کد خبر: ۲۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۵
ارسال به دوستان
ذخیره
دختر امام (ره) تایید کرد که در سال 84 همسر امام خمینی از آیت الله هاشمی رفسسنجانی درخواست کرده تا در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شود.
دختر امام (ره) تایید کرد که در سال 84 همسر امام خمینی از آیت الله هاشمی رفسسنجانی درخواست کرده تا در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شود.

به گزارش ایسنا زهرا مصطفوی در نشستی خبری که به عنوان دبیر کل اتحادیه بین‌المللی سازمان‌های غیر دولتی مدافع فلسطین سخن می گفت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چندی پیش سخنی از آقای هاشمی رفسنجانی در ارتباط با توصیه های همسر حضرت امام (ره) به ایشان در ارتباط با انتخابات سال 84 در همایش بانوی انقلاب مطرح شد و بلافاصله آقای هاشمی بعد از این سخن مورد حمله قرار گرفتند اظهار کرد: اگر این هیاهوها به این معنا است که آقای هاشمی دروغ می گوید به نظرم ایشان آقایی کرده اند که از این موضوع شکایت نکرده اند.

زهرا مصطفوی ادامه داد: مادر ما (همسر امام (ره) ) فوت کرده است ولی من به عنوان دختر ایشان و همچنین دیگر خواهرانم زنده هستیم . ما در آن مجلس بودیم که آقای هاشمی پیش همسر امام (ره) آمدند. مادر من از اقای هاشمی درخواست کرده بودند که بیایند و با ایشان صحبت کنند.

زهرا مصطفوی افزود: مادرم بعد از صحبت های مختلف خطاب به آقای هاشمی گفتند که شنیده ام که شما نمی خواهید کاندیداشوید برای انتخابات ریاست جمهوری. امام (ره) انقلاب را به دست شماها سپرده است. شما می خواهید از زیر آن فرار کنید؟

دختر امام (ره) با تاکید بر اینکه مادرم این جمله را به آقای هاشمی گفتند گفت: ما در آن جلسه بودیم به نظر آقای هاشمی مرد بسیار نجیب و صبوری هستند. در این سال‌ها تهمت های مختلفی به ایشان زده شده است . ایشان ساکت بودند و این دروغ ها و تهمت ها در مورد ایشان بی انصافی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پربازدید ها

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

استاندار کرمان: کشور‌ها با قوانین مزاحم سقوط می‌کنند نه جنگ و لشکرکشی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)