کد خبر: ۲۶۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
ارسال به دوستان
ذخیره
شهردار کرمان عنوان کرد:
شهردار کرمان با بیان این‌که شهرداری‌ها نهادهای مستقلی هستند، گفت: این ظرفیت در شهرداری‌ها دیده شده تا با استفاده از خواهرخواندگی، با شهرهای دیگر کشورها ارتباط فراملی داشته باشند.
 شهردار کرمان با بیان این‌که شهرداری‌ها نهادهای مستقلی هستند، گفت: این ظرفیت در شهرداری‌ها دیده شده تا با استفاده از خواهرخواندگی، با شهرهای دیگر کشورها ارتباط فراملی داشته باشند.

سیدمهران عالم‌زاده در دیدار با رییس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان کرمان به تشکیل کارگروهی برای بررسی ظرفیت‌های شهرهای کشورهای خارجی که ظرفیت‌های مشابه با کرمان دارند، اشاره و اظهار کرد: روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان به عنوان پل ارتباطی شهرداری با همکاری امورخارجه در این زمینه پیگیری های لازم را انجام می دهد.

وی افزود: در زمینه‌ خواهرخواندگی، به‌دنبال تعدد و کمیت نیستیم؛ بلکه اعتقاد داریم یک ارتباط خوب که طی آن تمام مفاد پیمان‌نامه عملیاتی شود، بهتر از چندین ارتباط فراملی است که مفاد پیمان‌نامه فقط روی کاغذ بماند.

عالم زاده در همین رابطه گفت: به‌ زودی کارگروهی در این راستا تشکیل می‌دهیم و پس از آن تقاضای خواهرخواندگی به نمایندگی وزارت امور خارجه در کرمان ارسال خواهد شد.

شهردار کرمان بر جذب سرمایه‌گذار خارجی و کرمانی‌های مقیم خارج، از طریق نمایندگی وزارت امور خارجه در کرمان نیز تأکید و تصریح کرد: فعالیت‌ها در این زمینه نیز باید گسترش پیدا کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کرمان از بارندگی‌های پاییزی بی‌نصیب است

عامل تیراندازی ایذایی در سیرجان دستگیر شد

هفتمین سالانه خوشنویسی استان کرمان برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان: رعایت پروتکل‌ها در کرمان ضعیف است

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست

سردار کوثری: پاسخ ایران به تعرض احتمالی رژیم صهیونیستی، کوبنده و قاطع خواهد بود

سفر بنت به روسیه و نشانه‌هاي خطرناك از يك توطئه

گزارش تصویری: جشنواره موسیقی نواحی کرمان

حاج محمد ارجمند کرمانی که بود و چگونه سلطان فرش جهان شد؟

دشمنان فقط شیوه کارشان را عوض می‌کنند/ دشمنان برای سرگرمی و انحراف دانش‌آموزان برنامه دارند/ خنثی‌سازی تحریم‌ها باید یکی از اولویت‌های دولت باشد/ در جریان برجام عزت و شرف ما را فروختند

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)