کد خبر: ۲۶۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری؛
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با شعار مرگ بر مسئولان نظام مخالف هستیم، گفت: هشت سال فتنه‌گران با حمایت آمریکا و صهیونیست در کشور آشوب به پا کردند، اما حماسه حضور افتخارآفرین مردم در ۹ دی ماه آن‌ها را ناکام گذاشت.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با شعار مرگ بر مسئولان نظام مخالف هستیم، گفت: هشت سال فتنه‌گران با حمایت آمریکا و صهیونیست در کشور آشوب به پا کردند، اما حماسه حضور افتخارآفرین مردم در ۹ دی ماه آن‌ها را ناکام گذاشت.

آیت‌الله سید احمد خاتمی صبح امروز در آیین گرامیداشت سالروز ۹ دی ماه با تصریح کرد: مسئولان نظام مشروع هستند.

وی یادآور شد: هشت سال فتنه‌گران با حمایت آمریکا و صهیونیست در کشور آشوب به پا کردند، اما حماسه حضور افتخارآفرین مردم در ۹ دی ماه آن‌ها را ناکام گذاشت و به همه ;کسانی که در پی فتنه علیه نظام هستند، هشدار داد.

وی در ادامه بیان کرد: امسال ۹ دی حال و هوای دیگری دارد، کرمان از استان‌هایی است که ضد انقلاب بازی خورده نداشت و ندارد، ۱۷ سال است که نماینده مردم کرمان در خبرگان رهبری هستم و پیوسته به خود بالیده‌ام که نماینده این مردم وفادار هستم، بعد از انقلاب دو حماسه بزرگ آفریدید که در دو عرصه انقلاب را بیمه کرد. 

وی بیان داشت: اول حضور هشت سال دفاع مقدس است که کرمان در آن خوش درخشید و جلودار این حماسه سردار سلیمانی بود و کشور را در برابر تهاجم بیگانه بیمه کرد، اکنون هیچ دشمنی توانایی حمله نظامی به شما مردم را ندارد، نه اینکه تمایل نداشته باشد، اما مردم ما با حماسه باشکوه دفاع مقدس نشان دادند که دشمن نمی‌تواند‌.

وی با اشاره به اینکه تشکیل دهندگان این اغتشاشات سه گروه بودند که نباید به یک چوب رانده شوند، تصریح کرد: گروه اول مالباختگان هستند که پولشان را در موسسات اعتباری گذاشتند و پولشان برنگشته. این گروه ضدانقلاب و مخالف نظام نیستند و می گویند این موسسات اگر با مجوز بوده که شما ضامن شدید و باید شرعا پول مردم را بدهید و اگر بدون مجوز بوده چرا اجازه داده شده که یک سال کار کند؟ و این اعتراض، اعتراض ضدانقلابی نیست.

خاتمی با بیان اینکه اعتراض در این نظام آزاد است مگر اینکه مخل به استقلال نظام باشد، بیان کرد: مردم فریاد می زنند مرگ بر گرانی. باید به داد مردم برسند.
وی گفت: معترضانی که دنبال مالشان هستند باید مراقب باشند ضدانقلاب سوار بر این موج نشود و اگر سوار شد باید تودهنی به آنها بزنند و اظهار وفاداری به ولایت کنند.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: گروه دوم افراد ساده لوح هستند که در فتنه سال 88 هم بودند و عمق قضایا را نمی فهمیدند.

وی افزود: گروه سوم کسانی هستند که در این اجتماعات شعارهای سلطنت طلبانه دادند، اینها در تک تک جنایات آن رژیم سیاه شریک هستند.

خاتمی با اشاره به شعارهای هنجارشکنانه هتاکی به مقدسات دینی گفت: این نابغه های حماقت نمی دانند که عشق ولایت در عمق جان این ملت است و این ملت شعار داده، می دهد و خواهد داد که تا آخرین نفس و قطره خونمان همراه و مطیع ولایت هستیم.

وی با بیان اینکه تعداد اندکی از جمعیت قم در روز وفات حضرت معصومه سلام الله علیها تجمع کردند، تصریح کرد: اعلام می کنم ضدانقلابی که در این ماجراها بودند، به خصوص آنها که در مشهد در جوار مرقد امام رضا علیه السلام شعارهای هنجارشکن دادند، شایسته اشد مجازات هستند.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اگر اسم این کارها حماقت نیست چه نام دیگری دارد؟ گفت: احساس می کنم کسانی که خواب و
خیال براندازی نظام را دارند، نابغه حماقت هستند و به آنها اعلام می کنم این انقلاب انقلاب ماندنی است و فرودگاه نهایی آن ظهور صاحب الزمان(عج) است و این را ضدانقلاب خارج و اندک ضدانقلاب داخل بشنوند.

وی افزود: مردم صاحب انقلاب هستند و انقلاب تا شما مردم را دارد به خود می بالد و حماسه با شکوه 9 دی و 22 بهمن که پیش روست، قطعا با شکوه تر برگزار خواهد شد و آنچه مهم است، هوشیاری و بیداری مردم بیش از گذشته است و هر جا دیدید ضدانقلاب بنای بر توطئه دارد، شرعا واجب است در اسرع وقت به مراجع نظامی و اطلاعاتی خبر داده و توطئه را در نطفه خفه کنید و نگذارید ضدانقلاب به نام مردم کرمان شعار هنجارشکنانه بدهد.

خاتمی با بیان اینکه کرمان از جمله استان هایی است که ضد انقلاب بازی خورده نداشت و انشاء الله نخواهد داشت، تصریح کرد: هر حرکت غیرقانونی به
هر عنوانی محکوم است حتی برای مقابله با توطئه. برای مقابله با توطئه هم باید قانونی عمل کرد.

امام جمعه موقت تهران در ادامه اظهار کرد: ما با فضای مجازی مخالف نیستیم، این فضا یک ظرف است که می توان یک فرصت یا بحران باشد.

وی افزود: حرف مقام معظم رهبری نیز این است که اول اینترنت ملی را درست کنید و باید مسوولان اول اینترنت ملی را درست کنند و بعد بر پهنای باند بیفزایند.

خاتمی تصریح کرد: در فتنه جدید، فضای مجازی دارد بحران آفرینی می کند و ما می گوییم مدیریت این فضا نباید دست امریکا و اجانب باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم به وظیفه خود عمل کرده و می کنند، گفت: مسوولان هم به وظیفه خود بیشتر عمل کنند. قبل از اینکه مصیبت گسترده تر بشود، به داد مالباختگان موسسات اعتباری و به داد گرانی برسید.

خاتمی خطاب به مسوولان افزود: بهتر از این می شود کار کرد و این مردم خوب را راضی نگه داشت. این مردم با انقلاب بوده، هستند و خواهند بود.

امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: در فتنه جدید نیز مانند فتنه 88 معیار ولایت است و باید گوش به زنگ رهنمودهای ولایت باشیم. افراط و تفریط ممنوع و غلط است. ما با شعار مرگ بر مسوولان نظام مخالف هستیم، زیرا سران قوا مشروع و دارای تایید ولایت هستند.

وی با بیان اینکه کسی که می گوید رییس قوه قضائیه غاصب است، معنای حرفش تعریض به ولایت است، عنوان کرد: رییس قوه قضائیه منصوب ولایت است و اگر ایراد و اشکالی دارید، انتقادات سازنده را راحت مطرح کنید. زیر سوال بردن کلیت نظام و نیروهای مسلح و شورای نگهبان کار ضدانقلاب است.

خاتمی با بیان اینکه کسی که نان و نمک نظام را خورده، اکنون حرف هایی می زند که حرف ضد انقلاب است، تصریح کرد: خط ما این است و تند و کُند نمی رویم.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان با دعوت مردم به وحدت با مسوولان نظام تصریح کرد: نمی گویم انتقاد نداشته باشید. باید نقد سازنده باشد. مردم بیدار باشید، می خواهند حریم نظام را بشکنند. میدان به آنها ندهید. باید همراه با ولایت باشیم. خط ما در فضای غبارآلود فقط خط ولایت است.

امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: انقلاب اسلامی ماندنی است و پیشگویی های صادق می گوید فرودگاه نهایی این انقلاب ظهور بقیه الله الاعظم(عج) است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تجلیل از خدمات آیت الله جعفری نماینده سابق ولی فقیه در استان کرمان اظهار کرد: آیت الله جعفری پدر شهر است و در حدود 40 سال امامت جمعه خدمات فراوانی انجام داده و در حماسه 9 دی سال 88 خطبه های آتشین خواند و حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نیز 10 سال امامت موفقی در سمت امامت جمعه در شهر دیگر داشته اند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

امکانات مقابله با کرونا در استان کرمان را بازبینی و ضعف ها را برطرف کنید

۳۳ درصد کرمانی‌ها پروتکل‌های بهداشتی در دوره همه‌گیری را رعایت می‌کنند

صادقانه به دنبال تفاهم ایران و عربستان هستیم / مناقشه‌ میان تهران و ریاض فاجعه بار خواهد بود / هر گونه درگیری بین این دو، بر قیمت نفت تأثیر می گذارد / کل جهان باید اطمینان یابند که ایران و عربستان به تفاهم دست می‌یابند

رییسی: تقویت تعاملات، سطح همکاری‌های تهران- دوشنبه را ارتقا می‌دهد

قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ امروز با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

حداقل سن واکسیناسیون کرونا ۵ سال دیگر کاهش یافت / متولدان ۱۳۶۸ و قبل از آن می‌توانند ثبت نام کنند

سیمان به قیمت واقعی خود بازگردانده شد

ثبت نام قطعی ۴۲ هزار نفر برای پیاده روی اربعین/ رئیس سازمان حج: تمام زائران باید از طریق هوایی سفر کنند

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90

واکسیناسیون کرونا در کرمان از مرز 1.5 میلیون دُز گذشت

پربازدید ها

طرح تشکیل استان بم اعلام وصول شد

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90

ضربه وزارت اطلاعات به یک تیم تروریستی

قسط ۸.۶میلیون‌تومانی وام جدید مسکن/ سود ۶۰۰میلیون تومانی وام ۴۸۰میلیونی

سیمان به قیمت واقعی خود بازگردانده شد

قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ امروز با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

اگر استاندار می‌گذارید باید به عنوان بالاترین رکن اجرایی بتواند تصمیم گیری کند

رییسی: تقویت تعاملات، سطح همکاری‌های تهران- دوشنبه را ارتقا می‌دهد

نرخ بیکاری و پایین بودن بهره‌وری، علائم پایین بودن دانش بنیانیِ اقتصاد کشور

امکانات مقابله با کرونا در استان کرمان را بازبینی و ضعف ها را برطرف کنید

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)