کد خبر: ۲۴۷۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
ارسال به دوستان
ذخیره
گلایه از پیگیری نشدن مصوبات سیستم اداری؛
معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان گفت: مشکلاتی که ادارات ما با آن روبه‌رو هستند این است که متاسفانه مصوبات آن به خوبی پیگیری نمی‌شوند.
معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان گفت: مشکلاتی که ادارات ما با آن روبه‌رو هستند این است که متاسفانه مصوبات آن به خوبی پیگیری نمی‌شوند.

محمدجواد فدایی دیروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، عملکرد بانک‌ها را مورد ارزیابی قرار داد و اظهار داشت: نحوه عملکرد بانک‌ها در جلسه‌های کارگروه به آن‌ها ابلاغ می‌شود و نیازی به صورت ‌جلسه مجزا نیست.

وی افزود: تمام بدهی‌های بنگاه‌های تولیدی که در این جلسه مطرح شده‌اند با پیش پرداخت تقسیط و جریمه برخی از آنها نیز بخشیده می‌شود، پس مجوز‌های لازم در این زمینه اخذ شود.

فدایی از اجرایی نشدن مصوبات در سیستم اداری انتقاد کرد و گفت: مشکلاتی که ادارات ما با آن روبه‌رو هستند این است که متاسفانه مصوبات آن به خوبی پیگیری نمی‌شوند.

وی کارگروه بهین‌یاب را مهم ارزیابی و تصریح کرد: کارگروه بهین‌یاب در بانک‌ها بسیار مهم و بااهمیت است، چراکه موجر عملکرد بهتر و مناسب‌تر آنها می‌شود.

فدایی با بیان اینکه منطقه‌بندی در ابتدای طرح کلی شهرک ایجاد شده و هر کارگاه باید در منطقه خود قرار گیرد، گفت: کارگاه‌ها باید منطقه‌بندی شهرک صنعتی را رعایت کرده و آن را غیرکارشناسانه بهم نزنند.

وی طرح‌های تصویبی پنجره واحد را قابل اجرا دانست و ابراز داشت: هر طرحی را که در پنجره واحد تصویب شود، محترم بوده و قابل اجرا است، مصوبات قبل از اجرایی باید در پنجره واحد بررسی شوند.

معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان تصریح کرد: برخی از واحد‌های مشکل‌دار باید به صورت موردی بررسی شوند، اگر طرحی به صورت موردی وثیقه نداشت، اما ضامن معتبر داشت می‌تواند قابل بررسی باشد.

وی فعالیت بنگاه‌های تولیدی را مهم دانست و تاکید کرد: واحد‌های تولیدی باید فعال باشند و نیروهای آن بیکار نشوند، اما چگونگی حفظ آنها هم بسیار اهمیت دارد.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

قوت گرفتن نیامدن رئیسی و آمدن قالیباف

جبهه اصلاحات کرمان از نامزدهای شورای شهر که علاقمند به حضور در لیست این جبهه هستند دعوت به عمل آورد

محسن هاشمی روز شنبه به جمع بندی می‌رسد

صادقی:نامزد جبهه اصلاحات فقط از میان اصلاح‌طلبان انتخاب می‌شود

ستاد‌های اصلاح طلبان کی و چگونه تشکیل می‌شود؟

26 سال است که تاوان اتفاقات دوم خرداد را می‌دهیم/ امسال مانند سال 76 در پیچ تاریخ قرار گرفته‌ایم/ مشکلات امروزه جامعه از انقلاب نیست، از انتخاب بد است/ انتخاب امسال ما باید ظهور ساز باشد/ اگر رئیسی به انتخابات نیاید مردم ایشان را نخواهند بخشید

روحانی: همه جناح‌ها و گروه‌ها باید در انتخابات شرکت داشته باشند/ دولت یازدهم و دوازدهم در سخت‌ترین شرایط تاریخ ایران حداقل در یک قرن گذشته حتی در جنگ جهانی اول و دوم بود

نرخ مشارکت و نتیجه سبد رای کاندیداها احتمالا چقدر خواهد بود؟

علی مطهری پس از ثبت نام: همه باید حرف خود را بزنند خط قرمز آشوب و بلواست

برخی از نامزد‌های ریاست جمهوری حرف‌های دشمن را تکرار می‌کنند/ این حرف‌ها توسط افرادی مطرح می‌شود که بار‌ها از مردم رای گرفته اند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)