کد خبر: ۲۶۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری؛
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با شعار مرگ بر مسئولان نظام مخالف هستیم، گفت: هشت سال فتنه‌گران با حمایت آمریکا و صهیونیست در کشور آشوب به پا کردند، اما حماسه حضور افتخارآفرین مردم در ۹ دی ماه آن‌ها را ناکام گذاشت.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با شعار مرگ بر مسئولان نظام مخالف هستیم، گفت: هشت سال فتنه‌گران با حمایت آمریکا و صهیونیست در کشور آشوب به پا کردند، اما حماسه حضور افتخارآفرین مردم در ۹ دی ماه آن‌ها را ناکام گذاشت.

آیت‌الله سید احمد خاتمی صبح امروز در آیین گرامیداشت سالروز ۹ دی ماه با تصریح کرد: مسئولان نظام مشروع هستند.

وی یادآور شد: هشت سال فتنه‌گران با حمایت آمریکا و صهیونیست در کشور آشوب به پا کردند، اما حماسه حضور افتخارآفرین مردم در ۹ دی ماه آن‌ها را ناکام گذاشت و به همه ;کسانی که در پی فتنه علیه نظام هستند، هشدار داد.

وی در ادامه بیان کرد: امسال ۹ دی حال و هوای دیگری دارد، کرمان از استان‌هایی است که ضد انقلاب بازی خورده نداشت و ندارد، ۱۷ سال است که نماینده مردم کرمان در خبرگان رهبری هستم و پیوسته به خود بالیده‌ام که نماینده این مردم وفادار هستم، بعد از انقلاب دو حماسه بزرگ آفریدید که در دو عرصه انقلاب را بیمه کرد. 

وی بیان داشت: اول حضور هشت سال دفاع مقدس است که کرمان در آن خوش درخشید و جلودار این حماسه سردار سلیمانی بود و کشور را در برابر تهاجم بیگانه بیمه کرد، اکنون هیچ دشمنی توانایی حمله نظامی به شما مردم را ندارد، نه اینکه تمایل نداشته باشد، اما مردم ما با حماسه باشکوه دفاع مقدس نشان دادند که دشمن نمی‌تواند‌.

وی با اشاره به اینکه تشکیل دهندگان این اغتشاشات سه گروه بودند که نباید به یک چوب رانده شوند، تصریح کرد: گروه اول مالباختگان هستند که پولشان را در موسسات اعتباری گذاشتند و پولشان برنگشته. این گروه ضدانقلاب و مخالف نظام نیستند و می گویند این موسسات اگر با مجوز بوده که شما ضامن شدید و باید شرعا پول مردم را بدهید و اگر بدون مجوز بوده چرا اجازه داده شده که یک سال کار کند؟ و این اعتراض، اعتراض ضدانقلابی نیست.

خاتمی با بیان اینکه اعتراض در این نظام آزاد است مگر اینکه مخل به استقلال نظام باشد، بیان کرد: مردم فریاد می زنند مرگ بر گرانی. باید به داد مردم برسند.
وی گفت: معترضانی که دنبال مالشان هستند باید مراقب باشند ضدانقلاب سوار بر این موج نشود و اگر سوار شد باید تودهنی به آنها بزنند و اظهار وفاداری به ولایت کنند.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: گروه دوم افراد ساده لوح هستند که در فتنه سال 88 هم بودند و عمق قضایا را نمی فهمیدند.

وی افزود: گروه سوم کسانی هستند که در این اجتماعات شعارهای سلطنت طلبانه دادند، اینها در تک تک جنایات آن رژیم سیاه شریک هستند.

خاتمی با اشاره به شعارهای هنجارشکنانه هتاکی به مقدسات دینی گفت: این نابغه های حماقت نمی دانند که عشق ولایت در عمق جان این ملت است و این ملت شعار داده، می دهد و خواهد داد که تا آخرین نفس و قطره خونمان همراه و مطیع ولایت هستیم.

وی با بیان اینکه تعداد اندکی از جمعیت قم در روز وفات حضرت معصومه سلام الله علیها تجمع کردند، تصریح کرد: اعلام می کنم ضدانقلابی که در این ماجراها بودند، به خصوص آنها که در مشهد در جوار مرقد امام رضا علیه السلام شعارهای هنجارشکن دادند، شایسته اشد مجازات هستند.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اگر اسم این کارها حماقت نیست چه نام دیگری دارد؟ گفت: احساس می کنم کسانی که خواب و
خیال براندازی نظام را دارند، نابغه حماقت هستند و به آنها اعلام می کنم این انقلاب انقلاب ماندنی است و فرودگاه نهایی آن ظهور صاحب الزمان(عج) است و این را ضدانقلاب خارج و اندک ضدانقلاب داخل بشنوند.

وی افزود: مردم صاحب انقلاب هستند و انقلاب تا شما مردم را دارد به خود می بالد و حماسه با شکوه 9 دی و 22 بهمن که پیش روست، قطعا با شکوه تر برگزار خواهد شد و آنچه مهم است، هوشیاری و بیداری مردم بیش از گذشته است و هر جا دیدید ضدانقلاب بنای بر توطئه دارد، شرعا واجب است در اسرع وقت به مراجع نظامی و اطلاعاتی خبر داده و توطئه را در نطفه خفه کنید و نگذارید ضدانقلاب به نام مردم کرمان شعار هنجارشکنانه بدهد.

خاتمی با بیان اینکه کرمان از جمله استان هایی است که ضد انقلاب بازی خورده نداشت و انشاء الله نخواهد داشت، تصریح کرد: هر حرکت غیرقانونی به
هر عنوانی محکوم است حتی برای مقابله با توطئه. برای مقابله با توطئه هم باید قانونی عمل کرد.

امام جمعه موقت تهران در ادامه اظهار کرد: ما با فضای مجازی مخالف نیستیم، این فضا یک ظرف است که می توان یک فرصت یا بحران باشد.

وی افزود: حرف مقام معظم رهبری نیز این است که اول اینترنت ملی را درست کنید و باید مسوولان اول اینترنت ملی را درست کنند و بعد بر پهنای باند بیفزایند.

خاتمی تصریح کرد: در فتنه جدید، فضای مجازی دارد بحران آفرینی می کند و ما می گوییم مدیریت این فضا نباید دست امریکا و اجانب باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم به وظیفه خود عمل کرده و می کنند، گفت: مسوولان هم به وظیفه خود بیشتر عمل کنند. قبل از اینکه مصیبت گسترده تر بشود، به داد مالباختگان موسسات اعتباری و به داد گرانی برسید.

خاتمی خطاب به مسوولان افزود: بهتر از این می شود کار کرد و این مردم خوب را راضی نگه داشت. این مردم با انقلاب بوده، هستند و خواهند بود.

امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: در فتنه جدید نیز مانند فتنه 88 معیار ولایت است و باید گوش به زنگ رهنمودهای ولایت باشیم. افراط و تفریط ممنوع و غلط است. ما با شعار مرگ بر مسوولان نظام مخالف هستیم، زیرا سران قوا مشروع و دارای تایید ولایت هستند.

وی با بیان اینکه کسی که می گوید رییس قوه قضائیه غاصب است، معنای حرفش تعریض به ولایت است، عنوان کرد: رییس قوه قضائیه منصوب ولایت است و اگر ایراد و اشکالی دارید، انتقادات سازنده را راحت مطرح کنید. زیر سوال بردن کلیت نظام و نیروهای مسلح و شورای نگهبان کار ضدانقلاب است.

خاتمی با بیان اینکه کسی که نان و نمک نظام را خورده، اکنون حرف هایی می زند که حرف ضد انقلاب است، تصریح کرد: خط ما این است و تند و کُند نمی رویم.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان با دعوت مردم به وحدت با مسوولان نظام تصریح کرد: نمی گویم انتقاد نداشته باشید. باید نقد سازنده باشد. مردم بیدار باشید، می خواهند حریم نظام را بشکنند. میدان به آنها ندهید. باید همراه با ولایت باشیم. خط ما در فضای غبارآلود فقط خط ولایت است.

امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: انقلاب اسلامی ماندنی است و پیشگویی های صادق می گوید فرودگاه نهایی این انقلاب ظهور بقیه الله الاعظم(عج) است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تجلیل از خدمات آیت الله جعفری نماینده سابق ولی فقیه در استان کرمان اظهار کرد: آیت الله جعفری پدر شهر است و در حدود 40 سال امامت جمعه خدمات فراوانی انجام داده و در حماسه 9 دی سال 88 خطبه های آتشین خواند و حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نیز 10 سال امامت موفقی در سمت امامت جمعه در شهر دیگر داشته اند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مرثیه‌ای برای سیّد خوبی‎‎ ها

روایت گلاب‌زاده از انتقاد تند مرتضی بانک از آیت‌الله جعفری و واکنش امام جمعه سابق

برای 21 نفر کیفر خواست صادر شده است/ پرونده مدیرکل غله استان کرمان در دادگاه تجدید نظر است

برای ادای دین به سردار دل ها، «شاید پیش از اذان صبح» را به چاپ می رسانم

احیای برجام ؛ سخت اما شدنی

اگر آمریکا کدخدای ده بالاست، چین هم کدخدای دِه پایین است / هرکسی می خواهد با آمریکا مذاکره کند، شفاف باشد

فکر نمی کنم مردم به کاندیدای نظامی رأی بدهند /رئیس جمهور نظامی یعنی در مملکت قحط الرجال است/نظامی ها از ورود به سیاست و اقتصاد پرهیز کنند/رئیس جمهور نظامی، گذشته پاکستان و ترکیه را تداعی می کند

مردم در ساعات منع تردد در صورت ضرورت از آژانس‌ استفاده کنند

اماکن ورزشی کرمان تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد/در صورت باز بودن، اماکن ورزشی پلمب می شود

پیکر امام جمعه پیشین کرمان تشییع و به خاک سپرده شد

پربازدید ها

آیت الله جعفری دار فانی را وداع گفت/ تصمیم گیری درباره نحوه برگزاری مراسم بزرگداشت پس از جلسه خانواده با امام جمعه کرمان

پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت درگذشت امام جمعه سابق کرمان / جمعی از فرمانداران پیشین استان کرمان درگذشت آیت الله جعفری را تسلیت گفتند

مراسم تشییع پیکر آیت‌الله جعفری دوشنبه هفته جاری به صورت خودروئی برگزار می‌شود+ اعلام دو روز عزای عمومی در استان

صراحت در بیان، صداقت در گفتار از ویژگی‌های خاص ایشان بود

آیت الله جعفری از روحانیون فاضل و مرد وفاق، اتحاد و همراه صمیمی مردم استان کرمان بود

شایعات کذب محض است در سلامت کامل هستم

پیکر امام جمعه پیشین کرمان تشییع و به خاک سپرده شد

روایت گلاب‌زاده از انتقاد تند مرتضی بانک از آیت‌الله جعفری و واکنش امام جمعه سابق

معاون استاندار: ممنوعیت تردد شبانه، مشمول جریمه تسلیمی نیست/ ورود پلاک‌های شخصی غیربومی به شهرستان‌های قرمز و نارنجی ممنوع است

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت حاج سیدیحیی جعفری

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۸ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت درگذشت امام جمعه سابق کرمان / جمعی از فرمانداران پیشین استان کرمان درگذشت آیت الله جعفری را تسلیت گفتند   (۱ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

از سکوت اصولگرایان؛ تا استقبال تشکیلات اصلاح‌طلبان   ( نظر)

برای ادای دین به سردار دل ها، «شاید پیش از اذان صبح» را به چاپ می رسانم   ( نظر)

پیکر امام جمعه پیشین کرمان تشییع و به خاک سپرده شد   ( نظر)

ببینید| جزئیات محدودیت های کرونائی در استان کرمان   ( نظر)