کد خبر: ۲۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۹
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس شورای مشاوران جوان استاندار کرمان:
رییس شورای مشاوران جوان استاندار کرمان گفت:برای توسعه استان کفش آهنین به پا کنیم زیرا ثروت ما در استان انبوه جوانانی است که داریم.

رییس شورای مشاوران جوان استاندار کرمان گفت:برای توسعه استان کفش آهنین به پا کنیم زیرا ثروت ما در استان انبوه جوانانی است که داریم. 
حسین صفریان افزود: از آذرماه سال گذشته همزمان با تاکید استاندار برای تشکیل شورای مشاوران جوان تاکنون 60 دستگاه و 15 فرماندار، مشاور جوان خود را معرفی کرده اند.

به گزارش ایرنا روز دوشنبه در همایش گرامیداشت مقام جوان با حضور مرتضی میرباقری قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی و اجتماعی و استاندار کرمان در استانداری، صفریان  افزود: تبیین نقش و جایگاه جوانان در دستگاه ها از اولویت های اصلی ماست.

وی با اشاره به اینکه در این شورا هشت کمیته را تشکیل دادیم گفت: در انتخاب جوانان کاری به گرایش های سیاسی آنها نداشتیم و فقط تخصص آنها مد نظر بود. 

رییس شورای مشاوران جوان استاندار کرمان اظهار کرد: همچنین تکمیل بانک اطلاعاتی از جوانان فعال استان مورد تاکید استاندار کرمان است. 

وی با بیان اینکه به دنبال اجرای طرح جایگزین پروری هستیم گفت: حلقه مفقوده بین کار و تخصص جوانان و انتصاب مدیرانی خارج از جوانان وجود دارد که آن عدم اعتماد به جوانان است. 

صفریان ادامه داد: به دنبال این هستیم که این اعتماد مانند دوران پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و پس از جنگ تحمیلی همچنان وجود داشته باشد. 

وی گفت: فکر جوان در کنار تجربه مدیران باعث پویایی و فعال شدن دستگاه ها می شود و در غیر این صورت دستگاه هایی بی حال، کسل و همراه با بروکراسی خواهیم داشت. 

مشاور جوان استاندار کرمان افزود: بزرگترین معضلات پیش روی جوانان و مسوولان قوانین مزاحم و حلقه مفقوده بین دانشگاه و دستگاه های اجرایی است. 

وی با اشاره به اینکه این جوانان به دنبال کارآفرینی هستند و می دانند دولت نمی تواند همه جوان ها را استخدام کند، گفت: باید فرهنگ کارآفرینی گسترش یابد. 

صفریان افزود: مشاوره دادن فلسفه تصمیم سازی است، ما باید سند مطالبات جوانان را بنویسیم و امیدواریم مسوولان با دید ویژه به آن نگاه کنند. 

وی گفت: نخستین راهکاری که مد نظر ما بود برگزاری این همایش و نمایشگاه دستاوردهای جوانان است.

همچنین در این همایش از 10 جوان برتر استان تجلیل شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پربازدید ها

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)