کد خبر: ۲۳۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۰
ارسال به دوستان
ذخیره
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رفسنجان عنوان کرد:
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت ایران برای دشمن در زمین، هوا و دریا سراسر جهنم و آتش است.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت ایران برای دشمن در زمین، هوا و دریا سراسر جهنم و آتش است.

به گزارش فارس از رفسنجان، سردار حسین سلامی عصر امروز در یادواره سردار شهید حسین بادپا در حسینیه ثارالله رفسنجان اظهار داشت: شهادت قهرمانان وطن سرنوشت ملت ایران را تضمین کرد و اگر این شهادت‌ها نبود سرنوشت ما همان سرنوشتی بود که در سایر بلاد اسلامی شاهد آن هستیم.

وی بیان داشت: کشورهای مسلمان را یهود و نصارا اشغال و حکمرانی می‌کنند و نیمه شب با پتک‌ها درب خانه‌هایشان را می‌کوبند و قتل عام راه می‌اندازند، فقر و فساد ایجاد می‌کنند و اگر شهیدان ما نبودند و در مقابل سپاه کفر که همه قدرت‌های دنیا با او متحد بودند سرنوشت ما نیز همان سرنوشت کشورهای مسلمان زیر سلطه بود.

*ترس و دلهره قدرت‌های بزرگ دنیا از ملت ایران

سلامی تصریح کرد: ایران در پرتو دلاوری آزادگان، جانبازان و شهیدان به استقلال رسید، مرزهای خود را امن کرد در حالی‌که قدرت‌های بزرگ ما را در محاصره اقتصادی و تحریم‌ها و فشارهای سیاسی قرار دادند، شهدا به ما درس مقاومت دادند و اعتبار قدرت‌های جهانی را گرفتند که امروز ترس و دلهره از ملت ما در امپراطوری‌های زمان مشاهده می‌شود.

وی افزود: امروز ملل غرب جمع شده‌اند تا جلوی پیشرفت‌های علمی، صنعتی، نظامی، دفاعی و عمرانی ما را بگیرند و این در آرایش سیاسی گروه 1+5 که آن سوی میز مذاکره نشسته‌اند و کمر به براندازی کارآمدی نظام ما بسته‌اند، دیده می‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اما ایران اسلامی با داشتن رهبری خردمند، حکیم که با منطق وحی با جهان سخن می‌گوید و الهامات ایشان جهان اسلام را بیدار کرده و نمی‌گذارد دشمن راه به جایی ببرد، اندیشه‌های ناب رهبر ما مانند چشمه زلال از آگاهی و بیداری در پیکره جهان اسلام جاریست.

*ایران کانون تحولات منطقه و جهان اسلام است

وی ادامه داد: ملت ایران به برکت داشتن چنین رهبر شجاعی با قامتی برافراشته و الهام‌یافته از قامت بلند شرف نبوی، صلابت علوی، صبر حسنی و روح عاشورایی حسینی یک تنه در برابر همه قدرت‌های جهان ایستاده است.

سلامی اضافه کرد: سخنان دیروز رهبر انقلاب در  دانشگاه امام حسین (ع) پیام‌های رسا و قاطعی به گوش مستکبران و نوکران آنها رساند که فرمودند «سرزمین ایران کشور ملتی انقلابی است و اجازه نمی‌دهد بیگانه‌ای به حریمش راه یابد».

وی بیان کرد: هرگز نزد هیچ‌یک از قدرت‌های جهان چنین رهبری الهی ندیدیم و بعد از این هم تاریخ نمی‌بیند، زیرا تنها کسانی که از امام حسین (ع) الگو گرفته‌اند چنین گفت‌وگوهایی می‌توانند با جهان داشته باشند.

وی اظهار داشت: کشور ایران کانون تحولات منطقه و جهان اسلام شناخته شده ‌و این افتخار و ارزش جاودانه‌ای برای ملت ایران است.

وی عنوان کرد: روزی جنگ در کنار کرخه و کارون در عمق سرزمین‌های ما در جریان بود، اما امروز با انتقال روح مقاومت و جریان شهادت از پشت کارون شکل گرفت و جبهه مقاومت انقلاب اسلامی علیه استکبار هزاران کیلومتر آن سوی مرزها شکل گرفته است.

*عزت مسلمانان در قلب شمشیرهایشان نهفته و مسیر سعادتشان از راه جهاد عبور می‌کند

سلامی با بیان اینکه امروز دشمن در شرق مدیترانه با انقلاب اسلامی درگیر است، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ما توانسته دشمن را خانه به خانه تعقیب کند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: در عراق، سوریه، یمن، بحرین و هر منطقه‌ای که زیر سلطه ابرقدرت‌هاست، تصویری با شکوه از انقلاب اسلامی وجود دارد و می‌بینیم که پیشکسوتان دفاع مقدس هنوز در خطوط اول میدان نبرد با کفر حضور دارند و شهید می‌شوند.

وی گفت: فرهنگ عاشورا در حال گسترش است و مسلمانان آموخته‌اند که عزتشان در قلب شمشیرهایشان نهفته و مسیر سعادتشان از راه جهاد عبور می‌کند.

*رمق دنیای استکبار رو به نابودی است

جانشین فرمانده کل سپاه اذعان کرد: دیگر رمقی برای عالم استکبار نمانده و آنها رو به افول هستند، چراغشان در حال خاموش شدن است و انقلاب اسلامی با مشعل فروزان خود برای آزادی ملت‌های مسلمان نور‌افشانی می‌کند.

وی ادامه داد: در این نبرد تاریخی که بین انقلاب اسلامی و جهان استکبار شکل گرفته، موازنه قدرت به نفع مسلمانان تغییر می‌کند و جهان اسلام در حال بازیابی هویت از دست رفته خویش است.

وی با اشاره به کلام رهبری که فرمودند «دشمن دچار توهم و خیالات و اشتباه در محاسبات نشود»، افزود: زیرا این جا بیشه شیران است و دشمن با دم شیر بازی نکند چرا که هر بدخواه، بدطینت و شیطان‌صفتی را دفن می‌کنیم.

سلامی بیان داشت: در ایران قدرتی انباشته شده که در حد بلعیدن همه قدرت‌های مستکبری است که قصد داشته باشند به سرزمین ما نگاه چپ کنند و ما بیش از هر زمان دیگر آماده هستیم.

*آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی هرگز به اهداف خود نمی‌رسند

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به شکست‌های رژیم صهیونیستی در چهار جنگ اظهار داشت: این شکست آمریکا، رژیم صهیونیستی و اروپا با هم بود، آنها بدانند دیگر بیش از این نمی‌توانند برای سلطه بر بلاد مسلمانان به اهداف خود برسند و باید این واقعیت را بفهمند.

وی با بیان اینکه قدرت ایران در دریا، هوا و زمین برای دشمن سراسر جهنم و آتش است و برای ملت ایران بهشتی امن است، اذعان داشت: دشمنان ما با شکست‌های تاریخی مواجه می‌شوند و شهیدان ضامن این پیروزی‌های هستند.

سلامی با اشاره به حدود یک هزار شهید در شهرستان رفسنجان گفت: مردم رفسنجان در دوران دفاع مقدس در لشکر 41 ثارالله به فرماندهی سردار بزرگ سپاه حاج‌قاسم سلیمانی درخشیدند و با داشتن سه گردان غواص و خط‌شکن این شهرستان جزو درخشان‌ترین شهرهای کشور است.

*شهید بادپا نمونه مجسم پایداری و تبعیت از رهبری و ولایت فقیه است

وی با بیان اینکه نام این شهیدان ولایی در آسمان آشناتر از نام آنها برای اهل زمین است و همچون ستارگان درخشان و پر فروغی می‌تابند، افزود: این مردم هنوز هم برای دفاع از اسلام و حرم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) همچنان شهید می‌دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: شهید بادپا نمونه مجسم پایداری و ثبات رفسنجان در راه انقلاب و آرمان‌های امام راحل و تبعیت از رهبری و ولایت فقیه است.

وی ادامه داد: شهید بادپا در سن 15 سالگی در سال 63 در میدان نبرد حضور یافت و از دلبستگی‌های عاطفی و احساسی دل کند و برای دفاع از اسلام جامه عمل پوشید.

*میدان نبرد از شهید بادپا عارفی سالک ساخت

سلامی با بیان اینکه این نوجوان شایسته بعدها در اطلاعات عملیات لشکر 41 ثارالله به شناسایی دشمن می‌پرداخت و از هیچ چیز واهمه نداشت، بیان داشت: سال 64 در فاو زمانی که مقر اطلاعات لشکر بمباران می‌شود او یک چشم خود را از دست داد و به مقام جانبازی نائل شد.

وی ادامه داد: ایمان، اخلاص و روح بلند حسین بادپا در تصور هیچ یک از ما نمی‌گنجد و اراده محکم و آهنین او موجب شد هرگز میدان نبرد را ترک نکند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: میدان نبرد از حسین بادپا عارف و سالکی می‌سازد که به عشق برادر شهیدش مرتضی جاویدی که او را ندیده و تنها داستان جاودانگی او را در لشگر 33 المهدی (عج) شنیده بود و او را امام راحل ستایش کرده بود، راه‌ها را می‌پیمود تا بر مزار آن شهید فاتحه بخواند.

*حاصل شهادت‌ها برای ملت ایران آزادی، استقلال، اعتبار و اقتدار، آبرو و منزلت است

وی با بیان اینکه شهید بادپا دائم‌الوضو بود و زمان اذان به نماز می‌ایستاد، تصریح کرد: اگر به او می‌گفتند جلوتر مسجد هست او در پاسخ می‌گفت «از کجا معلوم تا آن مسجد زنده بمانیم» و این شهید بزرگوار هرگز نماز شبش ترک نمی‌شد.

سردار سلامی تصریح کرد: سرانجام روح بلند حسین بادپا در قفس تنگ دنیا نگنجید و معراج را انتخاب و به عرش خدا پرواز کرد.

وی عنوان کرد: این شهید امروز به حیات جاوید و ابدی دست یافته و شهدا سند زنده افتخار همه ما هستند که هوشمندانه معامله کردند و مشتری جان آنها خداوند است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران اذعان داشت: حاصل این شهادت‌ها برای کشور اسلامی ما و همه کشورهای مسلمان آزادی، استقلال، اعتبار و اقتدار، آبرو و منزلت است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آیا دلیل سه فوت مشکوک در سیرجان قصور پزشکی بوده است؟

ذوب‌آهن صفر - مس رفسنجان ۳/ ربیعی و شاگردانش روی نوار پیروزی

حذف کامل دفترچه بیمه سلامت از اول دی ماه

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

کلاهبرداری از دانش آموزان با شگرد کلاس‌های خصوصی مجازی

سایت نزدیک به قالیباف: انتخاب محمد به جای قاسمی با انتقاداتی از درون جریان اصولگرایی همراه خواهد بود

پربازدید ها

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)