کد خبر: ۲۳۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷
ارسال به دوستان
ذخیره

بازیگر فیلم سینمایی «درباره الی...» و «جدایی نادر از سیمین» در روزهایی که جامعه هنری داغدار شاعر تهران است، از دوران همراهی با او در «رخساره» گفت.

به گزارش خبرآنلاین، شهاب حسینی در فیلم سینمایی «رخساره» به کارگردانی زنده‌یاد امیر قویدل با زنده‌یاد محمدعلی سپانلو همبازی بود.

حسینی در گفت‌و‌گویی با خبرآنلاین، درباره این شاعر سرشناس سخن گفت: « مورد بزرگانی مثل آقای سپانلو همیشه فکر می‌کنم مرگ پایان کار نیست و آغاز جدیدی برای آنان است؛ کسانی که از روحی بزرگ و حساس برخوردار هستند.»

او با اشاره به زمان حضور در «رخساره» گفت: «افتخار آشنایی با آقای سپانلو همزمان با اولین حضورم در سینما در فیلمی به اسم «رخساره» اثر زنده‌یاد امیر قویدل بود. قرار بود نقش پسرش ایشان را بازی کنم. ارتباطی که آقای سپانلو با من که اولین تجربه بازیگری‌ام را تجربه می کردم، برقرار کردند ارتباطی پدرانه بود.»

حسینی گفت: «به خاطر همین خاطره خیلی خوبی از ایشان دارم و امیدوار هستم یاد نیک‌شان بدرقه‌کننده سفرشان باشد و مستقبلین‌شان فرشتگان مهر الهی. روحشان شاد یادشان ماندگار.»

زنده‌یاد سپانلو شاعر، پژوهشگر و مترجم پیشکسوت شامگاه دوشنبه 21 اردیبهشت‌ماه در بیمارستان درگذشت. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

معایب ارتباط دادن اعتراض ها به خارج چیست؟

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)