کد خبر: ۲۷۴۶۱
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس کمیسیون حقوقی نظارت و حاشیه نشینی شورای شهر کرمان
رییس کمیسیون حقوقی نظارت و حاشیه نشینی شورای شهر کرمان در پاسخ به سوال خبرنگار گفتارنو مبنی بر این‌که حاشین‌نشین‌های کرمان می‌گویند برخورد با آن ها در ادوار مختلف شورا، انتخاباتی بوده است. شورای جدید چه برنامه برای حل چالش‌های بنیادین حاشیه نشین‌ها دارد ؟ با اذعان به استفاده ابزاری برخی کاندیداهای شورای شهر از مردم حاشیه شهر گفت: در زمان انتخابات وعده‌هایی داده می‌شود که یک قسمت آن ناشی از عدم آگاهی از شرح وظایف شورا است و تعدادی هم تعمدا این کار را انجام مي‌دهند.

گفتارنو/ گروه شهر: 

رییس کمیسیون حقوقی نظارت و حاشیه نشینی شورای شهر کرمان در پاسخ به سوال خبرنگار گفتارنو مبنی بر این‌که  حاشین‌نشین‌های کرمان  می‌گویند برخورد با آن ها در ادوار مختلف شورا، انتخاباتی بوده است. شورای جدید چه برنامه برای حل چالش‌های بنیادین حاشیه نشین‌ها دارد ؟  با اذعان به استفاده ابزاری برخی کاندیداهای شورای شهر از مردم حاشیه شهر گفت: در زمان انتخابات وعده‌هایی داده می‌شود که یک قسمت آن ناشی از عدم آگاهی از شرح وظایف شورا است و تعدادی هم تعمدا این کار را انجام مي‌دهند. 

به گزارش گفتارنو، منصور ایرانمنش در کنفرانس خبری شورای شهر، با بیان این‌که در دور چهارم شورا توجه ویژه‌ای به حاشیه نشینان شده است، افزود: در کنار بحث ساماندهی حاشیه نشینی ، قسمت زیادی از حاشیه شهر وارد محدوده شهر شد. 

ایرانمنش با اذعان به این‌که این امر مشکلاتی را هم در پی داشت، خاطر نشان کرد: این مساله به نفع مردمی شد که ساکن آن محدوده بودند. 

او با بیان این‌که در آینده نزدیک شاهد تحولات و اتفاقات بسیار خوب مخصوصا در مناطقی نظیر شهرک صنعتی خواهیم بود، یادآور شد: در سال 96 بسیاری از کوچه ها و معابر آن‌جا آسفالت شد.
ایرانمنش اظهار داشت:  بسیار خوش‌بین هستیم با آن فاینانسی که شورا برای آسفالت معابر تصویب کرده است، امسال شاهد آسفالت در این بخش باشیم. 

رییس کمیسیون حقوقی نظارت و حاشیه نشینی شورای شهر کرمان  با اذعان به این‌که  مشکلات این بخش فراتر از توان شوراست و لازم است دستگاه‌های دیگر هم همکاری کنند ، افزود:  در بحث امنیت اقدامات خوبی شده است و دولت هم باید همکاری بیش تری کند و رسانه ها هم به این چالش توجه بیش‌تری کنند. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آغاز به کار تعاونی پسته رفسنجان ضروری است/باغداران خواستار حذف ارز نیمایی پسته هستند

۱۱۱۶ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در کرمان به بهره‌برداری رسید

شهرداری مجوز ساخت و ساز به مالکان نخلستا‌ن‌ها نداده است

36 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان ثبت‌نام کردند/ بیش از ۱۷ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند/ساخت 3 هزار و 600 واحد در استان آغاز شده است

شماره دوم: آفتاب: اگر نمکی برای آینده برنامه دارد بگوید برایش تبلیغ کنیم چرا روی اعصاب مردم می‌رود؟/ رسالت: فرآیند استیضاح رئیس‌جمهور چند ماه به طول می‌انجامد/ جوان: اگر روحانی استیضاح شود در زمان ارائه گزارش دلیل ناکامی خود را استیضاح عنوان می‌کند

مخالفت رهبر انقلاب با استعفا و استیضاح حسن روحانی

استاندار کرمان در سال‌های آغازین انقلاب اسلامی درگذشت

انتقاد استاندار کرمان از بی‌توجهی مدیران به ستاد تنظیم بازار

شیر کیلویی 5هزار تومان شد/ گرانی‌ها بیش از حد است

لزوم تشکیل کنسرسیوم تامین قطعات مورد نیاز صنایع در استان کرمان/وجود مافیا در حوزه خرید قطعات موردنیاز صنایع بزرگ اقتصادی

پربازدید ها

امتحانات دانش‌آموزان حضوری برگزار می‌شود/عدم دسترسی دانش آموزان به آموزش در شرایط فعلی گناه نابخشودنی است

کرونا، مسری‌تر شده است/واکسن مشکلی را از بین نخواهد برد

کمبود آرد در سطح استان نداریم/ افزایش 20 درصدی نان، مطابق با مصوبه دولت است

چالش "مومو" امکان هک و نفوذ در گوشی همراه افراد ندارد/پرونده خاصی در زمینه چالش "مومو" در استان کرمان تشکیل نشده است

سوگ ابراز نیافته در زمان از دست دادن عزیزان را در کرونا داریم/ در دوران شیوع کرونا خیلی از مراقبت های جسمی سالمندان عقب افتاده/ تزریق ترس ناشی از کووید ۱۹ می تواند برای سالمندان خیلی خطرناک باشد

مراقب قاتل خاموش باشیم!

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)