کد خبر: ۲۲۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار رفسنجان عمده مشکلات جاده ای، تصادفات و تلفات را در محورهای رفسنجان - سرچشمه، رفسنجان - زرند و رفسنجان - نوق عنوان کرد و گفت: برای این منظور محور رفسنجان - سرچشمه استاندارد سازی می شود.
فرماندار رفسنجان عمده مشکلات جاده ای، تصادفات و تلفات را در محورهای رفسنجان - سرچشمه، رفسنجان - زرند و رفسنجان - نوق عنوان کرد و گفت: برای این منظور محور رفسنجان - سرچشمه استاندارد سازی می شود.

به گزارش ایرنا حمید ملانوری روز سه شنبه در نشست شورای ترافیک شهرستان در محل فرمانداری با حضور رئیس پلیس راه استان کرمان افزود: برای استاندارد سازی شن ریزی در دهانه پل ها و نصب حداقل 10 دستگاه دوربین کنترل سرعت در محور رفسنجان - سرچشمه 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی بیان کرد: با کمک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت مس کرمان این اقدام انجام می شود و اواخر هفته ایست و بازررسی صورت گیرد چون مسیر سرچشمه مسیری خوش آب و هوا و تفریحی است از طرفی تردد نیروها و کارمندان و کارگران مجتکع مس سرچشمه در این جاده زیاد است که با نصب دوربین کنترل سرعت، سرعت خودروها و تلفات کم شود.
فرماندار رفسنجان گفت: برای استانداردسازی دیگر محورها نیز پیگیری های لازم در دست اقدام است.

وی با اشاره به اینکه محور نوق از سال گذشته در حال دوبانده شدن است بیان کرد: پنج کیلومتر اول دوبانده شده و پنج کیلومتر بعدی نیز در حال اجراست و تا 20 کیلومتر پیش خواهد رفت تا بتدریج این جاده دوبانده و تلفات و آسیب ها کم شود.
ملانوری افزود: در سطح روستاها سال گذشته با ارایه قیر رایگان و کمک دهیاری ها بلوارسازی، دوبانده شدن معابر روستایی در روستاها، نصب علایم و خط کشی انجام شده است و این روند ادامه دارد تا در روستاها نیز تصادفات کاهش یابد.

وی با بیان اینکه سطح اعتبارات شهرستان رفسنجان پایین است گفت: سال گذشته 28 میلیارد تومان اعتبار به دستگاه های این شهرستان داده شد که برای انجام فعالیت های بزرگ و کاهش آسیب ها کم است.

فرماندار رفسنجان بیان کرد: محور رفسنجان - زرند مشکلاتی دارد از جمله اینکه فاقد شانه خاکی و دارای پیچ های تند است و برخی روستاها در حاشیه این محور قرار دارند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان هم در این نشست اجرای زیرساخت های ایمن سازی در محورها را از مباحث مهم و نجات دهنده جان انسان ها برشمرد.

حسین رئیسی نژاد افزود: در محدوده کبوترخان به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان حوادثی رخ می دهد و باید در این زمینه تدابیری اندیشیده شود.

وی بیان کرد: در محور سرچشمه نیز که کارگران بسیاری از مجتمع مس در حال تردد در این مسیر هستند باید دوربین های کنترل سرعت نصب شود تا حوادث ناگوار اتفاق نیفتد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

لزوم توزیع بنزین یورو 4 در کلان‌شهر کرمان

برای رشته های دانشگاهی نیازسنجی منطقه ای نشده است /اعتبار مدرک فنی و حرفه ای در بعضی از کشورها از مدرک دکترا هم بیشتر است/ 65 درصد از افراد دوره دیده، جذب بازار کار شده اند / خانواده ها فرزند پزشک می خواهند

کارهای مالی زنجانی فیک بود/همین حالا ۴ صراف در زندان هستند

هشدارهای انتخاباتی مرعشی: اصلاح‌طلبان در انتخابات شرکت نکنند جلیلی رئیس مجلس می‌شود و پایداری‌ها حاکم مطلق/شرایط فعلی شباهتی به دهه هشتاد ندارد

شبکه آبیاری نداریم/درختان جدید بولوار جمهوری دچار تنش آبی اند/ در منطقه دو و سه شدیدا با کمبود آب با کیفیت مواجه هستیم/ یاس های هلندی به مجموعه تولید برگرداننده می شوند

شهرداری:نصب آب سرد کن در پیاده روها بر عهده شهرداری نیست/ تعداد آب سرد کن های جنگل قائم کافی است/دانشگاه علوم پزشکی: در سال گذشته یک مورد آلودگی داشتیم که مربوط به آب سرد کن های بین راهی بود/ آب سرد کن های سطح شهر همگی به آب شهری وصل هستند/ با کسانی که از آب سرد کن های سنتی استفاده کنند برخورد می کنیم

ظرف 3سال اینده 30 هزار واحد صنفی شهر کرمان، الک می شوند/بیکاری بخش های دیگربه بخش اصناف آمده است/ قانون نظام صنفی خیلی روشن و مدرن عمل کرده است/رقابت، هم می‌تواند به نفع واحد صنفی و هم به نفع مصرف کننده باشد

حتی اگر درختان توت سم پاشی نشده باشند،باز هم مصرف آن ها مضر است/ توت های خیابانی حاوی درصد بالایی از فلزات سنگین اند

افراد زیادی فقط نذر کردند که به مجلس بروند و خط و ربط برایشان مهم نیست/ مجلس دهم سه فراکسیون اقلیت دارد/ هرکس بیاید و بتواند به رقیب خود رکب یا متلک بگوید با یک خنده و اخم سه میلیون رأی در کشور جابه جا می‌شود

زمین‌خواران با استقرار کانکس در برخی زمین‌ها به دنبال تصرف زمین‌های دولتی هستند

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)

فرشاد از نمایندگان مجلس خواست برای اختصاص اعتبارات ملی به پروژه های شهری کرمان پیگیری کنند/ فدایی از تاخیر 15 روزه در افتتاح پل سیدی، از مردم عذرخواهی کرد/شهردار عدم عرضه قیر در کشور و افزایش قیمت فولاد را از مشکلات پروژه برشمرد   (۳ نظر)