کد خبر: ۲۱۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
ارسال به دوستان
ذخیره
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبر داد:
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی میزان سرمایه گذاری در حال اجرای استان کرمان 25 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: طی یک سال گذشته 35 هزار شغل در استان کرمان ایجاد شده و سال های 96، 97 و 98 سال های شکوفایی و جهش استان کرمان خواهد بود.
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی میزان سرمایه گذاری در حال اجرای استان کرمان 25 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: طی یک سال گذشته 35 هزار شغل در استان کرمان ایجاد شده و سال های 96، 97 و 98 سال های شکوفایی و جهش استان کرمان خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "علی ربیعی" در جمع خبرنگاران در بدو ورود به فرودگاه بین المللی کرمان گفت: رییس جمهور محترم برنامه هایی برای سال 96 جهت دستیابی به حداقل کسر 0.8 درصد نرخ بیکاری دارد و  دولت عزم جدی برای کاهش نرخ بیکاری در کشور خواهد داشت.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: پیش بینی ما برای ورود به بازار کار در کشور یک میلیون و 200 هزار نفر است و در استان کرمان با ظرفیت ها و قابیلت ها در حال حاضر سرمایه گذاری های متعدد در حوزه معدن، فولاد، پتروشیمی در دست اجراست.

وی با اشاره به تصویب و ابلاغ  سند اشتغال استان کرمان  طی دو ماه نخست سال جاری ، بیان کرد: 50 هزار شغل در رسته های مختلف در این استان شکل خواهد گرفت.

ربیعی با تاکید بر ظرفیت استان کرمان در حوزه گردشگری، گفت: بیش از ده هزار شغل در این حوزه سهم استان کرمان می باشد.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به ظرفیت های گلخانه ای مدرن در استان اشاره کرد و افزود: در این حوزه  می توان بخش عظیمی را در کنار بهره وری بالا و صرفه جویی آب مشغول به کار کرد.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی یکی دیگر از ظرفیت ها را گیاهان دارویی و آرایشی عنوان کرد و تصریح کرد: این امر در اولویت و دستور کار قرار دارد که می تواند 3500 شغل از این ناحیه ایجاد نماید.

وی افزود: برای تولید و فراوری پسته و خرما در استان کرمان باید صنایع جانبی پیش بینی و در این خصوص برنامه ریزی شود.

ربیعی میزان سرمایه گذاری در حال اجرای استان کرمان 25 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: طی یک سال گذشته 35 هزار شغل در استان کرمان ایجاد شده و سال های 96، 97 و 98 سال های شکوفایی و جهش استان کرمان خواهد بود.

وی افزود: با تدبیر استاندار کرمان که در سطح ملی پیشرو است  و اقداماتی که در چند سال گذشته انجام گرفته، به زودی جشن حذف بیکاری را برگزلر خواهیم کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

باورهای غلط در مورد انتقال بیماری قارچ سیاه

روحانی: نگذاریم آرزوهای دشمن محقق شود/گله‌ها را کنار بگذاریم

کشف ۱۷۰۰ دستگاه ماینر در کرمان

لغو ممنوعیت تردد، امشب و فردا شب

پلیس به جولان شرور سابقه دار در کرمان پایان داد

انتخابات در کرمان صد در صد الکترونیکی برگزار می‌شود/ 17891 نفر برای تصاحب کرسی شوراهای استان کرمان با هم رقابت می کنند

روحانی: مردم در طول سال‌های آینده شاهد آثار این هشت سال خواهند بود؛ دروغگو هیچ وقت به نتیجه‌ای نمی‌رسد

روحانی: مردم در طول سال‌های آینده شاهد آثار این هشت سال خواهند بود؛ دروغگو هیچ وقت به نتیجه‌ای نمی‌رسد

باید رأی اکثریت اعضا وجود داشته باشد تا فرد تایید شود / من هم نمی‌دانم که دلیل رد صلاحیت برخی از کاندیداها چیست / هرکس دلایل عدم احراز را بخواهد به خودش اعلام می‌کنیم

بازار آرام و راکد خودرو در انتظار نتیجه انتخابات

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)

مرعشی: در نبود اکثریت، همیشه اصولگرایان شانس پیروزی دارند/الله کرم سخنگوی نظام نیست   (۲ نظر)

مرعشی: روحانی اگر نمی‌تواند کشور را اداره کند کنار برود/ مردم حوصله چه‌کنم چه‌کنم‌های رئیس‌جمهور را ندارند/ ایران فدایی می‌خواهد نه سیاستمدار متکبر و تمامیت خواه/ هرکس نمی‌تواند با رهبری هماهنگ باشد کاندیدای انتخابات نشود/ اصولگرایان میانه‌رو مانند اصلاح‌طلبان حذف شدند/ آتش انقلابی‌ها خیلی تند است/ هیچ اصلاح طلبی برای انتخابات ۱۴۰۰ تصمیم شخصی نگیرد   (۲ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)