کد خبر: ۲۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
ارسال به دوستان
ذخیره

 قائم مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی می گوید: ما به عنوان یکی از اضلاع جریان اصولگرایی در انتخابات مجلس دهم از ائتلاف با جریان رهروان ولایت به محوریت علی لاریجانی استقبال می کنیم و ترجیح می دهیم که وی همچنین در آینده نیز ریاست مجلس را در اختیار داشته باشد.

لطف الله فروزنده در گفتگو با خبرآنلاین با اشاره به برگزاری جلسات وحدت میان اصولگرایان خاطرنشان کرد: جلسات برگزار شده و کلیت کار به خوبی پیش می رود و خروجی تفاهمی که روی اصل وحدت حاصل می شود، مثبت است.

 وی افزود: برای ما پایبندی بر اصل وحدت میان اصولگرایان و تلاش برای تحقق آن با حفظ اصول و ارزش های اسلامی از همه چیز مهم تر است و در این میان خط قرمز ما تنها جریان فتنه است.

 فروزنده همچنین در خصوص نشست های سه گانه جمعیت ایثارگران، جبهه پایداری و حزب موتلفه یادآور شد: روشن است که موفقیت اصولگرایان در انتخابات آتی مجلس در سایه وحدت شکل می گیرد و در حال حاضر نیز برای آن چه که  رسیدن به وحدت را محقق می کند، اقدامات مثبتی در فضای صمیمی و تفاهم انجام شده است.

جلسات وحدت، اصولگرایان را امیدوار کرده است

قائم مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی هم با بیان اینکه برآیند بدست آمده از جلسات وحدت اصولگرایان، برآیند خوبی است که آثار خوبی را نیز به همراه داشته است، افزود: این حرکت توانسته نیروهای اصولگرا را به آینده امیدوار کند.

وی همچنین در خصوص سازوکار جدید وحدت اصولگرایان با توجه به تجربیات گذشته و مدل های مختلف 7+8 افزود: اینکه بزرگان بنشینند بتوانند همه را دور هم جمع کنند اتفاق بسیار خوبی است و طبیعتا در هر انتخاباتی سازوکار وحدت متفاوت است اما سعی ما برا ین است که با بررسی نقاط ضعف و قوت گذشته بهترین سازوکار را برای به وحدت رسیدن و اجماع انتخاب کنیم.

وی افزود: باید تلاش کنیم که یک مجلس اصولگرا را رقم بزنیم و به همین دلیل برای رسیدن به موفقیت قطعا به وحدت نیاز داریم چراکه هدف اصلی از رسیدن به مجلس، توجه به اصول قانون اساسی و رهنمودهای امام و رهبری است و تلاش می کنیم برای دستیابی به کرسی‌های مجلس با سایر گروه‌های اصولگرا به وحدت برسیم.

وی تصریح کرد: تجربه نشان داده است که هرگاه اصولگرایان به وحدت رسیدند، پیروز شدند و هر جا که میان آن ها تفرقه پدید آمده، با شکست مواجه شدند.

 وزرای احمدی نژاد کار سیاسی نمی کنند

فروزنده که زمانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس جمهور بود و بعد از آن معاون پارلمانی احمدی نژاد شد، در پاسخ به سئوالی در خصوص ارزیابی خود از فعالیت های انتخاباتی جریان محمود احمدی نژاد تصریح کرد: احمدی نژاد، به صورت خاص، جریان نیست و جریاني ندارد و وزرای کابینه های نهم و دهم نیز به صورت جمعی فعالیت سیاسی نمی کنند.

 ائتلاف اصولگرایان با اصلاح طلبان بیشتر شبیه به شوخی است

قائم مقام جمعیت ایثارگران همچنین در پاسخ به این سئوال که نظر شما درباره احتمال ائتلاف اصولگرایان معتدل با اصلاح طلبان چیست،تاکید کرد:این مسئله بیشتر شبیه به شوخی است و شعاری است که نشدنی است و به نظر می رسد این موضوع بیشتر از سوی اصلاح طلبان و رسانه های آن ها با هدف ایجاد اختلاف میان اصولگرایان مطرح می شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

کلاهبرداری از دانش آموزان با شگرد کلاس‌های خصوصی مجازی

سایت نزدیک به قالیباف: انتخاب محمد به جای قاسمی با انتقاداتی از درون جریان اصولگرایی همراه خواهد بود

هیچ ملّتی بدون تحمّل بسیاری از سختی‌ها، به جایی نمی رسد/ ان‌شاءالله تحمّل این سختی‌ها، ملّت ایران را به اوج خواهد رساند

بیانیه جبهه اصلاحات درباره بحران آب در اصفهان

تحلیل پسر شهید بهشتی از جمله حزب معبد من است

تجدید ساختار حزب و تشکیل دولت سایه در دستور کار حزب کارگزاران

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)