کد خبر: ۲۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۵
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون توسعه تجارت سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کرمان خبر داد
معاون توسعه تجارت سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کرمان گفت: طرح ضیافت ویژه ارائه مواد غذایی ماه رمضان از هفته آینده در کرمان برگزار می شود.
معاون توسعه تجارت سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کرمان گفت: طرح ضیافت ویژه ارائه مواد غذایی ماه رمضان از هفته آینده در کرمان برگزار می شود.


به گزارش  باشگاه خبرنگاران کرمان ، مصطفی زریسفی در نشست تنظیم بازار استان کرمان گفت: کرمان با ذخیره خوب مواد غذایی آمادگی کافی برای برگزاری نمایشگاههای ویژه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان دارد.

وی با اشاره به اینکه هنوز مشخص نیست برگزاری این طرح با جهاد کشاورزی است و یا صنعت ومعدن، گفت: این مسئله باعث نمی شود در تامین مواد غذایی و مایحتاج ویژه ماه رمضان مردم خللی وارد شود.

زریسفی تصریح کرد: کمیسیون تنظیم بازار استان هشت ماه است بانوعی سرگردانی مواجه است اما با حدود 130هزارتن مرغ در سردخانه های کشور که بخشی از آن در اختیار استان است مشکلی در این زمینه ندارد.

وی تاکید کرد: 5هزارتن انواع برنج اروگوئه ،هندی و تایلندی نیز آماده عرضه است.

وی تورم فعلی در سطح استان را 15درصد ذکر کرد و افزود: در برخی کالاها نظیر تخم مرغ افزایش قیمت داشتیم اما در مرغ گرم شاهد کاهش قیمت هستیم در کالاهایی مانندعدس با 100درصد افزایش قیمت روبرو بودیم و در قند وشکر نیز افزایش قیمت داشتیم اما در بقیه کالاها زیاد تفاوت قیمتی شاهد نیستیم.

معاون توسعه تجارت سازمان صنعت ،معدن وتجارت کرمان با اشاره به آمادگی اصناف استان برای برپایی نمایشگاهها متمرکز ونیمه متمرکز ویژه ماه رمضان گفت: در تمام شهرستانها این نمایشگاهها برگزار می شود و ذخایر کافی گوشت قرمز ، مرغ ، برنج و قند وشکر دراستان داریم.

زریسفی خاطرنشان کرد: هیچ دلیل منطقی برای افزایش قیمت برخی کالاها به سبب افزایش قیمت بنزین نمی بینیم وباید جلوی برخی از این افزایش قیمتها گرفته شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)