کد خبر: ۲۳۶۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
ارسال به دوستان
ذخیره

 خراسان نوشت:

2 هفته قبل در بولوار نبوت مشهد  راننده اي قصد داشت از خيابان فرعي وارد بولوار شود . در همين لحظه آردي سواري که در همان مسير حرکت مي کرد با زدن «بوق» نسبت به طرز رفتار راننده مقابل براي رعايت نکردن حق تقدم اعتراض کرد که همين موضوع به وقوع يک حادثه تاسف بار منجر شد.

راننده جوان که از شنيدن صداي بوق عصباني شده بود چند متر جلوتر خودرو را متوقف کرد و بدين ترتيب مشاجره لفظي بين آن ها شروع شد، اما اين مشاجره لحظاتي بعد به درگيري فيزيکي انجاميد و 2 راننده با يکديگر گلاويز شدند در اين ميان ناگهان راننده پژو آردي، بر اثر وارد آمدن ضرباتي به نقاط مختلف بدنش نقش بر زمين شد.

شهروندان با مشاهده اين صحنه دردناک بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند و دقايقي بعد، پيکر نيمه جان جوان 30ساله به مرکز درماني منتقل شد. لحظات به کندي سپري مي شد و تلاش پزشکان و کادر درماني براي نجات راننده پژو حاصلي نداشت.

او در بخش مراقبت هاي ويژه بستري شد. از سوي ديگر نيز با اعلام شکايت خانواده راننده مذکور، پرونده اي در شعبه 409 دادسراي عمومي و انقلاب مشهد تشکيل شد و راننده 25 ساله با صدور دستوري از سوي «قاضي ميرزايي» تحت تعقيب قرار گرفت و بازداشت شد.

در اين حال تلاش کادر درماني نيز به نتيجه نرسيد و راننده 30ساله پس از آن که دچار مرگ مغزي شد، شب شنبه گذشته در مرکز درماني جان سپرد و بدين ترتيب پرونده نزاع رنگ جنايي به خود گرفت و مقام قضايي دستورات ويژه اي را براي بازجويي از متهم به قتل صادر کرد تا زواياي پنهان اين پرونده نيز موشکافي شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

کلاهبرداری از دانش آموزان با شگرد کلاس‌های خصوصی مجازی

سایت نزدیک به قالیباف: انتخاب محمد به جای قاسمی با انتقاداتی از درون جریان اصولگرایی همراه خواهد بود

هیچ ملّتی بدون تحمّل بسیاری از سختی‌ها، به جایی نمی رسد/ ان‌شاءالله تحمّل این سختی‌ها، ملّت ایران را به اوج خواهد رساند

بیانیه جبهه اصلاحات درباره بحران آب در اصفهان

تحلیل پسر شهید بهشتی از جمله حزب معبد من است

تجدید ساختار حزب و تشکیل دولت سایه در دستور کار حزب کارگزاران

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)