کد خبر: ۲۷۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
ارسال به دوستان
ذخیره
سفیر اتریش در ایران :
سفیر اتریش در ایران با بیان اینکه کشورش آمادگی همکاری برای ساخت نیروگاههای خورشیدی بیشتر در استان کرمان را دارد ،گفت : اینک فاز اول پروژه نیروگاه خورشیدی در این استان را در دست ساخت داریم .
سفیر اتریش در ایران با بیان اینکه کشورش آمادگی همکاری برای ساخت نیروگاههای خورشیدی بیشتر در استان کرمان را دارد ،گفت : اینک فاز اول پروژه نیروگاه خورشیدی در این استان را در دست ساخت داریم .

به گزارش ایرنا ،اشتفان شولدز در جریان بازدید از فاز اول و در حال اجرای نیروگاه 1.2 مگاواتی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان اظهار کرد: فاز دوم پروژه 60 مگاواتی نیروگاه خورشیدی طی دو سال آینده با سرمایه گذاری 55 میلیون یورو هم احداث خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه طی دوسال اخیر 2پروژه اقتصادی بزرگ اتریش در استان کرمان اجرا شده است اظهار داشت: دو سال پیش هیات اقتصادی از ایالت اتریش به کشور ایران سفر داشته و این سفر نتیجه اقتصادی قابل ملموسی داشته است .
شولدز گفت: اولین پروژه که توسط اتریش در ایران احداث شد نیروگاه خورشیدی در رفسنجان بود و پروژه بزرگ دوم هم در گل گهر است که توسط اتریشی ها در حال انجام است.

وی بیان کرد: اتریش آمادگی خود را برای همکاری با ایران به ویژه استان کرمان و منطقه رفسنجان اعلام می کند .

** مدرن ترین خط تولید فولاد در کرمان راه اندازی می شود

شولدز با اشاره به اینکه استان کرمان و شهر رفسنجان از مناطق اصلی سرمایه‌گذاری است ادامه داد: به زودی هم کلنگ ‌زنی مدرن ترین خط تولید فولاد در استان کرمان به زمین زده خواهد شد .
وی گفت :کشورش منابع نفتی ندارد بلکه این منابع انسانی اتریش است که در رفاه اقتصادی نقش به سزایی داد و در نظر داریم دانش و دستاوردهایمان را با شما ایرانیان به اشتراک بگذاریم.
شولدز در رابطه با انرژی های تجدید پذیر هم گفت: اتریش در سطح جهان در حوزه استفاده از منابع انرژی های تجدید پذیر پیشرو است طوی که 91.8 درصد برق اتریش از منابع تجدید پذیر کسب می شود و یکی از راهبردهای اتریش در همکاریهای توسعه ای در تامین انرژی از منابع تجدید پذیر است.
وی اظهار داشت : این همکاری اتریش با سازمانهای منطقه ای در جنوب شرق آفریقا و چند منطقه دیگر وجود دارد و مرکز این هماهنگی ها در تهران خواهد بود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

ویروس کرونا چرخ اقتصاد عشایر را لنگ کرد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:تعداد کل موارد مثبت کرونا در استان کرمان به ۲۸۲ نفر رسید

ممنوعیت ورود به تفرجگاه‌ها و مناطق گردشگری کرمان تا ۱۵ فروردین تمدید شد

روشنایی و آب آشامیدنی ۶۲ پارک در رفسنجان قطع شد

بیمه بیکاری به کارکنان صنوف فرهنگی هنری اختصاص داده می‌شود

کارخانه‌های خودروسازی بم فعالیت خود را از سر می‌گیرند

استاندارکرمان: دلیل فشارهای وارده برای تعطیل کردن واحدهای صنعتی را متوجه نمی‌شویم/ما موظف به حفظ سلامتی مردم و همچنین حفظ کشور و اقتصاد آن هستیم

امروز ورودی تفرجگاه ها و پارک ها مسدود است/هیچ مطلبی درباره عدم سوخت رسانی به مردم در جایگاه ها صحت ندارد

50درصد ظرفیت تخت‌هایمان در اکثر استان‌ها برای کرونا خالی است/تعرفه کرونایی نداریم

حذف کامل واحدهای درسی نیم سال در صورت تقاضای دانشجو مجاز است/کلاس‌های تابستانی برای دروس حذف شده یا ناتمام برگزار خواهد شد

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۶ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)