کد خبر: ۲۶۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم زرند و کوهبنان خبر داد:
نماینده مردم زرند در مجلس با یادآوری آخرین اقدامات در بحث ورود کارگران چینی به زرند، گفت: کارفرمای این پروژه عنوان کرد که قرار نیست نیروی ایرانی اخراج شود به عبارتی کارگر چینی جایگزینی برای نیروی ایرانی نیست.
نماینده مردم زرند در مجلس با یادآوری آخرین اقدامات در بحث ورود کارگران چینی به زرند، گفت: کارفرمای این پروژه عنوان کرد که قرار نیست نیروی ایرانی اخراج شود به عبارتی کارگر چینی جایگزینی برای نیروی ایرانی نیست.

حسین امیری خامکانی در گفت وگو با خانه ملت،‌ درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر ورود کارگران چینی به شرکت فولاد زرند،‌ افزود: از پیمانکار و سرمایه‌گذار که کارفرمای این شرکت محسوب می‌شود پیرامون این موضوع پرس وجو شد  و آنها اعلام کردند که چنین چیزی صحت ندارد و تنها تعدادی از چینی ها درایران برای تسریع در نصب تجهیزات جدید حضور یافته اند.

نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:‌ از سویی دیگر کارفرمای این پروژه عنوان کرد که قرار نیست نیروی ایرانی اخراج شود و کارگر چینی جایگزینی برای نیروی ایرانی نیست.

وی یادآور شد:‌ همچنین کارگران چینی مانند کارگران افاغنه نیستند که از مرز غیرمجاز وارد کشور شوند بلکه این افراد از مرز هوایی وارد کشور شده و قطعا ویزای وزارت امور خارجه را دارند؛ با توجه به اینکه این وزارتخانه به راحتی ویزای کار نمی‌دهد لذا قطعا سرمایه گذار و کارفرما توانسته وزارت امور خارجه را برای ورود تعداد کارگران چینی که نیاز داشته‌ قانع کنند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همچنان موضوع کارگران چینی به شهرستان زرند را پیگیری می‌کنم،‌ گفت: در این زمینه چندی پیش نامه‌ای به معاونت کنسولی وزارت امور خارجه ارسال کردم و خواستار اعلام تعداد نیروهای چینی که مجوز حضور در ایران را داشتند شدم همچنین در این نامه درخواست کردم تا علت مجوز ورود چینی ها به کارخانه فولاد زرند نیز مشخص شود که اکنون منتظر پاسخ وزارت امور خارجه هستم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، چندی پیش، در رسانه‌ها گزارشی در مورد ورود کارگران چینی به کرمان منتشر شد و در آن عنوان شده بود قدرت زیاد دستان پشت پرده باعث حضور کارگران چینی در شرکت فولاد زرند شده است.
برچسب ها: حسین امیری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پربازدید ها

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)