کد خبر: ۲۲۹۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
ارسال به دوستان
ذخیره
نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کرمان خبرداد:
نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با اشاره به میزان جذب سرمایه وارد شده به کشور در استان کرمان در دولت یازدهم طی سال های 93 تا 95 ادامه داد: بیش از 535 میلیون دلار سرمایه گذاری به روش های مختلف جذب شده است.
گفتار نو/ گروه اقتصاد:


نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با اشاره به میزان جذب سرمایه وارد شده به کشور در استان کرمان در دولت یازدهم طی سال های 93 تا 95 ادامه داد: بیش از 535 میلیون دلار سرمایه گذاری به روش های مختلف جذب شده است، همچنین 220 میلیون دلار به واسطه فاینانس وارد استان شد.

حمید شیخ اسدی پیش از ظهر امروز در ستاد سرمایه گذاری استان با تشریح چگونگی تشکیل مراکز خدمات سرمایه گذاری اظهار کرد: به منظور حمایت، تسهیل و تسریع در سرمایه گذاری در استان های کشور، مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در راستای اهداف مندرج در قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری های خارجی مصوب سال 80 و اعمال نمایندگی  سازمان سرایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در سطح استان ها در تاریخ 89 تشکیل گردید.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان افزود: ریاست این مرکز بر عهده استاندار و نایب رئیس آن مدیرکل امور اقتصاد و دارایی می باشد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان خاطرنشان کرد: ایجاد هماهنگی بین دستگاه ها در جهت رفع مشکلات و موانع سرمایه گذاران بخشی از ماموریت و خدماتی است که بر عهده مرکز خدمات سرمایه گذاری گذاشته شده است.

وی بیان کرد: برگزاری جلسات متعدد و مستمر جهت رفع مشکلات سرمایه گذاراان در استان با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی، پیگیری وضعیت اجرای مصوبات جلسات پنجره واحد از طریق تماس و مکاتبه با متقاضیان و دستگاه های اجرایی، شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذار، راهنمایی و مشاوره به سرمایه گذاران مراجعه کننده به مرکز و جمع آوری آمار سرمایه گذاری خارجی و فاینانس از جمله فعالیت های عمده مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کرمان می باشد.

شیخ اسدی با اشاره به میزان جذب سرمایه وارد شده به کشور در استان کرمان در دولت یازدهم طی سال های 93 تا 95 ادامه داد: بیش از 535 میلیون دلار سرمایه گذاری به روش های مختلف جذب شده است، همچنین 220 میلیون دلار به واسطه فاینانس وارد استان شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

واکسیناسیون کرونا در کرمان از مرز 1.5 میلیون دُز گذشت

اگر استاندار می‌گذارید باید به عنوان بالاترین رکن اجرایی بتواند تصمیم گیری کند

هلال احمر: تا دو ماه آینده ۷۰ میلیون دوز واکسن کرونا وارد می‌کنیم / ۱۰ میلیون دوز از این واکسن ها مخصوص سنین ۱۲ تا ۱۸ سال است

قسط ۸.۶میلیون‌تومانی وام جدید مسکن/ سود ۶۰۰میلیون تومانی وام ۴۸۰میلیونی

آموزش و پرورش: مدارس از آبان به صورت تدریجی، حضوری خواهند شد / در مناطق شهری، ترجیح می‌دهیم مدارس دیرتر حضوری شوند / فاصله‌های استاندارد‌ چپ و راست، میانگین فضا برای هر دانش آموز و تراکم مدرسه را مشخص کرده ایم

نحوه "بازنشستگی زنان شاغل " تشریح شد

آبفا کرمان: اقدامات را برای رفع بوی نامطبوع فاضلاب سرعت بخشیدیم

طرح تشکیل استان بم اعلام وصول شد

نرخ بیکاری و پایین بودن بهره‌وری، علائم پایین بودن دانش بنیانیِ اقتصاد کشور

ضربه وزارت اطلاعات به یک تیم تروریستی

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)