کد خبر: ۲۱۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
ارسال به دوستان
ذخیره
گفتارنو گزارش می دهد
شهردار کرمان گفت: عملیات اجرایی پروژه آزادی 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 10 مهرماه 96 پایان پایان قرارداد می باشد که امیدواریم قبل از این تاریخ یعنی در شهریور به بهره برداری رسد.
گفتارنو/ گروه شهر: 
 
شهردار کرمان  گفت: عملیات اجرایی پروژه آزادی 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 10 مهرماه 96 پایان پایان قرارداد می باشد که امیدواریم قبل از این تاریخ یعنی در شهریور به بهره برداری رسد.

به گزارش گفتار نو، در حالی که افتتاح زودهنگام پروژه میدان آزادی یکی از وعده هایی است که پیوسته از سوی مدیران شهری مطرح و روی آن مانور داده شده است، شهردار کرمان در نشست شورای شهر اذعان کرد: 10 مهرماه 96 پایان قرارداد میدان آزادی است. او البته در ادامه باز ابراز امیدواری کرد: میدان آزادی قبل از این تاریخ به بهره برداری برسد.

علی بابایی شب گذشته با ارائه گزاش عملکرد یکسال و نیم شهرداری کرمان، چاپ و توزیع 207 هزار قبض شهری برای مردم برای وصول هزینه های شهر نشینی  را از اقدامات شهرداری برشمرد و البته اذعان کرد: مردم استقبال چندانی نکردند.

بابایی با بیان اینکه در ساختن یک شهر سه مبحث اصلی را مد نظر قرار داده ایم، اظهار کرد: وظایف ذاتی شهرداری، پروژه های اجرایی سطح شهر و میزان مشارکت مردم سه مبحث مورد نظر می باشند.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات بدون ساختار توانمند پیش نخواهد رفت، افزود: تشکیل کمیته درآمدی در شهرداری مرکزی، تشکیل کمیته نیروی انسانی برای بهره وری در این بخش و تصویب چارت سازمانی شهرداری کرمان از برنامه های اجرا شده در شهرداری کرمان در این مدت است.

وی به تشریح پروژه های در سطح شهر کرمان پرداخت و گفت:  افتتاح پارک ریحانه، افتتاح پارک بانوان، افتتاح دریاچه جنگل قائم، تکمیل و افتتاح مدرسه حیاتی، تکمیل پل دانش ، تکمیل فرهنگسرای بنی  هاشم، راه ادازی 4 ایستگاه آتش نشانی از اقدامات شهرداری کرمان است.

بابایی ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه آزادی 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 10 مهرماه 96 پایان پایان قرارداد می باشد که امیدواریم قبل از این تاریخ به بهره برداری رسد.

وی اظهار کرد: تقاطع غیر هم سطح ولی عصر (عج)  70 درصد پیشرفت داشته که از تاریخ افتتاح آن گذشته و پیمانکار آن خسارت پرداخت می کند و ظرف دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
وی همچنین به تشریح عملیات اجرایی تقاطع غیر هم سطح شهید الله دادی پرداخت و بیان کرد: تقاطع غیر هم سطح شهدای حرم اواخر مردادماه به بهره برداری می رسد و همچنین تقاطع شهدای خیابان 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

شهردار کرمان متذکر شد: تقاطع شهدای هفت تیر (پل سیدی) به لحاظ همه مشکلات 5 دهنه از 7 دهنه ساخته در محل نصب شده است.

وی اعلام کرد: پروژه جاده دسترسی به بام کرمان پنج شنبه همین هفته افتتاح خواهد شد و همه قطعات پروژه احداث  تله کابین از ایتالیا رسیده و سه ماه و نیم تا پایان قرارداد مانده و بعد از اتمام این قرارداد کل تله کابین به بهره برداری خواهد رسید.
در حالی شهردار کرمان از افتتاح پروژه جاده دسترسی بام کویر خبر داده است که انتقادات جدی متوجه جانمایی و مکان یابی مسیر جاده از سوی کارشناسان امر مطرح شده است. 

وی گفت: تکمیل و راه اندازی ساختمان مرکزی شهرداری به اتمام رسیده است و ظرف حداکثر یک ماه آینده شهرداری به ساختمان جدید منتقل می شود.

وی به ساخت بوستان پدر در شهر کرمان اشاره کرد و افزود: بوستان پدر نمونه اقتصاد مقاومتی است زیرا بخش زیادی از آن توسط مواد ضایعاتی ساخته شده است و بوستان رادیو و بوستان هزار هم افتتاح شدند.

بابایی خاطرنشان کرد: شهرداری توجه ویژه ای به بافت تاریخی شهر کرمان دارد و در همین راستا کفسازی و بدنه سازی کوچه های منتهی به بازار و کوچه موزه برق انجام شد.

این مسئول ادامه داد: سند اقتصاد مقاومتی شهرداری کرمان تدوین شد و بر اساس آن هزینه های شهرداری کاهش اما اقدامت به بهره وری بیشتری رسید.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دستگیری جاعل فراری در کرمان

عناصر اصلی ناآرامی‌های اخیر در استان کرمان دستگیر شدند/ هیچ ناآرامی در استان کرمان گزارش نشده است

دانش فنی تکواندو به استان‌ها منتقل شده است / زمینه شکوفایی استعدادهای سراسر کشور را فراهم می‌کنیم

عناصر اصلی ناامنی‌های منطقه چاه‌دادخدا استان کرمان دستگیر شدند

در کشت گلخانه‌ای از حضور سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنیم / استان کرمان در تولید انرژی خورشیدی و بادی، بهترین موقعیت را در کشور دارد / علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران چینی برای کار در استان کرمان

اعتراضات مسالمت‌آمیز حق مردم است/در اعتراضات اخیر تخریب، شورش و درگیری‌ها هدایت شده بود/ تمام بحث گرانی بنزین متوجه دولت نمی‌شود/هزار تومان قیمت عرفی برای بنزین نبود/در نظام‌های دموکراتیک و مردمی راهکار‌ها و روش‌های قانونی و امن برای اعتراضات مسالمت‌آمیز پیش بینی شده/جراحی اقتصادی در زمینه حامل‌های انرژی لازم بود

کوههای اطراف شهر کرمان سپید پوش شدند

تیم فوتبال جوانان زیر ۱۷ سال مس کرمان، فاتح رقابت‌های قهرمانی استان شد

جریمه شدن برخی از جایگاه داران سوخت در کرمان / کاهش 16 درصدی مصرف بنزین در استان کرمان

استاندار: در شهرستان‌های جنوبی تصمیمات جلسات قبلی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اجرا نشده و باعث رونق قاچاق سوخت شده بود/معاون سیاسی، امنیتی استاندار کرمان:جدا شدن صف مردم از شورشگران اتفاقات را در نطفه خفه کرد/سردار ناظری:یکی از دلایل افزایش قیمت بنزین قاچاق سوخت بود

پربازدید ها

مدیرکل حفاظت محیط زیست کرمان: تمامی دستگاه‌ها برای احیای تالاب جازموریان همراه شوند/ شرکت آب منطقه‌ای حق آبه تالاب جازموریان را بدهد

`پیش بینی کاهش دما و یخ‌بندان معابر کرمان در آخر هفته

اهداء اعضای بدن جوان 21 ساله کرمانی به 3 بیمار نیازمند دریافت عضو

کلاهبردار کارت‌های رفاهی بازنشستگان در کرمان دستگیر شد

دستگیری سرکرده باند شرارت در جنوب کرمان

افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در کرمان غیرقانونی است

پیش بینی ادامه بارش‌ها در استان کرمان

۱۰ نکته درباره مغز و توانایی‌های آن

عناصر اصلی ناآرامی‌های اخیر در استان کرمان دستگیر شدند/ هیچ ناآرامی در استان کرمان گزارش نشده است

افزون بر هزار مدرسه کرمان فاقد نمازخانه است / خیرین در زمینه احداث نمازخانه مدارس، آموزش و پرورش را یاری کنند

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)