کد خبر: ۲۴۶۳
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۲
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان گفت: مردم از کیفیت کنونی نان گله مند هستند و این در حالی است که هزینه های تولید نان سنگین است اما نان کیفیت مورد نظر را ندارد.
استاندار کرمان گفت: مردم از کیفیت کنونی نان گله مند هستند و این در حالی است که هزینه های تولید نان سنگین است اما نان کیفیت مورد نظر را ندارد.

به گزارش ایرنا علیرضا رزم حسینی عصر یکشنبه در نشست سند بخشی امنیت غذایی (سند نان) در استانداری کرمان افزود: اقتصاد نانواها به دلیل رقابتی نبودن، ضعیف است.

وی تاکید کرد: نانوایی ها باید بر اساس بهداشت نانی که تولید می کنند امتیاز بندی شوند.

وی گفت: در زمینه تولید نان سالم می خواهیم از انتهای خط تولید و بازار مصرف کار را آغاز کنیم یعنی از جایی که نان به دست مردم می رسد و از این مرحله به مزرعه برسیم.

استاندار کرمان اظهار کرد: باید با کمترین هزینه یکسری استانداردها را برای نانوایی ها ایجاد کنیم تا نان با کیفیت به دست مردم برسد.

وی گفت: باید نانوایی طلایی، نقره ای و برنزی در این استان مشخص و به مردم معرفی شوند تا نان سالم به مردم ارایه شود و ما دنبال اجرای چنین طرح هایی هستیم. 

رزم حسینی افزود: کاری که می توان انجام داد بهداشت نانوا، نانوایی و محل عرضه نان است.

وی از رسانه ها نیز خواست به منظور ساماندهی اوضاع نانوایی ها و به منظور ارایه نان سالم و هم راستا با استانداردها مسوولان را همراهی کنند. 

وی با بیان اینکه نان بهداشتی و استاندارد همان نان طلایی است تاکید کرد: باید به سمتی برویم که همه از نان بهداشتی سالم برخوردار باشند و به استاندارد مورد نظر دست پیدا کنیم.

استاندار کرمان به اجرای طرح پلیس آب در استان اشاره کرد و گفت: در بخش نان نیز باید به سمتی برویم که کم کاری ها مشخص شوند.

وی تصریح کرد: فرمانداران نیز باید بازرسی های خود را از نانوایی ها قوی تر و منسجم تر کنند.

طرح نان سالم از مزرعه تا سفره در نشست سند بخشی امنیت غذایی (سند نان) با حضور استاندار و جمعی از مدیران مرتبط با این طرح مورد بررسی قرار گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

افزایش ۱۲ درصدی پرونده‌های قضائی در سال جاری

کارشناس: رسیدن به توافق به مراتب دشوار‌تر شده

آیا دلیل سه فوت مشکوک در سیرجان قصور پزشکی بوده است؟

ذوب‌آهن صفر - مس رفسنجان ۳/ ربیعی و شاگردانش روی نوار پیروزی

حذف کامل دفترچه بیمه سلامت از اول دی ماه

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)