کد خبر: ۲۳۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹
ارسال به دوستان
ذخیره
پیاز اشک کشاورزان را درآورد؟
رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از خرید بیش از 8 هزار تن سیب‌زمینی و 5 هزار تن پیاز از کشاورزان در جنوب استان خبر داد و گفت: هر کیلو پیاز با نرخ 350 تومان از کشاورزان خریداری می‌شود که این امر سبب افزایش قیمت خرید پیاز در بازار می‌شود.

 سیدیعقوب موسوی اظهار داشت: با توجه به پایان مهلت خرید تضمینی پیاز از کشاورزان جنوب استان از طرف وزارت جهاد کشاورزی، تعطیلی خرید در مدت چند روز سبب افت قیمت خرید پیاز و سودجویی دلالان شد.

به گزارش  فارس، رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان بیان کرد: با توجه به رصد بازار و دستور وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر ادامه و ازسرگیری خرید تضمینی، کشاورزان نگران فروش محصول خود نباشند.

موسوی از کشاورزان خواست به شایعه دلالان در اتمام خرید تضمینی توجه نکنند و گفت: تا زمانی که محصولی از کشاورزان در مزارع باقی‌مانده است کار خرید تضمینی ادامه دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان با بیان اینکه 4 هزار تن گوجه‌فرنگی به صورت توافقی خریداری شده است، بیان داشت: همچنین بیش از 79 هزار تن گندم سیلویی برای تولید نان و 6 هزار تن بذری از کشاورزان خریداری شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)