کد خبر: ۲۱۷۸۹
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان:
استاندار کرمان گفت: مرکز استان کرمان همچون یک روستای بزرگ است در حالی که کرمان باید از یک مرکز استان پیشرفته برخوردار باشد.
گفتارنو/ گروه سیاست: استاندار کرمان گفت: مرکز استان کرمان همچون یک روستای بزرگ است در حالی که کرمان باید از یک مرکز استان پیشرفته برخوردار باشد.

به گزارش گفتار نو، علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات استان افزود: رسانه ها مردم را مطلع کنند تا انتخاب های خوبی انجام دهند و انسان های پاکدستی انتخاب کنند.

رزم حسینی  اظهار داشت: دولت اختیارات خود را به شوراها داده و امتیازاتی برای شوراها در نظر گرفته شده است و اگر بخواهیم شهرهای ما از امکانات خوب برخوردار شود باید در انتخابات شرکت کرد.

استاندار کرمان تاکید کرد: نباید از روش های ضد اخلاقی در انتخابات استفاده کرد و باید اخلاق انتخاباتی را رعایت کنیم تا اخلاق انتخاباتی نهادینه شود.

وی یادآور شد: شبکه های مجازی امکان تبلیغات را بدون هزینه فراهم کردند البته دستگاه های نظارتی بر فضای مجازی نظارت داشته باشند.

وی افزود: رسالت رسانه، مطبوعات و نخبگان این است که در برای برگزاری انتخابات سالم و حداکثر مشارکت مردم بکوشند و شرایطی برای گمراهی مردم به وجود نیاید.

رزم حسینی  بیان کرد: اگر جنگ سیاسی به وجود آید مطمئنا آسیب های اجتماعی افزایش پیدا می کند و همچنین فرمانداران و بخشداران از اموال دولتی در انتخابات استفاده نکنند و ما این موضوع را بخشنامه کردیم.

او همچنین با تقدیر از هیئت نظارت انتخابات استان و دیگر ارگان های مربوط اظهار کرد: هرچه محکمتر در حوزه الزامات انتخابات قدم برداریم از یک انتخابات سالم، خوب، رقابتی و  آزاد برخوردار می شویم.

وی ادامه داد: جایگاه شورای نگهبان ، جایگاه بسیار رفیع و مطمئنی است و به صلاحیت افراد توجه ویژه ای دارد و باید تمهیداتی جدی صورت گیرد تا افراد با صلاحیت وارد شوراهای شهر شوند زیرا بخشی از سرنوشت مردم در این شوراها رقم می خورد.

وی با تاکید بر اینکه مجریان قانون و انتخابات امانت داری کنند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری بیان فرمودند که رای مردم حق الناس است» و باید مردم باید مطمئن شوند که به رای آنها اهمیت داده می شود و آخرت خود را برای دنیای دیگران از دست ندهیم.

وی افزود: باید کاری کنیم تا با کمک هم سطح مشارکت مردم و سطح خرد جمعی افزایش پیدا کند که در نهایت و قاعدتا انتخابات خوبی صورت می گیرد و این حداکثر مشارکت مردم باعث بالابردن امنیت کشور خواهد شد.

استاندار کرمان بار دیگر تصریح کرد: باید سطح مشارکت مردم را بالا برد و خوشبختانه در هیچ دوره ای مشارکت مردم کمتر از 50 درصد نبوده است و این رای ها در سرونوشت ما تعیین کننده است.
وی ادامه داد: باید مطالب و اطلاعات را با مردم در میان بگذاریم و باید به مردم بگوییم که سطح مشارکت مردم در حوزه اقتصادی چه مقدار می تواند در سرونشت شان تاثیر گذار باشد و به سمتی حرکت کنیم تا بیشترین ظرفیت ها را در استان کرمان به وجود آوریم.

وی گفت: سعی کردیم بر محور ولایت و توسعه حرکت کنیم و این حرکت مبتنی بر آرمان های انقلاب اسلامی است و امروز آرامش سیاسی و اقتصادی امروز کمتر در دوره های دیگر بوده است و نباید با صحبت هایی خدمات سه قوه کشور را تضعیف کنیم. 

وی افزود: این دولت هزار و 10 پروزه اقتصادی موافقت نامه بسته شد و  و 700 پروژه با 16 هزار و 500 میلیارد تومان در دولت به بهره برداری رسیده است که این پروژه ها 21 هزار شغل ایجاد کرده و 5 هزار میلیارد تومان پروژه در دست اجرا داریم و حدود 30 میلیارد تومان تامین مالی از بخش سرمایه گذاری خارجی داشته ایم.

وی با تشریح اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید بیان کرد: در زمینه تولید برق، افزایش شرکت های دانش بنیان و صادارت این شرکت ها، تغییر الگوی کشت، پروژه های میراث فرهنگی و بوم گردی، صادارت اقدامات بسیار مهمی انجام شده که قابل مقایسه با دوره های قبل نیست.
 و همچنین در قلع گنج که نمونه اقتصادی مقاومتی است با اقدامات انجام شده آسیب های اجتماعی به شدت کاهش پیدا کرده است و مردم این شهرستان در بخش های مختلف مشارکت دارند.

وی عنوان کرد: در سال گذشته تنها 32 هزار و 242 شغل در استان کرمان ایجاد کرده ایم که از متوسط اویل انقلاب تا کنون بالاتر است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دستگیری جاعل فراری در کرمان

عناصر اصلی ناآرامی‌های اخیر در استان کرمان دستگیر شدند/ هیچ ناآرامی در استان کرمان گزارش نشده است

دانش فنی تکواندو به استان‌ها منتقل شده است / زمینه شکوفایی استعدادهای سراسر کشور را فراهم می‌کنیم

عناصر اصلی ناامنی‌های منطقه چاه‌دادخدا استان کرمان دستگیر شدند

در کشت گلخانه‌ای از حضور سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنیم / استان کرمان در تولید انرژی خورشیدی و بادی، بهترین موقعیت را در کشور دارد / علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران چینی برای کار در استان کرمان

اعتراضات مسالمت‌آمیز حق مردم است/در اعتراضات اخیر تخریب، شورش و درگیری‌ها هدایت شده بود/ تمام بحث گرانی بنزین متوجه دولت نمی‌شود/هزار تومان قیمت عرفی برای بنزین نبود/در نظام‌های دموکراتیک و مردمی راهکار‌ها و روش‌های قانونی و امن برای اعتراضات مسالمت‌آمیز پیش بینی شده/جراحی اقتصادی در زمینه حامل‌های انرژی لازم بود

کوههای اطراف شهر کرمان سپید پوش شدند

تیم فوتبال جوانان زیر ۱۷ سال مس کرمان، فاتح رقابت‌های قهرمانی استان شد

جریمه شدن برخی از جایگاه داران سوخت در کرمان / کاهش 16 درصدی مصرف بنزین در استان کرمان

استاندار: در شهرستان‌های جنوبی تصمیمات جلسات قبلی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اجرا نشده و باعث رونق قاچاق سوخت شده بود/معاون سیاسی، امنیتی استاندار کرمان:جدا شدن صف مردم از شورشگران اتفاقات را در نطفه خفه کرد/سردار ناظری:یکی از دلایل افزایش قیمت بنزین قاچاق سوخت بود

پربازدید ها

«عبدالرضا داوری» به اتهام همکاری با آمدنیوز بازداشت شد

اداره اطلاعات استان، ورود پول‌های کثیف و آلوده به انتخابات را شناسایی و اعلام کند/ تدابیر لازم جهت جلوگیری از جرائم انتخاباتی اندیشیده شود/ دادستان‌ها، خارج از نوبت به جرائم انتخاباتی رسیدگی کنند/استفاده از امکانات دولتی له یا علیه نامزد‌های انتخاباتی جرم محسوب می‌شود/دادستان مرکز استان به جرائم انتخاباتی در فضای مجازی ورود کند

زمان آغاز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد

زمان آغاز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد

اعتراضات مسالمت‌آمیز حق مردم است/در اعتراضات اخیر تخریب، شورش و درگیری‌ها هدایت شده بود/ تمام بحث گرانی بنزین متوجه دولت نمی‌شود/هزار تومان قیمت عرفی برای بنزین نبود/در نظام‌های دموکراتیک و مردمی راهکار‌ها و روش‌های قانونی و امن برای اعتراضات مسالمت‌آمیز پیش بینی شده/جراحی اقتصادی در زمینه حامل‌های انرژی لازم بود

ملت ایران اجازه نداد آب به آسیاب دشمن ریخته شود

دوستان و دشمنان بدانند در حوادث امنیتی چند روز اخیر، دشمن را عقب زدیم / تحریم‌های فعلی حالا حالاها خواهد بود؛ اینکه امید داشته باشیم یک یا دو سال دیگر تمام می‌شود، باطل است

هیچ حزب و تشکلی درخواست مجوز راهپیمایی نداده‌ است

هیچ حزب و تشکلی درخواست مجوز راهپیمایی نداده‌ است

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)