کد خبر: ۲۶۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
ارسال به دوستان
ذخیره
بختیاری عنوان کرد:
نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس گفت: همه ما علاقمند به حل مشکل بیکاری هستیم اما نظام بانکی و رفتاری دولت و دست اندرکاران دولتی، مسیری را می رود که مسیر حمایت از تولید نیست.
نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس گفت: همه ما علاقمند به حل مشکل بیکاری هستیم اما نظام بانکی و رفتاری دولت و دست اندرکاران دولتی، مسیری را می رود که مسیر حمایت از تولید نیست.

علی بختیاری بعد از ظهر امروز پنج شنبه در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیران تابعه وزارت کار در استان  اظهار کرد: همه ما علاقمند به حل مشکل بیکاری هستیم اما نظام بانکی و رفتاری دولت و دست اندرکاران دولتی، مسیری را می رود که مسیر حمایت از تولید نیست.

وی افزود: پول گرانی را به تولیدکننده می دهیم و توقع داریم تولید کند در حالی که 60 درصد درآمد یک تولیدکننده به تامین اجتماعی، مالیات و ارزش افزوده می رود.

بختیاری تصریح کرد: با پولی که با نرخ 18 درصد داده می شود، واحدها را ورشکسته کرده یا به نوعی به بانک ها بدهی هستند که با تاخیر در پرداخت، جریمه می شوند. با این وضعیت چه کالایی می توان تولید کرد؟

وی بیان کرد: این ها واقعیت هایی است که همه می دانیم و مجلس کار خاصی برای این موضوع نمی تواند بکند و بخشی از موارد در برنامه ششم توسعه آمده و بخش هایی که لازم بوده در احکام مختلف مصوب شده اما اجرا نمی شود.

نماینده بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس با اشاره به مشکلات مطرح شده درباره کارگران، قانون کار و ... گفت: باید این مسائل در داخل خود وزارتخانه ها به جمع بندی برسد و ما می توانیم در تعیین تکلیف به دوستان کمک کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

امکانات مقابله با کرونا در استان کرمان را بازبینی و ضعف ها را برطرف کنید

۳۳ درصد کرمانی‌ها پروتکل‌های بهداشتی در دوره همه‌گیری را رعایت می‌کنند

صادقانه به دنبال تفاهم ایران و عربستان هستیم / مناقشه‌ میان تهران و ریاض فاجعه بار خواهد بود / هر گونه درگیری بین این دو، بر قیمت نفت تأثیر می گذارد / کل جهان باید اطمینان یابند که ایران و عربستان به تفاهم دست می‌یابند

رییسی: تقویت تعاملات، سطح همکاری‌های تهران- دوشنبه را ارتقا می‌دهد

قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ امروز با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

حداقل سن واکسیناسیون کرونا ۵ سال دیگر کاهش یافت / متولدان ۱۳۶۸ و قبل از آن می‌توانند ثبت نام کنند

سیمان به قیمت واقعی خود بازگردانده شد

ثبت نام قطعی ۴۲ هزار نفر برای پیاده روی اربعین/ رئیس سازمان حج: تمام زائران باید از طریق هوایی سفر کنند

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90

واکسیناسیون کرونا در کرمان از مرز 1.5 میلیون دُز گذشت

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)