کد خبر: ۲۴۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
ارسال به دوستان
ذخیره
فاطمه سعیدی با تاکید بر این‌که برخی بی‌تدبیری‌ها منجر به بروز سانحه واژگونی اتوبوس دختران هرمزگانی شد، بر لزوم حمایت وزارت آموزش و پرورش از دانش‌آموزان آسیب‌دیده تاکید کرد و گفت: آموزش و پرورش علاوه بر تامین هزینه‌های درمانی، باید از دانش‌آموزان هرمزگانی حمایت مالی کند.
آرمان :


فاطمه سعیدی با تاکید بر این‌که برخی بی‌تدبیری‌ها منجر به بروز سانحه واژگونی اتوبوس دختران هرمزگانی شد، بر لزوم حمایت وزارت آموزش و پرورش از دانش‌آموزان آسیب‌دیده تاکید کرد و گفت: آموزش و پرورش علاوه بر تامین هزینه‌های درمانی، باید از دانش‌آموزان هرمزگانی حمایت مالی کند.

 یک عضو اصلاح‌طلب کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حواشی ایجاد شده در مورد نحوه دریافت رضایت‌نامه دانش‌آموزان هرمزگانی که چندی پیش در پی یک سانحه رانندگی مطرح شد، بر لزوم پیگیری ابعاد مختلف این مسئله تاکید کرد و گفت: در این رابطه و ابعاد دیگر این سانحه با وزیر آموزش و پرورش به‌صورت تلفنی به‌مدت ۴۵ دقیقه صحبت کردم که آقای بطحایی نیز قول پیگیری دادند.

او تاکید کرد: آقای بطحایی گفتند ۲ تیم مختلف را از حراست آموزش و پرورش و یکی دیگر از بخش‌های این وزارتخانه برای رسیدگی به این موضوع و دیگر مبهمات سانحه واژگونی اتوبوس حامل دختران دانش‌آموز هرمزگانی مامور کردم.

بی‌تدبیری در برگزاری اردوی دانش‌آموزی منجر به بروز سانحه شد
عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین با انتقاد نسبت به برخی بی‌تدبیری‌ها و سوءمدیریت‌های صورت گرفته یادآور شد: اگر برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای برگزاری این اردوی دانش‌آموزی صورت گرفته بود، این سانحه دلخراش برای دخترانمان پیش نمی‌آمد و این درحالی است که برخی بی‌تدبیری‌ها در نحوه برگزاری این اردوی دانش‌آموزی منجر به بروز این سانحه شد.

لزوم حمایت از دانش‌آموزان آسیب‌دیده
نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت از آسیب‌دیدگان سانحه واژگونی اتوبوس حامل دختران دانش‌آموز هرمزگانی تاکید کرد و گفت: حتماً باید این دانش‌آموزان آسیب‌دیده مورد حمایت قرار گیرند و به‌ویژه دانش‌آموزانی که دچار آسیب‌دیدگی جدی شدند، باید حتما مورد توجه قرار گرفته و حمایت شوند.

۲ نفر از دانش‌آموزان هرمزگانی قطع‌عضو شده‌اند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که نمی‌تواند موضوع قطع نخاع برخی دانش آموزان آسیب‌دیده در این سانحه رانندگی را تایید یا تکذیب کند، خاطرنشان کرد: با این همه ۲ نفر از دانش‌آموزان قطع عضو شدند و وزارت آموزش و پرورش باید جدا از بحث درمان از این دختران آسیب‌دیده حمایت کند.

وی ارائه خدمات درمانی به دانش‌آموزان آسیب‌دیده و مجروحان این سانحه را وظیفه وزارت آموزش و پرورش دانست و یادآور شد: درمان بخشی از وظایف آموزش و پرورش است و این وزارتخانه موظف است حتماً از مجروحان این سانحه حمایت ویژه کند.

آموزش و پرورش علاوه بر تامین هزینه‌های درمانی، باید از دانش‌آموزان هرمزگانی حمایت مالی کند
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: به هر حال ۲ نفر از این دانش‌آموزان برخی اعضای بدنشان را از دست داده‌اند و وزارت آموزش و پرورش باید بهترین خدمات درمانی را به این دانش‌آموزان ارائه کند و بحث مهم دیگر حمایت از این دختران آسیب‌دیده است. وزارت آموزش و پرورش باید امکان ادامه تحصیل را برای این دانش‌آموزان فراهم کند و علاوه بر آن باید این افراد تامین مالی شوند.

سعیدی در پایان تصریح کرد: متاسفانه این دانش‌آموزان اعضای بدن‌شان را از دست داده‌اند و وزارت آموزش و پرورش باید تا زمانی که این دانش‌آموزان به زندگی عادی بازگردنند، از آن‌ها حمایت کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روحانی: نمی‌توانیم تا تابستان منتظر واکسن داخلی باشیم/ همه شرکت‌ها مجاز به واردات واکسن هستند

دولت کارآمد متکی به احزاب است/ آرا صندوق، موجودی کشور در بانک‌مرکزی سیاسی است

هنرمند پیشکسوت تلویزیون درگذشت

سایت جماران:سیدحسن خمینی طبق قانون رجل سیاسی است/کیهان وجام‌جم چرانعل وارونه می‌زنند

در گزارش دستگاه اطلاعاتی آمریکا درباره ایران چه نکاتی ذکر شده است؟

نحوه معرفی كانديدای انتخابات رياست‌جمهوری در «جبهه اصلاحات ايران» چگونه است؟

یارانه ماه رمضان امشب ۲۵ فروردین واریز می‌شود

افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان و بازنشستگان

کشف ۵۲ تن سیمان قاچاق در استان کرمان

میزان اثر بخشی واکسن کرونای مدرنا

پربازدید ها

سید یاسر خمینی: رهبر انقلاب کاندیداتوری حاج سیدحسن را به صلاح ندانستند؛ خواستند در شرایط فعلی به این عرصه ورود نکند

سازوکار بررسی صلاحیت نامزدها پس از بررسی هیات‌های اجرائی چگونه است؟

مسئولان در آستانه انتخابات «حزب دوست» می‌شوند/ جنگ بی‌سابقه اقتصادی آمریکا علیه ایران را شکل‌گیری فضای امروز نباید نادیده گرفت/ اصلاح‌طلبان نمی‌دانند با کدام نامزد باید وارد انتخابات شوند

احمدی نژاد به من پیشنهاد معاون اولی برای انتخابات ۱۴۰۰ داد/ اگر آقای هاشمی بودند، حتما تشویق به حضور در انتخابات می‌کردند/ با درگذشت پدر، دولت آقای روحانی شعارهایش را فراموش کردند

آیا پس از سیدحسن حضور سیدابراهیم هم منتفی شده است؟

با آمدن آقای رئیسی مخالف هستم/ باید به چهره های جدید راه داد

مسیر کنونی کنکور با هم‌اندیشی و روش‌هایی کارآمد باید اصلاح شود

سیدحسن خمینی عزادار شد

در گزارش دستگاه اطلاعاتی آمریکا درباره ایران چه نکاتی ذکر شده است؟

آیا حضور سیدحسن سطح نزاع و تنش را در انتخابات بالا می‌بُرد؟

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

به مدیرانی که با آنان برخورد شد هشدار داده‌بودیم اما مورد کم‌توجهی قرار گرفت/ با تعدادی از دلالان و قاچاقچیان بازار مرغ و روغن برخورد شد/ به کسانی که به دنبال اخلال در امنیت استان هستند اجازه هیچ‌گونه تحرکی داده نخواهد شد/ در سال گذشته عملیات تروریستی عناصر وابسته به داعش در محل تجمع عزاداران حسینی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان کشف و عوامل آن دستگیر شدند   ( نظر)

هنرمند پیشکسوت تلویزیون درگذشت   ( نظر)

مسئولان در آستانه انتخابات «حزب دوست» می‌شوند/ جنگ بی‌سابقه اقتصادی آمریکا علیه ایران را شکل‌گیری فضای امروز نباید نادیده گرفت/ اصلاح‌طلبان نمی‌دانند با کدام نامزد باید وارد انتخابات شوند   ( نظر)

سید حسن خمینی: راه حل مشکلات خیلی زیاد ما این است که به مردم برگردیم/ معنا ندارد که با نگاه تنگ نظرانه گروه‌هایی را از حق حضور در انتخابات محروم کنند/ تلگرام را فیلتر کردید؛ اما هست / مهم نیست چه کسی رئیس جمهور می‌شود؛ بلکه مهم این است که مردم او را رئیس جمهور کنند/ از برخی ممیزی‌ها خنده ام می‌گیرد   ( نظر)