کد خبر: ۲۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰
ارسال به دوستان
ذخیره
«سپهر» پيامکي با اين عنوان که «اگر مي خواهي شلاق نخوري مهريه ات را ببخش و از زندگي ام بيرون برو!» برايم ارسال کرد، مأموران با ظن به اين پيامک همسرم را دستگير کردند که مشخص شد او با ترفندي خاص و سوء استفاده از تلفن همراهم که گاهي دست دخترم بود، «پيامک هاي زشت» را براي محکوم کردن من در دادگاه منتشر کرده است.

خراسان نوشت:
زن جواني که با اعترافات همسرش و لو رفتن ماجراي «پرونده سازي» از خوشحالي در پوست خود نمي گنجيد، در حالي که از سر شوق مدام بر صورت دختر ۵ ساله اش بوسه مي زد به رئيس اداره اجتماعي پليس فتاي خراسان رضوي گفت: ۱۸ ساله بودم که با سپهر ازدواج کردم. او کارمند بود و به خاطر علاقه اي که به يکديگر داشتيم زندگي شيريني داشتيم.

در همين ايام با کمک همسرم تحصيلاتم را تا مقطع فوق ديپلم ادامه دادم. اين در حالي بود که تولد «بهاره» زيبايي ديگري به زندگي مان بخشيده بود و من براي تربيت صحيح او ديگر به تحصيلاتم ادامه ندادم، اما اين زندگي شيرين از روزي به تلخي گراييد که پاي «نوشين» به زندگي خصوصي ام باز شد.

من و او از دوران دبيرستان با يکديگر دوست بوديم. نوشين که پس از طلاق به زني تنها و افسرده تبديل شده بود به همين خاطر هم گاهي ساعت ها با من درد دل مي کرد. روابط ما به جايي رسيد که حتي زماني که من در منزل حضور نداشتم او به خانه ام رفت و آمد مي کرد و من از سر دلسوزي به او محبت مي کردم و نمي خواستم آن زن تنها را برنجانم ولي طولي نکشيد که با تغيير رفتارهاي همسرم به روابط مخفيانه آن ها پي بردم تا جايي که همسرم با بي شرمي تمام عنوان کرد عاشق نوشين شده است و مي خواهد با او ازدواج کند.

با شنيدن اين جملات دردناک دست دخترم را گرفتم و به منزل پدرم رفتم. پس از آن هم از دادگاه تقاضاي مهريه و طلاق کردم. چند ماه بعد همسرم کپي پيامک هاي زشت و زننده اي را به دادگاه ارائه داد که همه آن ها حکايت از روابط نامشروع من با مردان نامحرم داشت که برخي از آن ها نيز از شماره تلفن شخصي من ارسال شده بود. اگر چه حيرت زده بودم، اما نمي توانستم بي گناهي ام را ثابت کنم.

در همين گيرودار «سپهر» پيامکي با اين عنوان که «اگر مي خواهي شلاق نخوري مهريه ات را ببخش و از زندگي ام بيرون برو!» برايم ارسال کرد، مأموران با ظن به اين پيامک همسرم را دستگير کردند که مشخص شد او با ترفندي خاص و سوء استفاده از تلفن همراهم که گاهي دست دخترم بود، «پيامک هاي زشت» را براي محکوم کردن من در دادگاه منتشر کرده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)