل شود

باید یک اقتصاددان مسئولیت اجرایی کشور را به عهده بگیرد/ خوشحال می‌شوم که جبهه اصلاحات و مهرعلیزاده هم به من کمک کنند

انتخابات به دور دوم می‌رود/ قطعا مخاطب آقای خاتمی رای دادن به همتی است

نظام را دریابید/ در مورد شورای نگهبان باید تجدید نظر شود

کار عقلانی این است که جبهه در انتخابات موضع گیری کند/ شرایط کشور نیاز به یک متخصص اقتصاد دارد/ همتی گزینه مناسبی است

بهزاد نبوی: ظریف قبول کرده تا به عنوان وزیر خارجه یا معاون بین الملل ریاست جمهوری در کنار دولت همتی باشد؛ این خبر خوبی است

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)

مرعشی: در نبود اکثریت، همیشه اصولگرایان شانس پیروزی دارند/الله کرم سخنگوی نظام نیست   (۲ نظر)

مرعشی: روحانی اگر نمی‌تواند کشور را اداره کند کنار برود/ مردم حوصله چه‌کنم چه‌کنم‌های رئیس‌جمهور را ندارند/ ایران فدایی می‌خواهد نه سیاستمدار متکبر و تمامیت خواه/ هرکس نمی‌تواند با رهبری هماهنگ باشد کاندیدای انتخابات نشود/ اصولگرایان میانه‌رو مانند اصلاح‌طلبان حذف شدند/ آتش انقلابی‌ها خیلی تند است/ هیچ اصلاح طلبی برای انتخابات ۱۴۰۰ تصمیم شخصی نگیرد   (۲ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)