کد خبر: ۲۷۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
ارسال به دوستان
ذخیره
در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان اعلام شد:
محمد فرشاد، رییس شورای اسلامی شهر کرمان در این نشست با اشاره به حقوق معوق پرسنل شرکتی شهرداری گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان سال حقوق معوق پرسنل شرکتی شهرداری کرمان پرداخت شود.
نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، محمد فرشاد، رییس شورای اسلامی شهر کرمان در این نشست با اشاره به حقوق معوق پرسنل شرکتی شهرداری گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان سال حقوق معوق پرسنل شرکتی شهرداری کرمان پرداخت شود.

جبران عقب‌افتادگی مناطق کمتربرخوردار شهر کرمان
وی در خصوص بررسی بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان نیز گفت: در بودجه‌ی سال آینده مقرر شده درآمدهای هر منطقه در همان منطقه هزینه شود.
رییس شورای اسلامی شهر کرمان در عین حال بیان کرد: البته بخشی از منابع شهرداری مرکز و مالیات بر ارزش افزوده، در مناطق کمتر‌برخوردار شهر کرمان هزینه خواهد شد تا عقب‌افتادگی‌های این مناطق برطرف شود.

بررسی وضعیت تحقق بودجه در سال‌های 95 و 96
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورا با اشاره به بررسی بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان در نشست این کمیسیون گفت: تحقق بودجه‌ی سال‌های 95 و 96 شهرداری کرمان در دو بخش 9 ماهه‌ی اول سال و دو‌ماهه‌ی پایان سال که تخفیف‌های عوارض اعمال می‌شود، مورد بررسی قرار گرفت.

حسین چناریان، با بیان این‌که بودجه‌ی شهرداری کرمان در سال 95، 600 میلیارد تومان و بودجه‌ی شهرداری در سال 96، 650 میلیارد تومان مصوب شده بود، گفت: در 9 ماهه‌ی سال 95، 184 میلیارد و 115 میلیون تومان و در دو‌ماهه‌ی آخر سال 95 نیز 78 میلیارد و 376 میلیون تومان از بودجه‌ی شهرداری محقق شده است.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورا افزود: در 9 ماهه‌ی نخست سال 96 نیز 150 میلیارد و 786 میلیون تومان و در دوماهه‌ی آخر سال 96، 116 میلیارد و 686 میلیون تومان از بودجه‌ی 650 میلیارد تومانی شهرداری کرمان محقق شده است.
چناریان افزود: براساس گزارشِ تحققِ بودجه‌ی شهرداری کرمان، مقرر شد بودجه‌ی شهرداری در سال 97، براساس درآمدهای شهرداری پیش‌بینی شود.

وی با بیان این‌که براساس درآمدهای پیشنهادی شهرداری کرمان بودجه‌ی سال آینده از سوی شهرداری 447 میلیارد تومان پیشنهاد شده است، از اعضای شورا خواست تا هفته‌ی آینده درآمدهای پیشنهادی شهرداری را بررسی کنند تا پس از آن برای بودجه‌ی سال آینده تصمیم‌گیری شود.
فرشاد، رییس شورای اسلامی شهر کرمان نیز با بیان این‌که درآمدهای شهرداری در پنج سال گذشته، هر سال نسبت به سال قبل حدود 15 درصد افزایش یافته است، به پیشنهادهای شهرداری‌های مناطق برای هزینه‌های هر منطقه اشاره کرد و گفت: اعضای شورا تا هفته‌ی آینده هزینه‌های شهرداری‌های مناطق را بررسی کنند تا هزینه‌های در نظر گرفته شده، براساس اولویت‌های مدنظر اعضای شورا باشد.

تصویب بودجه بر مبنای درآمدهای واقعی شهرداری باشد

علی خدادادی، رییس کمیسیون خدمات شهری شورا نیز با اشاره به عدم تحقق بودجه‌ی 650 میلیارد تومانی شهرداری کرمان در سال‌جاری گفت: بودجه‌ی شهرداری کرمان در سال 97، باید بر مبنای درآمدهای واقعی شهرداری تعیین و تصویب شود.
در ادامه، در رابطه با هزینه‌های جاری و عمرانی شهرداری کرمان در سال آینده تبادل نظر شد که علی اکبر مشرفی، عضو شورای اسلامی شهر کرمان در رابطه با افزایش حقوق کارکنان شهرداری گفت: افزایش حقوق کارکنان شهرداری کرمان، تابع افزایش حقوق دولت نیست؛ بلکه تابع افزایش حقوقی است که از سوی سازمان تأمین اجتماعی مصوب می‌شود.

ضرورت پیش‌بینی درآمدهای شهرداری متناسب با رشد درآمدهای پنج سال گذشته
سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان نیز در خصوص تصویب بودجه‌ی شهرداری با اشاره به قانون گفت: میزان پیش‌بینی درآمدهای شهرداری باید متناسب با رشد درآمدهای پنج سال گذشته باشد و در صورتی با افزایش بیش از آن موافقت خواهد شد که موارد توجیهی آن بیان شود.
وی افزود: وام‌های اعطایی در پنج سال گذشته نیز مشمول درآمدهای شهرداری نخواهد بود.


در ادامه، بررسی بودجه‌ی شهرداری در سال آینده، به جلسات فوق‌العاده‌ی کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورا و تصویب نهایی آن به جلسه‌ی آینده‌ی شورای اسلامی شهر کرمان موکول شد.
هم‌چنین در این نشست با پیشنهاد شهردار کرمان مبنی بر پرداخت کارت هدیه به مبلغ دو میلیون ریال به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) و روز زن به بانوان شاغل در شهرداری کرمان موافقت شد.
در این نشست با در نظر گرفتن ابزار تشویقی برای عقب‌نشینی املاک مسیر بولوار شهید صدوقی جهت سامان‌دهی این بولوار به‌عنوان یکی از ورودی‌های شهر کرمان موافقت شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

سرانجام تعطیلی معادن به کجا رسید؟

استاندار کرمان:اگر واحد تولیدی بدون تجمع می تواند کار کند، چرا باید تعطیل شود؟

طغیان رودخانه‌های فصلی و جریان‌های روان‌آبی از بالا دست، دور از انتظار نیست

طی 24 ساعت گذشته 16مورد جدید کرونا ویروس شناسایی شد/ مجموع مبتلایان به کرونا ویروس به 228نفر رسید

رییس پلیس راهور کرمان:اجازه تجمع در روز سیزده بدر داده نخواهد شد

اگر اطلاعی به ما داده شود ما همان روز با واحد متخلف برخورد می کنیم

پاسخ صریح رئیس بانک مرکزی به این ادعا که ایران در تلاش برای دسترسی به پول نقد است! نه دارو و تجهیزات پزشکی!

رئیس دفتر رئیس‌جمهور:اجرای سیاست قرنطینه و بهره‌گیری از قوه قهریه، دست‌کم در ایتالیا، فرانسه و انگلستان موفق نبوده/برخی حضرات می‌گفتند اعلام کرونا قبل انتخابات،پروژه سیاسی است!

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: مبلغی به جهت خرید لوازم خانگی در اختیار سپاه قرار گرفت/500 راس دام به مردم مناطق سیل‌زده رودبارجنوب اهدا ‌می شود

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:اکنون آمار بستری ها به دلیل بیماری های حاد تنفسی و کرونا تقریبا ثابت شده/ اگر مراودات اجتماعی را کاهش دهیم،روند مبتلایان به ویروس کرونا نزولی خواهد شد

پربازدید ها

هیچ چادری در منطقه قلعه گنج توزیع نشده است

در پی وقوع سیلاب بیش از ۱۵۰۰ راس دام در رودبار جنوب تلف شد/ ۱۵۱ خانوار در چادر زندگی می کنند

آغاز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از فردا / پلمب واحدهای صنفی و توقیف خودروهای متخلف

رییس پلیس راهور کرمان:اجازه تجمع در روز سیزده بدر داده نخواهد شد

طغیان رودخانه‌های فصلی و جریان‌های روان‌آبی از بالا دست، دور از انتظار نیست

طی 24 ساعت گذشته 16مورد جدید کرونا ویروس شناسایی شد/ مجموع مبتلایان به کرونا ویروس به 228نفر رسید

مهلت 24 ساعته فرماندار بم برای خروج مسافران

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:اکنون آمار بستری ها به دلیل بیماری های حاد تنفسی و کرونا تقریبا ثابت شده/ اگر مراودات اجتماعی را کاهش دهیم،روند مبتلایان به ویروس کرونا نزولی خواهد شد

ضایعه ریوی ایجاد شده توسط کرونا مشابه ضایعه بمباران شیمیایی است/ احتمالا ظرف ۲ هفته آینده افزایش موارد مبتلا به ویروس کرونا را در استان شاهد باشیم

حضور شهروندان در پارک‌ها و بوستان‌ها تا پایان اپیدمی کرونا، ممنوع است

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)