کد خبر: ۲۶۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
ارسال به دوستان
ذخیره
شرکت ملي پست پيش ثبت نام و نوبت گيري در واحدهاي پستي دولتي سراسر کشور را رايگان اعلام کرد.

شرکت ملي پست پيش ثبت نام و نوبت گيري در واحدهاي پستي دولتي سراسر کشور را رايگان اعلام کرد.

ترابي مديرکل دفتر روابط عمومي شرکت ملي پست ايران، گفت: در پي بازديد اخير آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از منطقه پستي جنوب غرب تهران و بررسي روند ارايه خدمات مربوط به کارت هوشمند ملي و همچنين براساس تصميم جديد مديران ارشد شرکت ملي پست، ارايه خدمات مربوط به پيش ثبت نام و نوبت گيري کارت هوشمند ملي در واحدهاي پستي سراسر کشور به صورت رايگان انجام مي شود.

وي تصريح کرد: امکانات لازم اعم از رايانه و خطوط ارتباطي در محل هاي مناسب واحدهاي پستي ارايه دهنده خدمات کارت هوشمند ملي در سراسر کشور قرار گرفته است تا متقاضيان بتوانند پيش ثبت نام را شخصا و بدون پرداخت هزينه نيز انجام دهند.

مدير کل روابط عمومي شرکت ملي پست اظهار داشت: همچنين متقاضيان مي توانند در صورت نياز، پيش ثبت نام را در ميز خدمت ( مستقر در واحدهاي پستي) و با همکاري کارکنان پست انجام دهند. 

ترابي در ادامه يادآور شد فرآيند ثبت نام کارت هوشمند ملي از طريق سامانه سازمان ثبت احوال کشور نيز به صورت رايگان انجام مي شود.

وي با اشاره به راه اندازي نخستين ايستگاه سيار تحويل کارت هوشمند ملي در استان مرکزي در اين هفته افزود: به زودي در ساير استانهاي کشور نيز ايستگاه هاي سيار ثبت نام و تحويل اين کارت داير مي شود.

مدير کل روابط عمومي شرکت ملي پست در ادامه موضوع الزام ارايه خدمات مربوط به عکاسي در واحدهاي ثبت نام کارت هوشمند ملي را يادآور شد و گفت: براساس تاکيد سازمان ثبت احوال کشور مبني بر ضرورت ثبت دقيق و به روز اطلاعات هويتي افراد، عکس کارت هوشمند ملي بايد در لحظه ثبت نام از متقاضي گرفته و همراه با ساير مدارک به صورت آنلاين به سامانه ثبت احوال ارسال شود.


آریا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

امکانات مقابله با کرونا در استان کرمان را بازبینی و ضعف ها را برطرف کنید

۳۳ درصد کرمانی‌ها پروتکل‌های بهداشتی در دوره همه‌گیری را رعایت می‌کنند

صادقانه به دنبال تفاهم ایران و عربستان هستیم / مناقشه‌ میان تهران و ریاض فاجعه بار خواهد بود / هر گونه درگیری بین این دو، بر قیمت نفت تأثیر می گذارد / کل جهان باید اطمینان یابند که ایران و عربستان به تفاهم دست می‌یابند

رییسی: تقویت تعاملات، سطح همکاری‌های تهران- دوشنبه را ارتقا می‌دهد

قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ امروز با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

حداقل سن واکسیناسیون کرونا ۵ سال دیگر کاهش یافت / متولدان ۱۳۶۸ و قبل از آن می‌توانند ثبت نام کنند

سیمان به قیمت واقعی خود بازگردانده شد

ثبت نام قطعی ۴۲ هزار نفر برای پیاده روی اربعین/ رئیس سازمان حج: تمام زائران باید از طریق هوایی سفر کنند

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90

واکسیناسیون کرونا در کرمان از مرز 1.5 میلیون دُز گذشت

پربازدید ها

نحوه "بازنشستگی زنان شاغل " تشریح شد

آبفا کرمان: اقدامات را برای رفع بوی نامطبوع فاضلاب سرعت بخشیدیم

هلال احمر: تا دو ماه آینده ۷۰ میلیون دوز واکسن کرونا وارد می‌کنیم / ۱۰ میلیون دوز از این واکسن ها مخصوص سنین ۱۲ تا ۱۸ سال است

آموزش و پرورش: مدارس از آبان به صورت تدریجی، حضوری خواهند شد / در مناطق شهری، ترجیح می‌دهیم مدارس دیرتر حضوری شوند / فاصله‌های استاندارد‌ چپ و راست، میانگین فضا برای هر دانش آموز و تراکم مدرسه را مشخص کرده ایم

واکسیناسیون کرونا در کرمان از مرز 1.5 میلیون دُز گذشت

۳۳ درصد کرمانی‌ها پروتکل‌های بهداشتی در دوره همه‌گیری را رعایت می‌کنند

حداقل سن واکسیناسیون کرونا ۵ سال دیگر کاهش یافت / متولدان ۱۳۶۸ و قبل از آن می‌توانند ثبت نام کنند

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)