کد خبر: ۲۴۴۳۳
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار کرمان:
فرماندار کرمان گفت: بر اساس آمار کاریابی های غیر دولتی در سال گذشته ۸ هزار و ۸۸۱ نفر در کاریابی ها ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵ هزار و ۵۶ نفر مشغول به کار شده اند.
فرماندار کرمان گفت: بر اساس آمار کاریابی های غیر دولتی در سال گذشته ۸ هزار و ۸۸۱ نفر در کاریابی ها ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵ هزار و ۵۶ نفر مشغول به کار شده اند.

محمدعلی توحیدی در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: از دوم تا ۸ شهریور ماه هر سال به مناسبت شهادت شهید رجایی و شهید باهنر هفته دولت نام گذاری شده است.

وی با اشاره به اینکه از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدامات خوبی در استان و به ویژه در مرکز استان رقم خورده است، افزود:باید یک نگاه خاص به شهرستان مرکز استان شود هر چند مدیریت عالی استان توجه خاصی به کل استان دارند تا به همه استان کرمان از یک توازن برخوردار باشند.

توحیدی عنوان کرد: مرکز استان کرمان علاوه بر اینکه باید به شهروندان خود سرویس و خدمات ارئه دهد، باید این توانایی و ظرفیت را داشته باشد تا به شهروندان سایر شهرهای استان هم خدمات خوبی ارائه کند.

فرماندار کرمان تصریح کرد: درچهار سال اخیر اتفاقات خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی در استان کرمان به وجود آمده و شهرداری کرمان در این راستا انصافا پیشقدم بوده اند.

وی عنوان کرد: در دو سال اخیر شهرداری کرمان درحوزه اقتصاد مقاومتی نزدیک ۴۵ میلیارد تومان توانسته صرفه جویی کند.

توحیدی بیان کرد:  در طرح های بزرگی مانند بام کرمان، ساروج، تله کابین، بهار رضویی، سیتی سنتر، ساختمان شهرداری کرمان، احیاء بافت های تاریخی و گردشگری، بازسازی مقبره خواجه اتابک، بازسازی میدان مشتاق، بازسازی معبر گلباز خوان، سنگ فرش میدان ارگ، تقاطع غیر هم سطح میدان آزادی و ... ۲ هزارمیلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است.

فرماندار کرمان گفت: ۲۹ بوستان کوچک و بزرگ در دو سال اخیر در سطح شهر کرمان افتتاح شده که در نوع خود کم نظی  و بی نظیر بوده و این یک کار جهادی بود.

وی بیان داشت: در شهر کرمان طرح های بزرگی شروع شده و این پروژه ها جزء ملزومات عمرانی شهری هستند و با تلاش، پشتکار و پیگیری نباید حتی یک لحظه متوقف شوند زیرا توقف این پروژه ها خسارت های جبران ناپذیری دارد و ما را از نتیجه کار عقب می اندازد.

توحیدی افزود: پروژه های که در شهر کرمان شروع شده و یا در نظر است شروع شود باعث جبران عقب افتادگی های گذشته شهر کرمان خواهد شد.

وی بیان داشت: به همه شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام می کنیم دولت شوراها را به عنوان یک ظرفیت، پتانسیل، قابلیت بی نظیر و کم نظیر می داند و تاکید بر این است تا این نهاد قانونی به شکوفایی واقعی خود برسد.

توحیدی تصریح کرد: هدف شکل گیری شوراها این است که رفاه، آسایش، عمران، آبادانی مناطق خود را به وجود آورند و مجموعه مدیریت شهرستان کرمان با تمام توان و ظرفیت خود در خدمت شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

فرماندار کرمان عنوان کرد: در شهرستان کرمان ۱۳ شورای شهر داریم که ۷۱ نفر عضو اصلی دارند.

وی افزود: ۱۴۰ شورای روستا در شهرستان کرمان با ۴۵۰ نفر عضو در حال فعالیت هستند.

توحیدی بیان کرد:در بخش مرکزی شهرستان کرمان در سال گذشته بیش از ۱۵ میلیارد تومان در پروژه های عمرانی روستایی هزینه شده است.

وی عنوان کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران تفاوت خدمت رسانی به روستاها و شهرها به اندک رسیده است و از شبکه شرب آّبی و شبکه برق مانند شهر کرمان استفاده می کنند.

توحیدی تاکید کرد: بیش از ۹۵ درصد جمعیت شهرستان کرمان از نعمت گاز طبیعی در منازل خود بهرمند هستند و این حرکت بزرگ به برکت نظام جمهوری اسلامی صورت گرفته است.

فرماندار کرمان عنوان کرد: در روستاها اکنون به سمتی حرکت می کنیم که کارهای زیر بنایی و روبنایی تا حدودی به سرانجام رسیده است.

وی اظهار کرد: در هفته دولت در سال جاری ۲۴ طرح که عمدتا طرح های بزرگ هستند با رقم ۷۱۸ میلیارد تومان یا به بهربرداری می رسند و یا آغاز عملیات اجرایی آنها شروع خواهد شد.

توحیدی افزود: رشد حاشیه نشینی شهر کرمان را متوقف کرده ایم و بیش از هزار هکتار از اراضی که مستعد بود و تفکیک، تقسیم، دیوار کشیده بود که توانستیم از ساخت و ساز آن ها جلوگیری شود.

فرماندار کرمان عنوان کرد: بر اساس آمار کاریابی های غیر دولتی در سطح شهرستان کرمان در سال گذشته ۸ هزار و ۸۸۱ نفر در این کاریابی ها ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵ هزار و ۵۶ نفر مشغول به کار شده اند.

وی گفت: نمایشگاه هفته دولت با ۱۶۸ غرفه فردا عصر از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۲ شب در بوستان مادر شهر کرمان بر روی بازدید گنندگان باز خواهد شد.

توحیدی عنوان کرد: خوشبختانه شهرستان کرمان از الحاظ شاخص های امنیتی مثبت و روبه افزایش است و سال گذشته با همکاری همه دستگاه های مربوطه هیچ کنسرتی در شهرستان کرمان کنسل نشده است.

وی گفت: ۸۰ درصد جمعیت شهرستان کرمان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراها شرکت کرده اند
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روحانی: نمی‌توانیم تا تابستان منتظر واکسن داخلی باشیم/ همه شرکت‌ها مجاز به واردات واکسن هستند

دولت کارآمد متکی به احزاب است/ آرا صندوق، موجودی کشور در بانک‌مرکزی سیاسی است

هنرمند پیشکسوت تلویزیون درگذشت

سایت جماران:سیدحسن خمینی طبق قانون رجل سیاسی است/کیهان وجام‌جم چرانعل وارونه می‌زنند

در گزارش دستگاه اطلاعاتی آمریکا درباره ایران چه نکاتی ذکر شده است؟

نحوه معرفی كانديدای انتخابات رياست‌جمهوری در «جبهه اصلاحات ايران» چگونه است؟

یارانه ماه رمضان امشب ۲۵ فروردین واریز می‌شود

افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان و بازنشستگان

کشف ۵۲ تن سیمان قاچاق در استان کرمان

میزان اثر بخشی واکسن کرونای مدرنا

پربازدید ها

سید یاسر خمینی: رهبر انقلاب کاندیداتوری حاج سیدحسن را به صلاح ندانستند؛ خواستند در شرایط فعلی به این عرصه ورود نکند

سازوکار بررسی صلاحیت نامزدها پس از بررسی هیات‌های اجرائی چگونه است؟

مسئولان در آستانه انتخابات «حزب دوست» می‌شوند/ جنگ بی‌سابقه اقتصادی آمریکا علیه ایران را شکل‌گیری فضای امروز نباید نادیده گرفت/ اصلاح‌طلبان نمی‌دانند با کدام نامزد باید وارد انتخابات شوند

احمدی نژاد به من پیشنهاد معاون اولی برای انتخابات ۱۴۰۰ داد/ اگر آقای هاشمی بودند، حتما تشویق به حضور در انتخابات می‌کردند/ با درگذشت پدر، دولت آقای روحانی شعارهایش را فراموش کردند

آیا پس از سیدحسن حضور سیدابراهیم هم منتفی شده است؟

با آمدن آقای رئیسی مخالف هستم/ باید به چهره های جدید راه داد

مسیر کنونی کنکور با هم‌اندیشی و روش‌هایی کارآمد باید اصلاح شود

سیدحسن خمینی عزادار شد

در گزارش دستگاه اطلاعاتی آمریکا درباره ایران چه نکاتی ذکر شده است؟

فتوای آیت‌الله مکارم در خصوص روزه ‌گرفتن دختران ۹ ساله

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

به مدیرانی که با آنان برخورد شد هشدار داده‌بودیم اما مورد کم‌توجهی قرار گرفت/ با تعدادی از دلالان و قاچاقچیان بازار مرغ و روغن برخورد شد/ به کسانی که به دنبال اخلال در امنیت استان هستند اجازه هیچ‌گونه تحرکی داده نخواهد شد/ در سال گذشته عملیات تروریستی عناصر وابسته به داعش در محل تجمع عزاداران حسینی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان کشف و عوامل آن دستگیر شدند   ( نظر)

هنرمند پیشکسوت تلویزیون درگذشت   ( نظر)

مسئولان در آستانه انتخابات «حزب دوست» می‌شوند/ جنگ بی‌سابقه اقتصادی آمریکا علیه ایران را شکل‌گیری فضای امروز نباید نادیده گرفت/ اصلاح‌طلبان نمی‌دانند با کدام نامزد باید وارد انتخابات شوند   ( نظر)

سید حسن خمینی: راه حل مشکلات خیلی زیاد ما این است که به مردم برگردیم/ معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه‌هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند/ تلگرام را فیلتر کردید؛ اما هست / مهم نیست چه کسی رئیس جمهور می‌شود؛ بلکه مهم این است که مردم او را رئیس جمهور کنند/ از برخی ممیزی‌ها خنده ام می‌گیرد   ( نظر)