کد خبر: ۲۳۸۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۸
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس انجمن دفاتر خدماتی و مسافرتی کرمان:
رئیس انجمن دفاتر خدماتی و مسافرتی کرمان با بیان این که صنعت گردشگری باید به صورت حرفه‌ای در استان رونق پیدا کند، تلویحا از وضعیت فعلی این صنعت در استان، به دلیل مداخلات دستگاه های دولتی انتقاد کرد.

به گزارش فارس ، احمد فاطمی ظهر امروز در نشست مدیران دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی استان کرمان اظهار کرد: باید تمام دستگاه‌های دولتی موظف شوند، مهمانسراها، ماشین‌های تورگردی و موارد دیگر خدماتی خود را در این زمینه تعطیل کنند تا شاهد رونق صنعت گردشگری به صورت حرفه‌ای باشیم.

رئیس انجمن دفاتر خدماتی و مسافرتی کرمان اضافه کرد: در اصل 44 قانون اساسی دولت پذیرفته است که باید همه چیز را به اهل فن که همان بخش خصوصی است، واگذار کند.

فاطمی افزود: کارهایی که در این زمینه در حال انجام است را به عنوان یک طرح مدون به کارگروه گردشگری فرستاده و بعد از تأیید استاندار کرمان به صورت بخشنامه به دستگاه‌های دولتی ابلاغ می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت دفترهای خدمات گردشگری بدون مجوز در استان کرمان تصریح کرد: این دفاتر به علت پاسخگو نبودن به مراجع مرتبط راحت‌تر فعالیت می‌کنند که باید در این زمینه راهکارهایی در نظر گرفته شود.

فاطمی تصریح کرد: انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی استان کرمان خواستار نگاه ویژه‌ای از سوی دستگاه‌های مربوطه در حوزه گردشگری است تا بتواند به جایگاه واقعی خود برسد.

رئیس انجمن دفاتر خدماتی و مسافرتی استان کرمان ادامه داد: موانع رشد گردشگری استان کرمان گوناگون است و بخش‌های خصوصی مطالبه‌گری خود را از دستگاه‌های دولتی به علت‌های گوناگون مطرح نمی‌کنند.

فاطمی خاطرنشان کرد: در این جلسات عوامل و موانع رشد صنعت گردشگری کرمان مورد بررسی قرار می‌گیرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

کلاهبرداری از دانش آموزان با شگرد کلاس‌های خصوصی مجازی

سایت نزدیک به قالیباف: انتخاب محمد به جای قاسمی با انتقاداتی از درون جریان اصولگرایی همراه خواهد بود

هیچ ملّتی بدون تحمّل بسیاری از سختی‌ها، به جایی نمی رسد/ ان‌شاءالله تحمّل این سختی‌ها، ملّت ایران را به اوج خواهد رساند

بیانیه جبهه اصلاحات درباره بحران آب در اصفهان

تحلیل پسر شهید بهشتی از جمله حزب معبد من است

تجدید ساختار حزب و تشکیل دولت سایه در دستور کار حزب کارگزاران

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)