کد خبر: ۲۴۳۵۸
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون آموزشی وزارت علوم:
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: اساسنامه دانشگاه پیام‌نور دو ماه پیش اصلاح و به این دانشگاه ابلاغ شد.
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: اساسنامه دانشگاه پیام‌نور دو ماه پیش اصلاح و به این دانشگاه ابلاغ شد.

مجتبی شریعتی نیاسر درباره اظهارات عضو کمیسیومن آموزش مجلس مبنی بر منتفی شدن بررسی و اصلاح اساسنامه دانشگاه پیام‌نور گفت: اساسنامه دانشگاه پیام‌نور حدود دو ماه پیش بررسی و اصلاح و به این دانشگاه ابلاغ شده است.

معاون آموزشی وزارت علوم تاکید کرد: اصلاحات خردی در اساسنامه دانشگاه پیام‌نور انجام و به این دانشگاه ابلاغ شد. تغییرات جدی در این اساسنامه صورت نگرفته و همه تغییرات جزئی بود و مسئله خاصی هم ایجاد نشد.

او افزود: رئیس دانشگاه پیام‌نور هم بعد از اصلاح ابراز خوشحالی کرد که آنچه مدنظر این دانشگاه بوده در اساسنامه‌ حفظ شده است.

شریعتی نیاسر گفت: در فرصت مناسب همه این موارد به کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز ارائه می‌شود، اگر توضیحی هم برای این موضوع لازم باشد به مجلس می‌دهیم. نمایندگان مجلس وظیفه دارند؛ مسائل مورد نظرشان را مطرح کنند و وزارت علوم هم باید به آنها پاسخ دهد.

گفتنی است؛روز گذشته علیرضا سلیمی، نماینده محلات در مجلس گفته بود، شنیده‌ها حاکی از آن است که مسئله اصلاح اساسنامه دانشگاه پیام‌نور در وزارت علوم منتفی شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مس شهربابک قهرمان مسابقات فوتبال امید‌های استان کرمان شد

۴۲۰۰ مسکن مهر ساخته نشده در کرمان وجود دارد/ ۱۸۰۰ مسکن مهر پرونده قضایی دارند/ مسکن و شهرسازی به برخی از تعهدات خود عمل نکرد/ پرداخت جریمه دیرکرد و یا سود مشارکت به بانک انرژی سازنده را می‌گیرد/بانک جریمه‌هایی که ناشی از قصور سازنده نبوده است را ببخشد

جهانگیری: ترامپ اوج ناآشنایی خود با تاریخ ایران را نشان داد/ آمریکایی‌ها یک دوره تاریخ ایران را مرور کند

پسته از مرزهای پاکستان صادر و قاچاق می‌شود

شورای هماهنگی اصلاح طلبان وضعیت استان ها را بررسی می کند

از مخالفت شورای اصلاح‌طلبان کرمان با خروج اصلاح‌طلبان از شورای شهر برای انتخابات مجلس تا انشعاب در اصولگرایان

مدیرعامل گل‌گهر تغییر کرد

وام ساخت مسکن ۶۵ درصد افزایش پیدا کرد/برنامه‌ای برای افزایش وام خرید مسکن نداریم

بازار مسکن در کرمان بعد از رکود ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است/ آمار سایت معاملات املاک و مستغلات، واقعی نیست/در یک پروسه یک ساله افزایش قیمت ۵۰ درصدی خواهیم داشت/ متقاضیان بازار مسکن، غیر تخصصی عمل می‌کنند

شورای نگهبان به استانی شدن انتخابات مجلس ایراد نگرفته است

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

استاندار آینده کرمان باید بداند در چارچوب همین قوانین به قدرت رسیده است/ استاندار آینده به این نکته واقف باشد که قرار نیست اسطوره و قهرمان شود   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)