کد خبر: ۲۳۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۴
ارسال به دوستان
ذخیره

تسنیم نوشت:

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران گفت: میوه های قاچاق جدیدی شامل هلو، زرد‌آلو، گلابی، شبرنگ، انگور و لیمو‎ترش و شیرین قاچاق از کشورهای مختلف به میدان مرکزی میوه راه یافت.
حسین مهاجران افزود: علاوه بر میوه‌های قاچاقی مانند پرتقال مصری و انبه پاکستانی که از گذشته به صورت قاچاق به کشور وارد می‌شد، اخیراً میوه‌های جدیدی مانند انگور شیلی، زردآلوی ترکیه، لیمو ترش برزیل و ترکیه، هلو و شبرنگ ترکیه و گلابی چینی نیز به وفور در میادین مرکزی میوه و تره بار و سطح شهر راه یافته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران ادامه داد: ماموران میادین مرکزی میوه و تره بار نیز این محصولات قاچاق را مشاهده کرده و برخورد می کنند اما به دلیل وسعت این تخلف، امکان برخورد با همه آنها وجود ندارد.

وی با بیان اینکه این میوه‌های خارجی قیمت‌های بالایی دارند، تصریح کرد: مشتری این دسته میوه‌ها در سطح شهر وجود دارد و به نرخ‌های گزافی خرید و فروش می‌شود.

مهاجران یادآورشد: هر کیلو‌گرم هلو و شبرنگ ترکیه 16 هزار تومان ؛ انگور شیلی 33 هزار تومان، زرد آلوی ترکیه و انبه پاکستان 20 هزار تومان، لیمو ترش و گلابی چینی 13 هزار تومان و پرتقال 6 هزار و 800 تومان به فروش می‌رسد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)