کد خبر: ۲۶۶۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
ارسال به دوستان
ذخیره
فدائی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، با انتقاد از عملکرد ضعیف بانک های استان، گفت: برخی از بانک های استان، دلیل عملکرد ضعیف خود را عدم مراجعه متقاضیان به بانک ها می دانند که نمی تواند قابل قبول باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، با انتقاد از عملکرد ضعیف بانک های استان، گفت: برخی از بانک های استان، دلیل عملکرد ضعیف خود را عدم مراجعه متقاضیان به بانک ها می دانند که نمی تواند قابل قبول باشد.

"محمدجواد فدائی" در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن پیامبراعظم (ص) برگزار شد، افزود: برای بررسی این ادعا، بانک ها باید ظرف دو روز آینده اسامی متقاضیانی که پرونده آنها در بانک ها قابل پرداخت می باشد، ولی مراجعه ای نداشته اند را به استانداری ارسال نمایند.

وی یادآورشد: در روزهای نخست آغاز به کار در استانداری کرمان، در دومین جلسه کارگروه رفع موانع تولید دریافتم که برخی از بانک های استان عملکرد مثبتی ندارند و این در حالی است که هیچگاه خلاف ضوابط و قوانین از آنها درخواستی نشده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان خواستار بررسی و رسیدگی به پرونده های بانکی از سوی اداره کل هماهنگی امور اقتصادی استان شد و تصریح کرد: این گزارش ها باید در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ارائه شود تا چنانچه مشکلاتی وجود دارد، مرتفع گردد.

فدائی با تاکید براینکه جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان باید ترتیبی دهد که عملکرد بسیار ضعیف بانک های استان طی دو ماه آینده جبران شود، خاطرنشان کرد: از مجموع هزار و سیصد میلیارد تومان تسهیلات از منابع داخلی بانک ها به صورت تکلیفی برای تامین منابع مالی بنگاه های تولیدی و اقتصادی استان، تاکنون برای صنعت شمال استان 151 میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی با اشاره به نامه وزارت کشور و ارائه آمار و اطلاعات از بانک های استان، یادآورشد: در صورتی که بانک ها نسبت به این آمار ارائه شده از سوی وزارت کشور اظهارنظری داشته باشند، می توانند طی سه روز آینده با ارائه مستندات مربوطه به استانداری کرمان، نسبت به اصلاح آمار و اطلاعات دریافت شده اقدام نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان از برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه استان و ارائه گزارشی از وضعیت بانک های استان در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: بانک ها در اسرع وقت پرداخت های مربوط به رونق تولید، پرداخت های مستقیم و یا سایر موارد را به تفکیک به استانداری اعلام نمایند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

توضیحات سردار معروفی پیرامون اخباری درباره استاندار شدن وی/ شایعه است اما من سرباز ولایتم و تصمیم گیر نیستم

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد

عبدی: یکی نیست به اصولگرایان بگوید که وزن شما در جنگ و انقلاب یک‌پنجم اصلاح‌طلبان هم نمی‌شود

دو محدودیت بزرگ اصلاح‌طلبان از زبان روزنامه شرق

خروج آمریکا از برجام چقدر هزینه روی دست اقتصاد ایران گذاشت؟

برخی در استان ستاد تقسیم پست تشکیل داده‌اند/ به بعضی قول استانداری، فرمانداری و بخشداری داده‌اند

به زودی واکسیناسیون دانش آموزان کرمانی آغاز می شود/ واکسیناسیون استان بالاتر از متوسط کشور

خطیب‌زاده: عضویت در سازمان شانگهای پایان عملی شکست پروژه انزوای ایران بود/ دیدار امیرعبداللهیان با همتایان ۱+۴ در نیویورک

آزادسازی بی سر و صدای قیمت برق خانگی / چرا قبض برق تابستان امسال نجومی شد؟

وزیر بهداشت: واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال آغاز می شود

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)