کد خبر: ۲۳۱۲۵
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
ارسال به دوستان
ذخیره
در بازدید استاندار کرمان از بیمارستان جدید باهنر کرمان مطرح شد:
استاندار کرمان با بیان اینکه بخشی از تجهیزات بیمارستان جدید شهید باهنر کرمان خریداری شده است، گفت: برای تکمیل این بیمارستان 20 تا 30 میلیارد تومان نیاز است.
گفتارنو/ گروه جامعه:

علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان صبح امروز همراه با ذکاء اسدی معاون سیاسیف امنیت و اجتماعی و ابوالقاسم سیف الهی معاون عمرانی، حقدوست رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و جمعی از مسئولین از بیمارستان جدید شهید باهنر کرمان واقع در خیابان سپه بازدید کردند.

استاندار کرمان با بیان اینکه بخشی از تجهیزات بیمارستان جدید شهید باهنر کرمان خریداری شده است، گفت:  برای تکمیل این بیمارستان 20 تا 30 میلیارد تومان نیاز است.

علیرضا رزم حسینی صبح امروز پنج شنبه در حاشیه بازدید از ساختمان بیمارستان در حال ساخت شهید باهنر کرمان گفت: این بیمارستان قبل از روی کار آمدن دولت یازدهم تنها 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما که اکنون در این دولت از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار شده و به بیش از 55 درصد رسیده است.

وی ادامه داد: اگر منابع مالی این بیمارستان در زمان مقرر تامین شود، تا پایان سال جاری شاهد افتتاح ساختمان جدید بیمارستان باهنر کرمان خواهیم بود.

استاندار کرمان با بیان اینکه بخشی از تجهیزات این بیمارستان خریداری شده است، خاطرنشان کرد: برای تکمیل این بیمارستان 20 تا 30 میلیارد تومان نیاز است.


به گزارش گفتار نو: مدیر داخلی بیمارستان شهید باهنر کرمان پیش از این گفته بود: ساختمان جدید ۲۴۰ تخت خوابی بیمارستان شهید باهنر ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

پیمان کریم‌زاده کارنما افزوده بود: بیمارستان شهید باهنر شهر کرمان مرکز ترومای جنوب‌شرق کشور است و کلیه بیماران تصادفی، نزاع و آسیب‌دیده اورژانسی به این بیمارستان منتقل می‌شوند.

وی همچنین با اشاره به اینکه ساختمان فعلی بیمارستان عمر حدود 90 ساله‌ای دارد و کاملا قدیمی و فرسوده است، خاطرنشان کرد: از نظر تجهیز زحمات زیادی کشیده شده و دستگاه‌های پزشکی به روز شده‌اند اما جوابگو نیست.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

تعادل و اعتدال علامت عقلانیت است/ هم بترسیم و هم امیدوار باشیم

مهم‌ترین بخش درآمدی و اقتصادی کرمان در آینده بحث گردشگری است/ بازار قلعه و بازار قلعه محمود بنیاد اقتصادی خود را از دست داده اند/با پراکنده کردن مراکز تجاری بنیاد بازار‌های ما زیر سوال می‌رود/مسائل شهر که فقط به آسفالت نیست؛ شهردار خوش فکر و جوان آوردیم که مسائل کلان را حل کند

شهردار کرمان: فقط به یک نامه پاسخ ندادیم که عذرخواهی می‌کنیم/همکاران من در شهرداری در رابطه با 28 نامه ارسالی کمیسیون بهداشت شورا هیچ کوتاهی نکرده اند

ببینید: نوحه واویلا ملاباسم کربلائی+ترجمه

مشکلاتی که حکومت امام علی(ع) با آن روبه‌رو بود

مجلس با افزایش تعداد نمایندگان مخالفت کرد

استعفای معصوم‌زاده پذیرفته شد/ حسن‌زاده پس از ادای سوگند عضو شورای شهر می‌شود

مرعشی: روحانی نتوانست دستاوردهایش را حفظ کند/ دولت از عنصر قدرت تخلیه شده است/ اداره ایران با این فشارها و توطئه‌های جدید کار ساده‌ای نیست/ اصلاح‌طلبان صحنه سیاست را ترک نمی‌کنند

دخالت های دولت موجب به هم ریختگی بازار شده است/ هدف این است که در آمار بگویند طلبی را وصول کرده اند/ شرایط به نفع سودجوها ، رانت خوارها و کسانی است که به یکسری ازاطلاعات دسترسی دارند

رای نیاوردن استعفای «معصوم‌زاده» نشان‌دهنده جناحی نبودن شوراست/شهرداری ملزم به اجرای مصوبات شوراست نه خواسته اعضاء/ از کاندیداتوری معصوم زاده برای انتخابات مجلس بی اطلاعم

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

استاندار آینده کرمان باید بداند در چارچوب همین قوانین به قدرت رسیده است/ استاندار آینده به این نکته واقف باشد که قرار نیست اسطوره و قهرمان شود   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)