کد خبر: ۲۷۰۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
ارسال به دوستان
ذخیره
یاسر هاشمی:
یاسر هاشمی رفسنجانی گفت: وقتی موضوع تشکیل ستاد تبلیغات برای انتخابات مجلس خبرگان را با پدرم در میان گذاشتم ایشان گفتند که من نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم و همه مرا می شناسند. اگر کسی می خواهد کاری انجام دهد برود و برای لیست خبرگان مردم کار کند.
یاسر هاشمی رفسنجانی گفت: وقتی موضوع تشکیل ستاد تبلیغات برای انتخابات مجلس خبرگان را با پدرم در میان گذاشتم ایشان گفتند که من نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم و همه مرا می شناسند. اگر کسی می خواهد کاری انجام دهد برود و برای لیست خبرگان مردم کار کند.

به گزارش خبرنگار «انتخاب»، یاسر هاشمی رفسنجانی شامگاه روز دوشنبه در سخنرانی افتتاحیه نشست نقد و بررسی و تقدیر از فعالان مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به خاطره ای از شکل گیری ستاد انتخابات مرحوم هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان پنجم، گفت: وقتی این موضوع را با پدرم در میان گذاشتم ایشان گفتند که من نیازی به ستاد انتخاباتی ندارم و همه مرا می شناسند. اگر کسی می خواهد کاری انجام دهد برود و برای لیست خبرگان مردم کار کند.

وی افزود: ما نیز همین کار را کردیم و نتیجه پیروزی کامل لیست خبرگان مردم در تهران بود.

یاسر هاشمی با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد: شورای راهبردی کنگره که از نزدیکان آیت الله هاشمی تشکیل شده بود در دوازده جلسه و پس از بحث های مفصل به پیشنهاد اقای جنتی، اعتدال به عنوان محور اصلی این همایش انتخاب شد.

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به نگارش حدود پنجاه مقاله علمی درباره آیت الله هاشمی و اندیشه های وی در راستای کنگره بزرگداشت، گفت: سایتی که برای کنگره در کنار سایت تخصصی آیت الله هاشمی که به جرأت می‌توان گفت یکی از بهترین سایت ها و جامع ترین آن درباره آیت الله هاشمی است، هم طراحی و آماده استفاده قرار گرفت.

هاشمی با بیان اینکه با وجود سخت گیری ها تیم امنیتی کنگره که برای حضور مقامات انجام شد من از هرگونه مزاحمتی برای افراد عذرخواهی می کنم گفت: با توجه به اینکه آیت الله هاشمی شخصیتی فراتر از زمانه خود بود، همه کسانی که در این مراسم حضور دارند خود کسانی هستند که آنان را باید میزبان این نشست دانست و من به عنوان کوچکترین فرزند خانواده آیت الله هاشمی مراتب قدردانی خود را از همه ملت ایران و دست اندر کاران برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ابراز می کنم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مس شهربابک قهرمان مسابقات فوتبال امید‌های استان کرمان شد

۴۲۰۰ مسکن مهر ساخته نشده در کرمان وجود دارد/ ۱۸۰۰ مسکن مهر پرونده قضایی دارند/ مسکن و شهرسازی به برخی از تعهدات خود عمل نکرد/ پرداخت جریمه دیرکرد و یا سود مشارکت به بانک انرژی سازنده را می‌گیرد/بانک جریمه‌هایی که ناشی از قصور سازنده نبوده است را ببخشد

جهانگیری: ترامپ اوج ناآشنایی خود با تاریخ ایران را نشان داد/ آمریکایی‌ها یک دوره تاریخ ایران را مرور کند

پسته از مرزهای پاکستان صادر و قاچاق می‌شود

شورای هماهنگی اصلاح طلبان وضعیت استان ها را بررسی می کند

از مخالفت شورای اصلاح‌طلبان کرمان با خروج اصلاح‌طلبان از شورای شهر برای انتخابات مجلس تا انشعاب در اصولگرایان

مدیرعامل گل‌گهر تغییر کرد

وام ساخت مسکن ۶۵ درصد افزایش پیدا کرد/برنامه‌ای برای افزایش وام خرید مسکن نداریم

بازار مسکن در کرمان بعد از رکود ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است/ آمار سایت معاملات املاک و مستغلات، واقعی نیست/در یک پروسه یک ساله افزایش قیمت ۵۰ درصدی خواهیم داشت/ متقاضیان بازار مسکن، غیر تخصصی عمل می‌کنند

شورای نگهبان به استانی شدن انتخابات مجلس ایراد نگرفته است

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

استاندار آینده کرمان باید بداند در چارچوب همین قوانین به قدرت رسیده است/ استاندار آینده به این نکته واقف باشد که قرار نیست اسطوره و قهرمان شود   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)