کد خبر: ۲۳۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم شهربابک در خانه ملت:
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال، اظهار کرد: سال جاري توسط مقام معظم رهبري سال اقتصاد مقاومتي- توليد واشتغال نام گذاري شده و ايشان بر فعال سازي معادن تاكيد كرده اند.
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد مدير عامل صنايع مس ايران در رابطه با آغاز عملیات اجرایی معدن چاه فیروزه در چند ماه آینده خبر داد و بیان کرد: سرمایه گذار بخش خصوصی معدن ایجو جهت راه اندازی این معدن اعلام آمادگی کرده است که در صورت توافق واگذار خواهد شد.

علی اسدی گفت: امروز دهم تیرماه نشست بررسي مشكلات معادن چاه فيروزه و ايجو با حضور استاندار، مدير عامل صنايع مس ايران، مديرعامل ميدكو، رئيس اكتشافات معادن كشور، رئيس مجمع نمايندگان استان، مديركل صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد.

وی با اشاره به نامگذاری سال، اظهار کرد: سال جاري توسط مقام معظم رهبري سال اقتصاد مقاومتي- توليد واشتغال نام گذاري شده و ايشان بر فعال سازي معادن تاكيد كرده اند.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از مشکلات اشتغال در شهرستان شهربابک سخن به میان آورد و افزود: متاسفانه علي رغم پتانسيل بالاي معادن در شهرستان شهربابك، عده زيادي از جوانان بخصوص جوانان تحصيل كرده، شهرستان بيكار هستند که باید در این خصوص تدبیری اندیشیده شود.

نائب رئيس كميته معدن با اشاره به معادن چاه فيروزه وايجو اظهار کرد: راه اندازي اين معادن مي تواند بخشي از معضل بيكاري جوانان شهرستان شهربابک را مرتفع کند.

اسدی به پيگیري های انجام شده در يك سال گذشته اشاره و عنوان کرد: در چندين نوبت با وزيرصنايع ومعادن ومعاونين وی رايزني های انجام داده ایم و انتظار ما اين است تا هرچه سريعتر اين طرح ها اجرايي شوند.

وی از قول مساعد مدير عامل صنايع مس ايران در رابطه با آغاز عملیات اجرایی معدن چاه فیروزه در چند ماه آینده خبر داد و بیان کرد: سرمایه گذار بخش خصوصی معدن ایجو جهت راه اندازی این معدن اعلام آمادگی کرده است که در صورت توافق واگذار خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مس شهربابک قهرمان مسابقات فوتبال امید‌های استان کرمان شد

۴۲۰۰ مسکن مهر ساخته نشده در کرمان وجود دارد/ ۱۸۰۰ مسکن مهر پرونده قضایی دارند/ مسکن و شهرسازی به برخی از تعهدات خود عمل نکرد/ پرداخت جریمه دیرکرد و یا سود مشارکت به بانک انرژی سازنده را می‌گیرد/بانک جریمه‌هایی که ناشی از قصور سازنده نبوده است را ببخشد

جهانگیری: ترامپ اوج ناآشنایی خود با تاریخ ایران را نشان داد/ آمریکایی‌ها یک دوره تاریخ ایران را مرور کند

پسته از مرزهای پاکستان صادر و قاچاق می‌شود

شورای هماهنگی اصلاح طلبان وضعیت استان ها را بررسی می کند

از مخالفت شورای اصلاح‌طلبان کرمان با خروج اصلاح‌طلبان از شورای شهر برای انتخابات مجلس تا انشعاب در اصولگرایان

مدیرعامل گل‌گهر تغییر کرد

وام ساخت مسکن ۶۵ درصد افزایش پیدا کرد/برنامه‌ای برای افزایش وام خرید مسکن نداریم

بازار مسکن در کرمان بعد از رکود ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است/ آمار سایت معاملات املاک و مستغلات، واقعی نیست/در یک پروسه یک ساله افزایش قیمت ۵۰ درصدی خواهیم داشت/ متقاضیان بازار مسکن، غیر تخصصی عمل می‌کنند

شورای نگهبان به استانی شدن انتخابات مجلس ایراد نگرفته است

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

استاندار آینده کرمان باید بداند در چارچوب همین قوانین به قدرت رسیده است/ استاندار آینده به این نکته واقف باشد که قرار نیست اسطوره و قهرمان شود   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)