کد خبر: ۲۷۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
ارسال به دوستان
ذخیره
با حکم شهردار کرمان صورت گرفت
رضا ناصری‌پور، مشاور شهردار و دبیر کارگروه مشورتی معماری و شهرسازی شهرداری کرمان، مصطفی مرادی‌پور کرمانی، دبیر ستاد پیگیری مطالبات شهرداری، غلام‌عباس نظری، دبیر ستاد ممیزی املاک و اصناف و حجت‌‌الاسلام رضا حسنی، دبیر ستاد هماهنگی امور ایثارگران، جانبازان و شهدای شهرداری شد
رضا ناصری‌پور، مشاور شهردار و دبیر کارگروه مشورتی معماری و شهرسازی شهرداری کرمان شد
با حکم شهردار کرمان، رضا ناصری‌پور، به‌عنوان «مشاور شهردار و دبیر کارگروه مشورتی معماری و شهرسازی شهرداری کرمان» معرفی شد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در حکم سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان آمده است:

«بخش عمده‌ای از معضلات دامن‌گیر کلان‌شهرهای ایران، حاصل ضعف‌های جدی در حوزه‌های معماری و شهرسازی است؛ این حوزه‌ها دارای ظرفیت زیادی برای تأثیر مثبت بر کیفیت زندگی شهروندان، کارآمدی شهر، افزایش پایداری، تاب‌آوری، افزایش نشاط و ارتقای تعاملات اجتماعی و... است.
ارتقای جدی کیفیت معماری و تصمیمات شهرسازی و تبدیل این حوزه‌ها به امری خطیر -چه در محدوده‌ی اقدامات شهرداری و چه در دایره‌ی نظارت و کنترل بر ساخت‌وسازها- در دستور کار مدیریت شهر کرمان قرار دارد.
برای رسیدن به نتیجه‌ای در خور، لازم است تا به‌منظور دستیابی به حداکثر عقلانیت  تخصصی، نخبگان تمام تخصص‌های مؤثر ازجمله جامعه‌شناسی، معماری، شهرسازی، هنر، ترافیک و... وارد هم‌فکری جدی شوند و برآیند هم‌اندیشی‌ها، چراغ راه و محل اقدام قرار گیرد.
نظر به اهمیت موضوعات فوق و با توجه به تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی در حوزه‌های مختلف خصوصاً معماری و شهرسازی و شناخت کامل از شهر تاریخی کرمان، به‌موجب این حکم به‌عنوان «مشاور شهردار و دبیر کارگروه مشورتی معماری و شهرسازی شهرداری کرمان» منصوب می‌شوید.
انتظار دارد با حضور حداکثری تمامی صاحبان اندیشه و افراد مؤثر، زمینه‌ی پویایی و تأثیرگذاری کارگروه را به منصه‌ی ظهور رسانید. توفیق روزافزون جنابعالی را که از متخصصان دلسوز شهر کرمان هستید، در انجام امور محوله از درگاه احدیت مسألت دارم.»

مصطفی مرادی‌پور کرمانی، دبیر ستاد پیگیری مطالبات شهرداری شد
با حکم شهردار کرمان، مصطفی مرادی‌پور کرمانی، به‌عنوان «دبیر ستاد پیگیری مطالبات شهرداری» معرفی شد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در حکم سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان آمده است:
« نظر به اهمیت تشکیل ستاد پیگیری مطالبات شهرداری و با توجه به شناخت و کارایی که در شما سراغ دارم، تشکیل ستاد مذکور را به جنابعالی محول می‌نمایم. امید است با توکل به خدواند متعال و با همکاری سایر واحدهای شهرداری، ضمن مشورت و هماهنگی با معاونت محترم اداری و مالی، نسبت به تهیه‌ی آیین‌نامه و پیشنهاد اعضای ستاد اقدام تا پیگیری وصول مطالبات از اشخاص حقیقی و حقوقی با جدیت و سرعت صورت پذیرد.انتظار می‌رود ضمن تدوین آیین‌نامه، این اقدامات تا پایان سال انجام تا به حول و قوه الهی در سال 1397 فعالیت ستاد مذکور شروع گردد.امیدوارم با استفاده از توان و تجربه‌ی خود و با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی لازم در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات موفق و مؤید باشید.»

غلام‌عباس نظری، دبیر ستاد ممیزی املاک و اصناف شهر کرمان شد
با حکم شهردار کرمان، غلام‌عباس نظری به‌عنوان «دبیر ستاد ممیزی املاک و اصناف شهر کرمان» معرفی شد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در حکم سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان آمده است:
«نظر به اهمیت تشکیل ستاد «ممیزی املاک و اصناف شهر کرمان» و با توجه به شناخت و کارایی که در شما سراغ دارم، تشکیل ستاد مذکور را به جنابعالی محول می‌نمایم. امیدوارم با توکل به خدواند متعال و با همکاری سایر واحدهای شهرداری نسبت به تهیه‌ی آیین‌نامه و پیشنهاد اعضای ستاد اقدام کنید تا پیگیری وصول عوارض شهرداری با جدیت و سرعت صورت پذیرد.
اجرای دقیق آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها، به‌روزرسانی نقشه‌های محدوده‌ی مناطق به‌منظور دسترسی بهتر در امور ممیزی، اصلاح اطلاعات توصیفی و مکانی املاک و اصناف، بررسی نحوه‌ی توزیع قبوض عوارض سالیانه، تسهیل در دستیابی به اطلاعات و محاسبات عوارض و سایر موارد مرتبط مورد انتظار است. با توجه به مهم بودن موضوع، ضمن تدوین دقیق آیین‌نامه، این اقدامات تا پایان سال انجام تا به حول و قوه الهی در سال 1397 فعالیت ستاد مذکور شروع گردد.
امید است با استفاده از توان و تجربه‌ی خود و با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی لازم در پیشبرد اهداف، با رعایت قوانین و مقررات موفق و مؤید باشید.»

حجت‌‌الاسلام رضا حسنی، دبیر ستاد هماهنگی امور ایثارگران، جانبازان و شهدای شهرداری شد
با حکم شهردار کرمان، حجت‌‌الاسلام رضا حسنی، به‌عنوان «دبیر ستاد هماهنگی امور ایثارگران، جانبازان و شهدای شهرداری» معرفی شد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در حکم سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان آمده است:
«با عنایت به فرامین بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه‌ی انقلاب و نظر به اهمیت تشکیل «ستاد هماهنگی امور ایثارگران، جانبازان و شهدای شهرداری» و با توجه به شناخت و کارایی که در شما سراغ دارم، با حفظ سمت تشکیل ستاد مذکور را به جنابعالی محول می‌نمایم.
امید است با توکل به خدواند متعال و با همکاری سایر واحدهای شهرداری، ضمن مشورت و هماهنگی با معاونان و مدیران شهرداری نسبت به تهیه‌ی آیین‌نامه و پیشنهاد اعضای ستاد اقدام کنید تا پیگیری درخواست این عزیزان با جدیت و سرعت صورت پذیرد.
برنامه‌ریزی، زمینه‌سازی و پیگیری برای اجرای مصوبات، قوانین، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغ شده و تهیه و تنظیم برنامه‌های مورد نیاز برای بزرگداشت مقام شامخ شهدا، ایثارگران و جانبازان مورد انتظار است.
امید است ضمن تدوین دقیق آیین‌نامه، این اقدامات تا پایان سال انجام شود تا به حول و قوه الهی در سال 1397 فعالیت ستاد مذکور شروع گردد.
امید که با استفاده از توان و تجربه‌ی خود و با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی لازم، در پیشبرد اهداف، با رعایت قوانین و مقررات موفق و مؤید باشید.»

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

وضعیت بازار مسکن اورژانسی است

بازگشایی اماکن مقدسه و تردد بین استان‌ها همچنان ممنوع / ساعت کار ادارات[درتهران] از ۷ صبح تا ۲ بعدازظهر خواهد بود/ دو سوم سرکار حاضر می‌شوند و یک سوم از کارکنان مجاز هستند که سر کار نروند

حمل بار در راه‌آهن کرمان افزایش یافت

4هزار و 800 خانواده مددجوی کمیته امداد در سیل اخیر آسیب دیدند

از 311مورد مبتلا به کرونا 30نفر از کادر درمانی هستند

مهارت های زندگی را از طریق فضای مجازی به درون خانه ها ببریم/ از هم اکنون باید برای پسا کرونا برنامه های عملیاتی طراحی کرد

طبق نظریه‌ سازمان بهداشت جهانی استفاده از ماسک صرفا برای افراد بیمار و کسانی که در ارتباط نزدیک با بیماران هستند، توصیه می‌شود/ برخی از اظهارنظر‌ها مبنی بر ضرورت لزوم استفاده از ماسک در تمامی مکان‌های عمومی شیطنت رسانه‌ای بود

انتقاد شدید استاندار کرمان از برخی اظهار نظرها در خصوص سیل در جنوب کرمان

تعداد بیکاران فعلی استان کرمان بیش از صد هزار نفر است

۱۰۰ هزار شغل به علت شیوع کرونا در استان کرمان صدمه دیدند/یک هزار میلیاردتومانی به اقتصاد استان ضرر وراد شد

پربازدید ها

217مورد از 285 مورد مثبت کرونا مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان است

طبق نظریه‌ سازمان بهداشت جهانی استفاده از ماسک صرفا برای افراد بیمار و کسانی که در ارتباط نزدیک با بیماران هستند، توصیه می‌شود/ برخی از اظهارنظر‌ها مبنی بر ضرورت لزوم استفاده از ماسک در تمامی مکان‌های عمومی شیطنت رسانه‌ای بود

4هزار و 800 خانواده مددجوی کمیته امداد در سیل اخیر آسیب دیدند

از 311مورد مبتلا به کرونا 30نفر از کادر درمانی هستند

مهارت های زندگی را از طریق فضای مجازی به درون خانه ها ببریم/ از هم اکنون باید برای پسا کرونا برنامه های عملیاتی طراحی کرد

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان:بحران ریزگردها یک بحران خاموش است

زلزله 4 ریشتری «کهنوج» کرمان را لرزاند/خسارتی گزارش نشده است

غلظت ریزگردها در فهرج 78 برابر حد مجاز/40 روستای ریگان در محاصره طوفان

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)