کد خبر: ۲۵۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۶
ارسال به دوستان
ذخیره
نشست پیگیری روند اجرای تفاهم نامه های سرمایه گذاری استان کرمان روز شنبه به ریاست استاندار کرمان و با حضور معاونان استاندار و سایر اعضا برگزار شد.
 نشست پیگیری روند اجرای تفاهم نامه های سرمایه گذاری استان کرمان روز شنبه به ریاست استاندار کرمان و با حضور معاونان استاندار و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری در این رابطه گفت: در این جلسه طرح های اقتصادی و عمران شهری که توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی و غیر دولتی در استان در حال اجراست بررسی و مشکلات و روند اجرای آنها ارزیابی شد.

رضا سنجری افزود: عملیات اجرایی برخی از این طرح های اقتصادی که مراحل تامین زیرساخت های آنها انجام شده است طی یک ماه آینده آغاز خواهد شد.

وی گفت: از مجموع 75 هزار میلیارد تومان تفاهم نامه سرمایه گذاری در استان کرمان حدود شش هزار میلیارد تومان معادل 8 درصد آنها روی زمین هزینه شده است.

وی ادامه داد: این پروژه ها در بخش های اقتصادی و شامل طرح های فرآوری مواد معدنی، فرآوری محصولات کشاورزی، طرح های خطوط انتقال آب، پروژه های عمران شهری، تکمیل طرح های خدماتی و گردشگری و ... می باشد.

تفاهم نامه های سرمایه گذاری به ارزش 75 هزار میلیارد تومان در یک سال و نیم اخیر و پس از تشکیل مثلث توسعه اقتصادی در استان بین دستگاه های دولتی و بخش غیردولتی و خصوصی برای اجرای پروژه های مختلف امضا شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)