کد خبر: ۲۷۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
ارسال به دوستان
ذخیره
محمود احمدی نژاد 16 سال پیش و در زمانی که نه شهردار تهران بوده و نه مسئولیت دیگری بر عهده وی بوده است، بعنوان استاد دانشگاه و عضو جامعه اسلامی مهندسین، مصاحبه ای را با خبرگزاری ایسنا داشته است .
محمود احمدی نژاد 16 سال پیش و در زمانی که نه شهردار تهران بوده و نه مسئولیت دیگری بر عهده وی بوده است، بعنوان استاد دانشگاه و عضو جامعه اسلامی مهندسین، مصاحبه ای را با خبرگزاری ایسنا داشته است .

 محمود احمدی نژاد 16 سال پیش و در زمانی که نه شهردار تهران بوده و نه مسئولیت دیگری بر عهده وی بوده است، بعنوان استاد دانشگاه و عضو جامعه اسلامی مهندسین، مصاحبه ای را با خبرگزاری ایسنا داشته است .

مرور این مصاحبه در بازه زمانی فعلی خالی از لطف نخواهد بود .

مقایسه اظهارات احمدی نژاد از گذشته تا کنون، به خوبی نشان می دهد که وی چگونه خود را برای قضاوت مردم به نمایش گذاشته است .

متن این مصاحبه را در زیر می خوانید:

عضو جامعه اسلامي مهندسين گفت: درباره انتقاداتي در ارتباط با عملكرد قوه قضاييه مطرح مي‌شود گفت: سيستم قضايي ايران، نمي‌تواند حزبي باشد. رييس قوه قضاييه حق امر و نهي به قاضي را ندارد، اين قوه هشت سال در اختيار دوستان ما بود كه الان منتقد هستند، بيش از 50 يا 60 درصد قضات فعلي توسط اين دوستان گزينش شده‌اند. اين دوستان از اول انقلاب ديدگاه حزبي داشتند. چطور موقعي كه شما بالاي سر قوه قضاييه هستيد بي‌طرف است ولي فرد ديگري كه مي‌آيد جناحي مي‌شود، البته معناي اين مطلب اين نيست كه اشتباه اتفاق نمي‌افتد يا بعضي قضات گرايش ندارند، اما بياييم ليست كنيم ببينيم چند برخورد صورت گرفته ؟ در چه سطحي بوده است و چه كساني اين برخودرها را ملي كردند؟ چرا وقتي يك شهردار به بيت‌المال دست اندازي مي‌كرد بعضي از دانشجويان از متخلف حمايت كردند؟ اين نقطه ننگ جنبش دانشجويي است كه از مجرم حمايت كند. نقطه افتخار جنبش دانشجويي برخورد با ظلم وبي‌عدالتي است. جلوگيري از چپاول بيت‌المال است. آن آقا مي‌گويد 300 ميليون تومان به حزبم دادم. مي‌گويند بله كار خوبي كردي. كساني قوه قضاييه را متهم مي‌كنند كه خود صددرصد حزبي عمل مي‌كنند. وي افزود: پس از دوم خرداد 15 هزار مدير كشور عوض شده است، تا آبدارچي ادارات را به‌دلايل حزبي عوض كردند حتي برخي كارشناسان را در برخي وزارتخانه‌ها . اگر كار حزبي را جدا كنيم واقعا اگر يك روزنامه‌نگار تخلف كرد نبايد با او برخورد شود، اگر نماينده‌اي از قانون تخلف كرد نبايد با او برخورد شود؟ افتخار قانون اساسي ماست كه همه در برابر قانون مساويند. مي‌خواهند متخلف را قهرمان جلوه دهند بعد مي‌گويند سياسي برخورد مي‌كنند تعداد كل عناصر دستگير شده چندتاست و در مقابل يك كشور چقدر است؟ هيچ نظامي در دنيا اجازه نمي‌دهد از درون خود و با ساختارهاي خود آن را براندازند. عضو جامعه اسلامي مهندسين ادامه داد: كدام قانون اساسي برانداختن نظام خود را در خود پيش بيني كرده است اين كه خيلي خنده‌دار است. آقا چرا اجازه نمي‌دهي من در مجلس باشم و بخواهم براندازم. چون اجازه نمي‌دهي ديكتاتور هستي. همواره ديكتاتورها از مقابله با قوه قضاييه و قانون شروع كرده‌اند! به نظر من بيش از اينكه دوگانگي در رفتار قوه قضاييه وجود داشته باشد، در رفتار جريانات سياسي وجود دارد، قوه قضاييه مي‌خواهد با فساد مالي برخورد كند. پوشش سياسي مي‌دهند كه شما با سرمايه‌گذاري مخالف هستيد، اگر همگروه شماست شما همگروه خود را درست انتخاب كن. هر گروه يا حزبي كه مي‌خواهد باشد چه اين طرف چه آنطرف اين منافع ملي است هر كه به ملت دست اندازي كرد بايد دستش قطع شود. يكروز مي‌گويند مهمان خارجي داشتيم خواسته‌اند فضا بسازند. فردا مي‌گويند چون مسافرت خارجي در پيش بود خواسته‌اند فضا بسازند. شش ماه ديگر مي‌گويند فلان كنفرانس بوده پس كي بايد به سراغ مجرم رفت؟

به گزارش صراط، با مطالعه این اظهارات احمدی نژاد به خوبی مشخص است که وی اگر گفته های سالها قبلش را که هنوز به صندلی شهرداری تهران و یا ریاست جمهوری ایران نرسیده بود مطالعه کند، تو دهنی سختی از خودش خواهد خورد!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

معاون آموزشی دانشگاه تهران: دانشجویان همه مقاطع می‌توانند از ۱۷ خرداد به دانشگاه بازگردند/دانشجویان جدیدالورود از نیمه دوم مهر ماه شروع می شود

هزینه حمل و نقل زعفران ۷ یورو شد/ وزارت جهاد کشاورزی مازاد پیاز زعفران را خریداری کند

بیانیه استاندار و نماینده ولی فقیه در استان کرمان به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)

با چالش حفظ بازار پسته مواجه شدیم

زمین خواری و فروش 800قطعه زمین دولتی در منوجان

حیوان آزار کهنوجی دستگیر شد

تعداد مبتلایان به کرونا به مرز 2هزار نفر رسید

شهادت سرباز قرارگاه عملیاتی ابوذر در درگیری مسلحانه

۸۰ کیلوگرم تریاک در یک منزل مسکونی

رد پیشنهاد رشوه توسط رئیس کلانتری بردسیر

پربازدید ها

انتقاد سایت اصولگرا از نماینده رفسنجان:کار نماینده گل آرایی میزکار و برنامه‌ریزی برای ختم قرآن نیست/برای وظایف نمایندگی پول می گیرید

چرا هند و چین به جان هم افتاده‌اند؟

قالیباف: مجلس یازدهم مذاکره و سازش با آمریکا به عنوان محور استکبار جهانی را بی حاصل و پر ضرر ارزیابی می‌کند

از کتاب «ناگفته‌های احمدی‌نژاد» تا پاراف‌های پوپولیستی/احمدی نژاد هنوز باور نکرده که نقش اجرایی و نفوذی در دولت ندارد

رئیس جمهور:انعطاف های لازم برای رفع نگرانی دانش آموزان و والدین از برگزاری حضوری امتحانات صورت گیرد/آموزش و پرورش برای فعالیت های آموزشی همراه با کرونا برنامه ریزی کند

برگزاری جلسه حضوری شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب بعد از ۴ ماه

بیانیه استاندار و نماینده ولی فقیه در استان کرمان به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسمات نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۱۶ نظر)

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۱۳ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۵ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

قالیباف: مجلس یازدهم مذاکره و سازش با آمریکا به عنوان محور استکبار جهانی را بی حاصل و پر ضرر ارزیابی می‌کند   (۱ نظر)

مدیرکل و معاون اداری مالی اداره کل غله استان کرمان به اتهام رشوه و فساد اداری دستگیر شدند   ( نظر)

پیشنهاد ختم روزانه قرآن از سوی نماینده مردم رفسنجان/صفحه اول و دوم برای قالیباف در نظر گرفته‌ شد/ثواب اولین ختم قرآن به روح بلند امام خمینی(ره)هدیه می شود   ( نظر)

کشف 4خودروی احتکار شده در کرمان   (۱ نظر)