کد خبر: ۲۷۰۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
ارسال به دوستان
ذخیره
یاسر هاشمی:
یاسر هاشمی رفسنجانی گفت: وقتی موضوع تشکیل ستاد تبلیغات برای انتخابات مجلس خبرگان را با پدرم در میان گذاشتم ایشان گفتند که من نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم و همه مرا می شناسند. اگر کسی می خواهد کاری انجام دهد برود و برای لیست خبرگان مردم کار کند.
یاسر هاشمی رفسنجانی گفت: وقتی موضوع تشکیل ستاد تبلیغات برای انتخابات مجلس خبرگان را با پدرم در میان گذاشتم ایشان گفتند که من نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم و همه مرا می شناسند. اگر کسی می خواهد کاری انجام دهد برود و برای لیست خبرگان مردم کار کند.

به گزارش خبرنگار «انتخاب»، یاسر هاشمی رفسنجانی شامگاه روز دوشنبه در سخنرانی افتتاحیه نشست نقد و بررسی و تقدیر از فعالان مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به خاطره ای از شکل گیری ستاد انتخابات مرحوم هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان پنجم، گفت: وقتی این موضوع را با پدرم در میان گذاشتم ایشان گفتند که من نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم و همه مرا می شناسند. اگر کسی می خواهد کاری انجام دهد برود و برای لیست خبرگان مردم کار کند.

وی افزود: ما نیز همین کار را کردیم و نتیجه پیروزی کامل لیست خبرگان مردم در تهران بود.

یاسر هاشمی با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد: شورای راهبردی کنگره که از نزدیکان آیت الله هاشمی تشکیل شده بود در دوازده جلسه و پس از بحث های مفصل به پیشنهاد اقای جنتی، اعتدال به عنوان محور اصلی این همایش انتخاب شد.

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به نگارش حدود پنجاه مقاله علمی درباره آیت الله هاشمی و اندیشه های وی در راستای کنگره بزرگداشت، گفت: سایتی که برای کنگره در کنار سایت تخصصی آیت الله هاشمی که به جرأت می‌توان گفت یکی از بهترین سایت ها و جامع ترین آن درباره آیت الله هاشمی است، هم طراحی و آماده استفاده قرار گرفت.

هاشمی با بیان اینکه با وجود سخت گیری ها تیم امنیتی کنگره که برای حضور مقامات انجام شد من از هرگونه مزاحمتی برای افراد عذرخواهی می کنم گفت: با توجه به اینکه آیت الله هاشمی شخصیتی فراتر از زمانه خود بود، همه کسانی که در این مراسم حضور دارند خود کسانی هستند که آنان را باید میزبان این نشست دانست و من به عنوان کوچکترین فرزند خانواده آیت الله هاشمی مراتب قدردانی خود را از همه ملت ایران و دست اندر کاران برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ابراز می کنم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

رهبر انقلاب:باید به هر قیمتی که هست کشور را جهش دهیم/کرونا در قیاس با سایر مشکلات چیز کوچکی است

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان:وضعیت استان کرمان در زمینه کانون های تولید گرد و غبار مناسب نیست

پیام تبریک استاندار کرمان به مناسبت نیمه شعبان

مرخصی اجباری کارمندان با حقوق است

کلاس درس دانشجویان پزشکی از اول اردیبهشت‌ماه آغاز می شود/اگر فردی به نقاهتگاه نرود، به شکل قهری با او برخورد می شود

معاون استاندار کرمان:زهکلوت در مسیر سیلاب ساخته شده است

سیلاب به ۴۰۰ کیلومتر راه عشایری ریگان خسارت زد

استاندار کرمان:امکان صادرات پیاز به خارج از کشور با حذف عوارض فراهم شد

شرق استان در ساعات آینده درگیر ریزگردها خواهد شد /غلظت آلودگی در ساعات پایانی امروز بیشتر خواهد بود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان: آلودگی هوا در کرمان تا عصر امروز ادامه دارد/بیشترین میزان آلودگی در کرمان، زرند، انار و بردسیر است

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)

کدام صنوف از ۲۳ فروردین ماه مجوز بازگشایی دارند؟   (۱ نظر)