کد خبر: ۲۳۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد:
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان گفت: 338 پروژه مجموعه پروژه های پیشنهادی سال 96 می باشد که 189 پروژه آن ادامه پروژه های سال قبل است و 149 پروژه جدید داریم.
گفتارنو/ گروه اقتصاد:

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان گفت: 338 پروژه مجموعه پروژه های پیشنهادی سال 96 می باشد که 189 پروژه آن ادامه پروژه های سال قبل است و 149 پروژه جدید داریم.

جعفر رودری در پیش از ظهر امروز در هفتاد و چارمین جلسه اقتصاد مقاومتی با حضور استاندار کرمان اظهار کرد: 430 پروژه در سال 95 تعریف شده بود که 154  پروژه از این تعداد رش استانی پروزه های ملی بودند و 73 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

رودری ادامه داد: تعداد 140 پروژه پبشنهادی با 78.1 درصد پیشرفت فیزیکی و  136 پروژه بخش خصوصی با  76.4 درصد از دستاوردهای سال گذشته است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان با تشریح پروزه های سال گذشته و سال جاری تصریح کرد: مجموعا 76 درصد پیشرفت تمامی پروژه ها می باشد.

وی با بیان اینکه 173 پروژه 40 درصد از مجموع پروژه ها را به خود اختصاص داده اند، خاطرنشان کرد: این پروژه ها هنوز صد در صد نشدند.

وی عنوان کرد: 338 پروژه مجموعه پروژه های پیشنهادی سال 96 می باشد که 189 پروژه آن ادامه پروژه های سال قبل است و 149 پروژه جدید داریم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان خاطرنشان کرد: کرمان در بخش دستاوردهای تعیین شده، شاخص هایی از جمله توسعه صادارت، ایجاد اشتغال و نر خ تورم خود را به خوبی نشان داده است.

به گزارش گفتار نو، در این جلسه که هنوز ادامه دارد، پروژه های اقتصاد مقاومتی به تفکیک ادارات کل در حال بررسی و در نهایت به تصویب خواهد رسید.
..

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

انفجار پنج خودرو غیرمجاز حمل سوخت در منوجان

زلزله ۴.۵ ریشتری فاریاب سبب وحشت مردم شد اما خسارت نداشت

بیماران مبتلا به کرونا چه زمانی می‌توانند واکسن بزنند؟

کیهان: تار موی عراقچی را به شرمن نمی‌دهیم

باید برای بهبود فضای کسب و کار استان کرمان فکری کرد

۲ شکارچی سابقه دار در بافت دستگیر شدند

تسلیت رهبر انقلاب اسلامی در پی درگذشت آیت‌الله حسن‌زاده آملی

«رویداد ملی تئاتر سردار آسمانی» در کرمان برگزار می‌شود

محموله واکسن تک دُز برای ۳ تا ۱۷ ساله‌ها وارد کشور شد

طرح‌های نیمه‌تمام کرمان برای تکمیل به ۴۸هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارند

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟   ( نظر)

ابراز تاسف استاندار از عدم مراجعه ۴۰ درصد جمعیت کرمان به مراکز واکسیناسیون کرونا   ( نظر)

آیا برجام برای دولت سیزدهم موضوعی تمام شده است؟   ( نظر)