کد خبر: ۲۴۰۲
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۱
ارسال به دوستان
ذخیره
وعده فرماندار جیرفت
فرماندار جیرفت گفت:وزیر جهاد کشاورزی روز پنجشنبه هفته جاری به شهرستان جیرفت سفر می کند. با سفر وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان جیرفت، مشکلات کشاورزان جیرفتی و منطقه جنوب استان کرمان مورد بررسی قرار می گیرد.


احمد امینی روش در گفت و گو با ایرنا افزود:  بازدید از باغ های گردو خسارت دیده از سرمازدگی، بازدید از گلخانه ها، باغ های مرکبات و سایر زیرساخت های کشاورزی از جلمه برنامه هایی است که در این سفر تدارک دیده شده است.

امینی روش بیان کرد: بررسی مشکلات کشاورزان و نشست با فعالان این بخش از دیگر برنامه هایی است که در این سفر یک روزه برنامه ریزی شده است.

فرماندار جیرفت خاطرنشان کرد: به همین منظور نیز یک نشست برنامه ریزی قبل از سفر برگزار می شود که در این نشست، جمع بندی نهایی برای برنامه های سفر وزیر جهاد کشاورزی انجام می شود.

امینی روش با اشاره به ظرفیت های بخش کشاورزی در هفت شهرستان جنوب استان کرمان گفت: سالانه در این هفت شهرستان چهار و نیم میلیون تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شود که در برخی از محصولات، جنوب کرمان رتبه اول تا سوم تولید را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

وی افزود: حلقه مفقوده چرخه تولید در بخش کشاورزی منطقه، کمبود صنایع تبدیلی است که امیدواریم بتوانیم با جذب سرمایه گذار و راه اندازی این صنایع، چرخه تولید و فرآوری را در جنوب کرمان تکمیل کنیم. 


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

معایب ارتباط دادن اعتراض ها به خارج چیست؟

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)