کد خبر: ۲۶۵۲۶
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
ارسال به دوستان
ذخیره
گفتارنو گزارش می دهد
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: تقاضای ما از اتاق تعاون و اداره کل تعاون این است قبل از این‌که افرادی به‌عنوان عضو تعاونی‌ها درآیند پروسه آموزش را طی کنند، اینکه تنها با 100 هزار یا 200 هزار تومان عضو تعاونی شویم کار درستی نیست.
گفتار نو / گروه جامعه:

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت:  تقاضای ما از اتاق تعاون و اداره کل تعاون این است قبل از این‌که افرادی به‌عنوان عضو تعاونی‌ها درآیند پروسه آموزش را طی کنند، اینکه تنها با 100 هزار یا 200 هزار تومان عضو تعاونی شویم کار درستی نیست.

به گزارش گفتار نو، علی حاجی‌زاده صبح امروز چهارشنبه در جلسه ستاد عالی هماهنگی و توسعه تعاون استان کرمان اظهار کرد: ایجاد مرکز داوری نشان از این است که مسیری را طی کردیم و به مشکلاتی رسیدیم و به دنبال این هستیم با تأسیس مرکز داوری بتوانیم مشکلات را رفع کنیم.

وی افزود: آنچه ما درباره تعاونی‌های مسکن مهر در سال‌های گذشته به آن رسیدیم این است که اعضا هیچ آموزشی ندیده‌اند و هیچ اطلاعی از وظایف و اختیارات خود ندارند و درنهایت با مشکلات روبه‌رو می‌شوند که درخواست من این است به آموزش توجه جدی شود.

وی خطاب به اتاق تعاون استان کرمان گفت: خواهش می‌کنم قبل از این افرادی که به‌عنوان عضو تعاونی‌ها درآیند پروسه آموزش را طی کنند، اینکه تنها با 100 هزار یا 200 هزار تومان عضو تعاونی شویم کار درستی نیست.

مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان یادآور شد: در جلسه‌ای در اتاق استاندار، مدعوی مطرح می‌کرد می‌خواهم تعاونی مسکن مهر برای خود و فرزندانم شکل دهم و در پایان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تائید کرد و متأسفانه آن تعاونی به 500 عضو تغییر کرد.

وی ادامه داد: اکنون تعاونی مسکن مهر داریم که زمین دولتی به آنان واگذارشده اما همچنان در مرحله فونداسیون باقی‌مانده است، سیستم بانکی نمی‌تواند پاسخگو باشد و دولت هم که زمین داده است اما کار پیش نرفته است.

حاجی زاده با تأکید دوباره بر امر آموزش در ایجاد تعاونی خاطرنشان کرد: بحث‌های مالی و مشکلات زیادی که اکنون تعاونی‌های مسکن مهر دارند از نبود آموزش و حساسیت در تأسیس تعاونی‌ها هست.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

توضیحات سردار معروفی پیرامون اخباری درباره استاندار شدن وی/ شایعه است اما من سرباز ولایتم و تصمیم گیر نیستم

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد

عبدی: یکی نیست به اصولگرایان بگوید که وزن شما در جنگ و انقلاب یک‌پنجم اصلاح‌طلبان هم نمی‌شود

دو محدودیت بزرگ اصلاح‌طلبان از زبان روزنامه شرق

خروج آمریکا از برجام چقدر هزینه روی دست اقتصاد ایران گذاشت؟

برخی در استان ستاد تقسیم پست تشکیل داده‌اند/ به بعضی قول استانداری، فرمانداری و بخشداری داده‌اند

به زودی واکسیناسیون دانش آموزان کرمانی آغاز می شود/ واکسیناسیون استان بالاتر از متوسط کشور

خطیب‌زاده: عضویت در سازمان شانگهای پایان عملی شکست پروژه انزوای ایران بود/ دیدار امیرعبداللهیان با همتایان ۱+۴ در نیویورک

آزادسازی بی سر و صدای قیمت برق خانگی / چرا قبض برق تابستان امسال نجومی شد؟

وزیر بهداشت: واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال آغاز می شود

پربازدید ها

واکسیناسیون کرونا در کرمان از مرز 1.5 میلیون دُز گذشت

۳۳ درصد کرمانی‌ها پروتکل‌های بهداشتی در دوره همه‌گیری را رعایت می‌کنند

به زودی واکسیناسیون دانش آموزان کرمانی آغاز می شود/ واکسیناسیون استان بالاتر از متوسط کشور

حداقل سن واکسیناسیون کرونا ۵ سال دیگر کاهش یافت / متولدان ۱۳۶۸ و قبل از آن می‌توانند ثبت نام کنند

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)