کد خبر: ۲۷۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
ارسال به دوستان
ذخیره
دبیر کمیسیون ایمنی راه‌های استان کرمان اذعان کرد
دبیر کمیسیون ایمنی راه‌های استان کرمان با اشاره به اینکه محور کرمان بم همچنان پرتصادف‌ترین محور جاده‌ای استان کرمان است گفت: تعدادی فوتی‌های تصادفات در استان کرمان ۲۴.۳ درصد افزایش دارد.
دبیر کمیسیون ایمنی راه‌های استان کرمان با اشاره به اینکه محور کرمان بم همچنان پرتصادف‌ترین محور جاده‌ای استان کرمان است گفت: تعدادی فوتی‌های تصادفات در استان کرمان ۲۴.۳ درصد افزایش دارد.
به گزارش تسنیم، محمد‌مهدی بلوردی در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان کرمان اظهار‌‌داشت: محور کرمان بم، بافت کرمان و محور کرمان رفسنجان سه محوری هستند که بیشترین کشته‌های جاده‌ای را داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته سه هزار و 122 فقره تصادف در جادههای استان رخ داده است گفت: از این تعداد 590 فقره منجر به فوت بوده و 860 نفر در سال 96 فوتی داشتیم.

مدیر‌کل راه و شهرسازی استان کرمان با بیان اینکه تعدادی فوتی‌های تصادفات در استان کرمان 24.3 درصد افزایش دارد افزود: 55 درصد تصادفات بر اثر واژگونی بوده است و از ده محوری که بیشترین تصادفات را دارند هشت محور بزرگراه هستند.

وی با اشاره به اینکه تمام محورهای استان تحلیل شده و ده محوری که بالاترین تصادفات را داشتند شناسایی شده است خاطر‌نشان کرد: تمام نقاط حادثه‌خیز و پر‌تصادف شناسایی شده و اقدامات زیادی در جهت ایمن سازی راه‌ها و حضور پلیس انجام شده است و پلیس و اورژانس در جریان امور است.

دبیر کمیسیون ایمنی راه‌های استان کرمان با بیان اینکه تمرکز اداره کل راهداری برای ایمن‌سازی راه‌ها در این ده محور صورت گرفته و جای تشکر دارد گفت: در بعضی نقاط مشکلاتی وجود دارد اما واقعیت این است که توان خودرویی و نیرویی پلیس کم شده است و امکانات پلیس در کنترل راه‌ها کم است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آیا منزل شخصی محل نگهداری طلا، پول، سکه و اسناد ارزشمند است؟

در دوران قبل، دولت حداقل روزانه یک میلیون بشکه نفت با قیمت ۱۲۰ دلار صادر می‌کرد/ در دولت قبل بانک‌های ما در شرایط امروز نبودند

گردشگری را فانتزی تعریف می‌کنیم/گردشگری، بیشترین آسیب را از کرونا دیده است/گردشگری می‌تواند یکی از پیشران‌های اقتصادی استان کرمان باشد

فشارهای شدید دارایی و تامین اجتماعی صنعت گردشگری را به ورطه نابودی کشانده است/ کرونا بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان به صنعت گردشگری استان کرمان آسیب وارد کرد/ 43 درصد هتل ها تعطیل شدند

مشارکت دولت و بخش خصوصی در انتقال آب خلیج فارس به ثمر نشست

اين عاقبت وطن‌پرستي است

وزارت صمت بخشی از اختیارات خود را به استان‌ها تفویض کند

باید به بخش خصوصی میدان بدهیم اما این کار را نمی‌کنیم

خانجانی: مشکلات کشور مربوط به شخص روحانی، دولت او و اصلاح طلبان نیست/ هر دانش آموخته سطح نازل سیاسی می‌داند که مشکلات ربطی به دولت روحانی ندارد/ اول اصولگرایان بابت دوره احمدی‌نژاد عذرخواهی کنند

اصولگرایان همه پیرمردهای خود را حفظ کرده‌اند!/ اصولگرایان، جوانان را در انتخابات مجلس حذف کردند

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)