کد خبر: ۲۶۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل تامین اجتماعی:
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان گفت: در حال حاضر در استان کرمان نزدیک به 300 هزار بیمه شده اصلی در 143 هزار کارگاه فعال هستند و بعلاوه 145 هزار بیمه خاص داریم و حدود 102 هزار خانوار مستمری بگیر داریم که ماهیانه در استان کرمان بالغ بر 130 میلیارد تومان مستمری پرداخت می کنیم.
گفتار نو / گروه جامعه:

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان گفت: در حال حاضر در استان کرمان نزدیک به 300 هزار بیمه شده اصلی در 143 هزار کارگاه فعال هستند و بعلاوه 145 هزار بیمه خاص داریم و حدود 102 هزار خانوار مستمری بگیر داریم که ماهیانه در استان کرمان بالغ بر  130 میلیارد تومان مستمری پرداخت می کنیم.

به گزارش گفتار نو، علی حسینی بعداز ظهر امروز پنج شنبه در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان اظهار کرد: در استان کرمان 26 شعبه اصلی و 8 کارگزار داریم و مجوز 5 کارگزار را هم گرفته ایم.

وی با اشاره به اینکه پوشش بیمه ای در استان کرمان برابر با 43 درصد است، بیان کرد: پوشش بیمه ای در منطقه شمال و سیرجان رشدی بیش از رشد کشور داشته و این در حالی است که در جنوب رشد 20 درصدی بوده است که رقم پایینی می باشد. 

وی  گفت: خواهش من این است نگاه بیمه ای به تامین اجتماعی داشته باشید  و الحاق به تبصره 5، بدهی دولت به تامین اجتماعی پیگیری شود.

حسینی همچینین به بیمه قالیبافان اشاره کرد و با بیان اینکه بیمه 800 قالیباف قطع شده است و گفت: اگر تبصره 14 پیگیری شود مشکل بیمه شدگان قالیابفی حل شد و قالیبافان بیمه خواهند شد.

وی در پایان گفت: همزمان  با دهه فجر راه‌اندازی بخش قلب باز بیمارستان پیامبر اعظم کرمان، کلنگ‌زنی فاز توسعه‌ای بیمارستان سیرجان و پلی‌کلینیک رفسنجان را خواهیم داشت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

امکانات مقابله با کرونا در استان کرمان را بازبینی و ضعف ها را برطرف کنید

۳۳ درصد کرمانی‌ها پروتکل‌های بهداشتی در دوره همه‌گیری را رعایت می‌کنند

صادقانه به دنبال تفاهم ایران و عربستان هستیم / مناقشه‌ میان تهران و ریاض فاجعه بار خواهد بود / هر گونه درگیری بین این دو، بر قیمت نفت تأثیر می گذارد / کل جهان باید اطمینان یابند که ایران و عربستان به تفاهم دست می‌یابند

رییسی: تقویت تعاملات، سطح همکاری‌های تهران- دوشنبه را ارتقا می‌دهد

قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ امروز با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

حداقل سن واکسیناسیون کرونا ۵ سال دیگر کاهش یافت / متولدان ۱۳۶۸ و قبل از آن می‌توانند ثبت نام کنند

سیمان به قیمت واقعی خود بازگردانده شد

ثبت نام قطعی ۴۲ هزار نفر برای پیاده روی اربعین/ رئیس سازمان حج: تمام زائران باید از طریق هوایی سفر کنند

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90

واکسیناسیون کرونا در کرمان از مرز 1.5 میلیون دُز گذشت

پربازدید ها

نحوه "بازنشستگی زنان شاغل " تشریح شد

آبفا کرمان: اقدامات را برای رفع بوی نامطبوع فاضلاب سرعت بخشیدیم

هلال احمر: تا دو ماه آینده ۷۰ میلیون دوز واکسن کرونا وارد می‌کنیم / ۱۰ میلیون دوز از این واکسن ها مخصوص سنین ۱۲ تا ۱۸ سال است

آموزش و پرورش: مدارس از آبان به صورت تدریجی، حضوری خواهند شد / در مناطق شهری، ترجیح می‌دهیم مدارس دیرتر حضوری شوند / فاصله‌های استاندارد‌ چپ و راست، میانگین فضا برای هر دانش آموز و تراکم مدرسه را مشخص کرده ایم

واکسیناسیون کرونا در کرمان از مرز 1.5 میلیون دُز گذشت

۳۳ درصد کرمانی‌ها پروتکل‌های بهداشتی در دوره همه‌گیری را رعایت می‌کنند

حداقل سن واکسیناسیون کرونا ۵ سال دیگر کاهش یافت / متولدان ۱۳۶۸ و قبل از آن می‌توانند ثبت نام کنند

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)