کد خبر: ۲۶۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان کرمان بعد از جابجایی اش و تعیین سرپرست جدید برای این اداره کل در پیامی از همکاری و همراهی مسئولان استانی تقدیر و تشکر کرد.
مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان کرمان بعد از جابجایی اش و تعیین سرپرست جدید برای این اداره کل در پیامی از همکاری و همراهی مسئولان استانی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش  از پانا، ابراهیم جهانگیری در پیامی از همراهی و همکاری همه مسئولان استانی،مسئولان لشکری و کشوری، فرهنگیان ، ائمه محترم جمعه شهرستان ها و مناطق استان، نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و مردم شریف استان کرمان در مدت مسئولیت خود تقدیر وتشکر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:
"باسمه تعالی

سپاس و ستایش ایزد منان را سزاست که با گوهر ارزنده علم و دانش ، انسان را بر سایر مخلوقات برتری بخشید تا معلم ، بی بدیل ترین نقوش حکمت را بر لوح اندیشه ترسیم نماید.

در آذرماه ۹۲  با این باورکه  برگرداندن روحیه امید و اعتماد از دست رفته و باز مهندسی طرح های آموزش و پرورش ضروری است و همه موفقیت های این دستگاه عظیم  به دست توانای معلم رقم می خورد  مرا برآن داشت تا احساس وظیفه نموده ودر مسیر خدمت در نظام تعلیم و تربیت  مسئولیت خطیر امانت داری آموزش و پرورش استان را برعهده بگیرم. خدای را شاکرم که جز توفیق خدمت طلب ننموده ام و همواره خدمت به خلق را مایه مباهات و سربلندی می دانم ومفتخرم تا ماههایی از عمر خویش را در جمع باصفا و صمیمی فرهنگیان فرهیخته ، دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم سپری نمودم .

از ابتدای پذیرش این مسئولیت خطیر با تاکید بر مدیریت اخلاق مدار مبتنی بر روابط انسانی ، سه شعارمحوری ” آموزش کاربردی ، پرورش متعادل و عزتمندی معلم ” در راستای افزایش اثربخشی و کارآیی نظام آموزشی اعلام شد و تلاش شد تا بستر مناسب اشاعه فرهنگ مشارکتی در راستای بهره گیری همفکری همه دلسوزان عرصه تعلیم وتربیت ، فرهنگیان ، خانواده ها وخیرین مدرسه ساز ایجاد شود.  توانمندسازی معلمان ، رهبری آموزشی پرشورونشاط مدیریت مدرسه، برنامه محور و مدرسه محور بودن فعالیت ها از جمله رویکردهای آموزش و پرورش استان بود تا روحیه امید ، اعتماد و پویایی تقویت شود .

بی شک موفقیت های بدست آمده حاصل همدلی تمامی صاحبنظران و دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت و تلاش های خالصانه و صادقانه تمامی همکاران سخت کوش و پرتلاشم در اقصی نقاط استان پهناور کرمان می باشد .

اینک با اتمام  ماموریتم در آموزش و پرورش ، بر خود لازم می دانم از همکاری و همراهی یکایک شما نیک اندیشان به ویژه جناب آقای دکتر فانی وزیر محترم آموزش و پرورش ، حضرت آیت الله جعفری  نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمان ، جناب آقای رزم حسینی  استاندارمحترم و رئیس شورای آموزش و پرورش استان ، نمایندگان محترم مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی ، همکاران سخت کوشم در اداره کل .روسای محترم ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان ، مدیران محترم مدارس وفرد فرد  فرهنگیان فرهیخته در اقصی نقاط استان  صمیمانه تقدیر و تشکرنمایم.

ازذات لایزال الهی سلامتی ، سعادت و توفیق روزافزون تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستارم. طلب حلالیت و دعای خیر انتظار این برادر کوچکتان است. عزت وبزرگی تان جاودان ، گام هایتان استوار، دستانتان سرشار از تلالو شادی باد.

به گزارش پانا، دو روز قبل فانی، وزیر آموزش و پرورش در حکمی سید داود ملکی، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش کرمان را به عنوان سرپرست این اداره کل جایگزین ابراهیم جهانگیری کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

افزایش ۱۲ درصدی پرونده‌های قضائی در سال جاری

کارشناس: رسیدن به توافق به مراتب دشوار‌تر شده

آیا دلیل سه فوت مشکوک در سیرجان قصور پزشکی بوده است؟

ذوب‌آهن صفر - مس رفسنجان ۳/ ربیعی و شاگردانش روی نوار پیروزی

حذف کامل دفترچه بیمه سلامت از اول دی ماه

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)