کد خبر: ۲۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۹
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری عسکریه
مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری عسکریه در دیدار با استاندار کرمان افزود: فرش قرمزی که زیر آن مین است برای سرمایه گذاران جذابیت ندارد و ما جایی می رویم که کارها روان شود و زودتر به مقصود برسیم.به گزارش ایرنا،سید امین جوادی افزود: انتظار ما این بود که کارهای اداری مربوط به سرمایه گذاری در پروژه بام کرمان سرعت بیشتری داشته باشد.

جوادی گفت: درخواست داریم صدور پروانه ها و مجوزهایی که در کرمان می تواند صورت گیرد با سرعت بیشتری انجام شود زیرا اگر این اقدام شده بود می توانستیم اکنون بسیاری از پروژه ها را به نتیجه برسانیم.

وی با اشاره به وجود خلاء های قانونی در مسیر سرمایه گذاری گفت: پروژه های ما کلان است و وقتی این مجوز دادن ها طول می کشد پول در اینجا محبوس شده و از جریان می افتد و باعث ضرر می شود.

وی بیان کرد: فرسایشی بودن طرح ها مردم را خسته می کند.

وی اظهار کرد: تله کابین و احداث جاده را پیگیری می کنیم اما اجازه دهید زمین پروژه بام کرمان به نام ما و بر اساس پروانه صادر شده شهرداری میزان مشارکت ها مشخص شود و زودتر بتوانیم کار کنیم.

وی خطاب به استاندار کرمان گفت: اگر امکان دارد منطقه آزاد ریلی از زرند به کرمان منتقل شود که به نظر می رسد کار در این زمینه بسیار بهتر و اگر در مرکز استان باشد به مراتب بهتر و بالاتر است. 
مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری عسکریه البته در ادامه  گفت: به برخی استان ها گفته ایم که نوع برخورد با سرمایه گذار را از کرمان بیاموزید.

جوادی اظهار کرد: اگر 10 استاندار مانند رزم حسینی داشته باشیم کشور در چند صباحی آباد می شود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

معایب ارتباط دادن اعتراض ها به خارج چیست؟

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)