کد خبر: ۲۶۷۱۲
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
ارسال به دوستان
ذخیره
با حضور رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت،
با حضور رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران روابط عمومی شرکت های صنعتی و معدنی در شهرستان سیرجان از سایت اطلاع رسانی گهرپرس رونمایی شد
با حضور رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران روابط عمومی شرکت های صنعتی و معدنی در شهرستان سیرجان از سایت اطلاع رسانی گهرپرس رونمایی شد.

مدير روابط عمومي شرکت گل گهر در ایین رونمایی از سایت گهر پرس تاکید کرد: از هيچ تلاشي براي تحقق شعار گل گهر همراه فرهنگي دريغ نميكنيم 

ابوذر حلوایی در آیین رونمایی از سایت گهرپرس با اشاره به برخی اقدامات انجام شده توسط روابط عمومی گل گهر گفت: طی چند سال گذشته تلاش هاي خوبي در جهت فعال نمودن روابط عمومی شرکت های تابعه و زیر مجموعه گل گهر و  یک إيجاد يك شوراي قوي روابط عمومی در منطقه گل گهر انجام شده و خوشبختانه با تاكيد تقی زاده مدیرعامل گل گهر بر لزوم إيجاد اين سازوكار در حال حاضر اكثر شرکت بزرگ این منطقه صنعتي داراي روابط عمومي فعال هستند  و ان شا اله مابقی شرکت ها نیز تا پایان سال در این خصوص اقدام خواهند کرد.

مدیر روابط عمومی گل گهر افزود: شورای فرهنگی اجتماعی منطقه  گل گهر به عنوان رکن اصلی سياست گذاري هاي فرهنگي چند سالي است كه کار خود را آغاز کرده است و با توجه به جامعه هدف خود که شامل سهامداران، كاركنان  و خانواده کارکنان در منطقه گل گهر ، مردم سيرجان  و ... می باشند فعالیت های خيلي خوبي را انجام داده است. همچنین گل گهر در راستای عمل به مسئولیت های فرهنگي خود و با شعار گل گهر همراه فرهنگي سيرجان برنامه  فرهنگی متعددي  را به مرحله اجرا رسانیده است تا بتواند تعهد خود در فعالیت های فرهنگي اجتماعی شهرستان را در قبال مردم عملی کرده باشد.

حلوایی پور با اشاره به این که در حوزه اطلاع رساني نيز اقدامات بسیار خوبی در روابط عمومی شرکت گل گهر انجام شده است, گفت: در این راستا مجوز یک ماهنامه داخلي  به اسم گل گهر اخذ شده كه توسط تيمي مجرب در حال چاپ است و همچنین  فصلنامه اي تخصصي نيز در حوزه سنگ اهن و فولاد نيز از دهه فجر امسال چاپ خود را آغاز خواهد كرد در كنار اينها فصلنامه پژوهشگر وبژه چاپ مقالات تخصصی در حوزه معدن  نيز در حال چاپ و توزيع است و اين نشریات تخصصی و داخلی  به صورت ماهانه و فصلي اخبار و وقایع داخلی مجموعه را اطلاع رسانی  خواهند كرد ، همچنین پایگاه اطلاع رسانی گهر پرس با حضور خلفی رسما فعالیت خود را آغاز خواهد کرد تا بتوانیم بیش از پیش فعالیت های انجام شده در مجموعه گل گهر را به موقع  و أني اطلاع رسانی نماییم.

وی از تعامل دو سویه روابط عمومی گل گهر با سایر روابط عمومی ها خبر داد و گفت: مجموعه شورای اطلاع رسانی گل گهر می خواهد به سمتی برود که مجموعه گل گهر هیچ سوالی را در ذهن مخاطبان  و همكاران بدون پاسخ نگذارد و پل ارتباطی برای ارتباط بین این مجموعه با كاركنان ، ساير شهروندان و مخاطبين برقرار نماید. 

مدیر روابط عمومی گل گهر خاطر نشان کرد: بازدید از مجموعه گل گهر از دیگر اقدامات روابط عمومی این مجموعه است و روزانه تعداد قابل توجهي از أقشار مختلف مردم از معادن وكارخانجات مجموعه بازدید می کنند.

همچنین موسسه معراج اندیشه گل گهر به عنوان یک پايگاه فرهنگی اقدامات بسیار خوبی را انجام داده است و تلاش کرده تا بسیاری از خلاء های فرهنگی را در منطقه گل گهر و شهرستان مرتفع نماید.

وی تاکید کرد: ما در این راه پر فراز و نشیب به حمایت مجموعه وزارتخانه صنعت, معدن و تجارت نیاز داریم. همچنین از تمامی ت اطلاع رسانی بهتر و بیشتر استفاده کنند. 

حلوایی پور تعامل واحد روابط عمومی گل گهر با نشریات کشوری و محلی را در سطح بسيار خوبي عنوان کرد و گفت: بسیاری از نشریات سراسری و همچنین نشریات محلی روزانه اخبار مربوط به ما را پوشش می دهند. ما نیز سعی کردیم دوره های آموزشی بسیاری را برای آموزش خبرنگاران فراهم سازیم تا یک تعامل دو سویه بین روابط عمومی این مجموعه و رسانه ها شکل بگیرد.

مدیر روابط عمومی گل گهر از حضور این مجموعه در 13 نمایشگاه داخلی و خارجی خبر داد و گفت: در سال گذشته در بیش از 13 نمایشگاه داخلی و خارجی شرکت کردیم که برای مجموعه ای چون گل گهر یک حضور پررنگ  است و امید است فعالیت هایی از این دست ادامه داشته باشد.

حلوايي پور در ادامه از حمايت هاي هميشگي مدير عامل و شوراي معاونين و شوراي فرهنگي اجتماعي و همكاري ساير مديريت ها با مجموعه روابط عمومي صميمانه تشكر كرد.

وی در ادامه به ارائه گزارشي از  فعالیت های انجام شده در این  مديريت  از ابتدای سال 96 تا کنون پرداخت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کارت‌های بازرگانی تجار تعلیق است/ تجار نگران تشدید تحریم‌ها و نتایج انتخابات آمریکا هستند/ مداخله دولت در بازار کار را خراب‌تر خواهد کرد/ نباید جملات کلی در مورد صرفه اقتصادی نداشتن یک محصول بگوییم

مدیرعامل آبفا: ساکنان ۱۳شهر استان کرمان در وضعیت قرمز آب قرار دارند/ سه تا پنج درصد افزایش مصرف آب در کرمان ناشی از کرونا بوده است

توصیه عطریانفر: اجازه دهند اصلاح‌طلبان نماینده تمام عیار خود را در 1400 داشته باشد

این فرمانده ارتش ایران همکلاس صدام بود

روحانی: کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر، نگران کننده است

فرمانده سپاه: هر کسی را که در ماجرای ترور سردار سلیمانی نقش داشته، می‌زنیم؛ این یک پیام جدی است

واکسن‌های آنفلوآنزا موجود در بازار تقلبی هستند/واکسن آنفلوآنزا برای زنان باردار رایگان خواهد بود

میراث:هیچ اقدامی در بحث توریست درمانی در کرمان نشده است/ شهردار: به عنوان سد معبر همراهان بیمار را جمع‌آوری نمی‌کنیم

تأثیر 35 تا 40 درصدی تحریم‌ها عدد کمی نیست/ طبق قانون اساسی هیچ مقامی نمی‌تواند هیچ شهروندی را اجبار کند که از حزبی بیرون برود/ در تدوین سه طرح انتخاباتی مجلس با من مشورتی نشده/ بهتر است قوانین مجلس مبتنی بر لوایح باشد/هر یک روزی که وزیر صمت نداشته باشیم بهره‌وری‌های زیادی از دست می‌رود

تالار بزرگ کرمان باید حتما دهه فجر به بهره برداری رسد/در پرداخت صورت وضعیت های این پروژه مشکلی وجود ندارد

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)

در کرمان کمبود کود شیمیایی داریم/هزار تن کرک در استان کرمان تولید می‌شود   (۲ نظر)