کد خبر: ۲۷۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس شاخه جوانان جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان :
رییس شاخه جوانان جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان گفت: از زمستان ۹۶ تاکنون ۷ جلسه برای تقسیم مسئولیت و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت برگزار شده است و بر اساس آیین نامه مصوب ۵ کمیته تشکیل و رئیس، دبیر، نایب دبیر و معاون شهرستان‌ ها انتخاب شدند.

گفتارنو/گروه سیاست: 

رییس شاخه جوانان جمعیت توسعه و  آزادی استان کرمان گفت: از زمستان ۹۶ تاکنون ۷ جلسه برای تقسیم مسئولیت و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت برگزار شده است و بر اساس آیین نامه مصوب ۵ کمیته تشکیل و رئیس، دبیر، نایب دبیر و معاون شهرستان‌ ها انتخاب شدند. 

به گزارش گفتارنو،‌ آرش زمان‌پور که در آیین آغاز به کار رسمی شاخه جوانان جمعیت سخن می‌گفت، با بیان این‌که در اثنای انتخابات گذشته عده ای از جوانان به پیشنهاد آقای نژادحیدری درصدد ایجاد و فعال سازی شاخه جوانان حزب برآمدیم، افزود: پس از جلسات و مذاکرات متعدد با بزرگان و جوانان فعال اصلاح‌طلب استان گروهی با حضور ۲۰ نفر از جوانان مستعد در تابستان گذشته تشکیل شد. 

زمان‌پور با تاکید بر این‌که سعی بر تشکیل گروهی فعال و دلسوز شد، اظهار داشت:  پس از برگزاری سه جلسه وجمع‌بندی نظرات این دوستان، آیین نامه ای برای تشکیل شاخه به امضای همه اعضای گروه رسید و به دبیرکل و ارکان حزب پیشنهاد گردید.

او ادامه داد: پس از بررسی‌های کارشناسانه در پاییز ۹۶ این آیین نامه به تصویب شورای مرکزی و امضای دبیر کل حزب رسید.

زمان‌پور یادآور شد:  در این مرحله اطلاعات و رزومه این ۲۰ نفر برای تشکیل شورای اجرایی شاخه جوانان به کمیته تشکیلات حزب ارجاع داده شده و پس از بررسی‌های این کمیته ۹ نفر از اعضا برای تشکیل شورای اجرایی انتخاب و اعلام شدند.

رییس شاخه جوانان جمعیت توسعه و  آزادی استان کرمان خاطر نشان کرد:   این ۹ نفر از زمستان ۹۶ تاکنون ۷ جلسه برای تقسیم مسئولیت و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت برگزار نمودند که بر اساس آیین نامه مصوب ۵ کمیته تشکیل و رئیس، دبیر، نایب دبیر و معاون شهرستان‌‌ها انتخاب شدند. 
زمان‌پور با بیان این‌که در تنظیم آیین‌نامه و برنامه‌‌ریزی‌ها رویکرد تیم محور لحاظ شده و ترجیحا از ساختار ریاستی پرهیز شده اظهار داشت: این رویکرد با هدف افزایش پویایی اعضا صورت گرفته است. 

اوبا بیان این که رئیس و دبیر شورا از پذیرفتن مسئولیت در کمیته‌ های شاخه اجتناب کردند افزود:   کمیته ها موظفند در حیطه اختیارات برنامه ریزی و اجرای برنامه های خود را بر عهده بگیرند.
زمان‌پور  ابراز امیدواری کرد:  بتوانیم فضای مناسبی را برای رشد و پیشرفت جوانان در عین اتحادمان به وجود آورده و در استان و در کشورمان تاثیرگذار باشیم. 

شایان ذکر است این مراسم با حضور سیدحسین مرعشی، محمد فرشاد دبیرکل، محمد میرزایی رییس شورای مرکزی و شماری از اعضای شورای مرکزی جمعیت و اصلاح طلبان استان  برگزار شد. 
 


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آغاز به کار تعاونی پسته رفسنجان ضروری است/باغداران خواستار حذف ارز نیمایی پسته هستند

۱۱۱۶ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در کرمان به بهره‌برداری رسید

شهرداری مجوز ساخت و ساز به مالکان نخلستا‌ن‌ها نداده است

36 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان ثبت‌نام کردند/ بیش از ۱۷ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند/ساخت 3 هزار و 600 واحد در استان آغاز شده است

شماره دوم: آفتاب: اگر نمکی برای آینده برنامه دارد بگوید برایش تبلیغ کنیم چرا روی اعصاب مردم می‌رود؟/ رسالت: فرآیند استیضاح رئیس‌جمهور چند ماه به طول می‌انجامد/ جوان: اگر روحانی استیضاح شود در زمان ارائه گزارش دلیل ناکامی خود را استیضاح عنوان می‌کند

مخالفت رهبر انقلاب با استعفا و استیضاح حسن روحانی

استاندار کرمان در سال‌های آغازین انقلاب اسلامی درگذشت

انتقاد استاندار کرمان از بی‌توجهی مدیران به ستاد تنظیم بازار

شیر کیلویی 5هزار تومان شد/ گرانی‌ها بیش از حد است

لزوم تشکیل کنسرسیوم تامین قطعات مورد نیاز صنایع در استان کرمان/وجود مافیا در حوزه خرید قطعات موردنیاز صنایع بزرگ اقتصادی

پربازدید ها

استاندار کرمان در سال‌های آغازین انقلاب اسلامی درگذشت

انتقاد استاندار کرمان از بی‌توجهی مدیران به ستاد تنظیم بازار

شرایط کرمان در حوزه اشتغال ارتقا یابد/وظیفه داریم از صنایع حمایت کنیم

لزوم تشکیل کنسرسیوم تامین قطعات مورد نیاز صنایع در استان کرمان/وجود مافیا در حوزه خرید قطعات موردنیاز صنایع بزرگ اقتصادی

مخالفت رهبر انقلاب با استعفا و استیضاح حسن روحانی

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)