کد خبر: ۲۷۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
ارسال به دوستان
ذخیره
بازار گردی در کرمان در آستانه ماه رمضان
سیستانی با اشاره به اینکه قیمت مرغ گرم هم اکنون 81000 ریال می باشد، گفت: قیمت ماهی هوور و سفید درجه یک 260000 ریال و قیمت هر کلیو ماهی شیر درجه یک 495000 ریال می باشد.
لبنیات افزایش قیمت نخواهند داشت

رئیس اتحادیه صنف لبنیات کرمان در خصوص آخرین وضعیت اقلام لبنی در آستانه ماه مبارک رمضان اظهار کرد:هیچ گونه افزایش قیمتی را در رابطه با اقلام لبنی در ماه مبارک رمضان نخواهیم داشت و قیمت های تثبت شده ای در سطح بازار وجود دارد.

مهدوی با بیان اینکه نظارت های اتحادیه صنف بر واحدهای در این ماه تشدید پیدا خواهد کرد، ابراز کرد:کنترل کامل قیمت در خصوص مواد لبنی ماست،دوغ و ... صورت خواهد گرفت و شیر به دلیل اینکه قیمت گذاری توسط دامداری انجام می گیرد، ارتباطی با اتحادیه لبنیات ندارد.

مهدوی  خاطر نشان کرد: تا کنون هیچ گونه افزایش قیمتی  نداشته ایم.


از ثبات قیمت انواع ماهی تا احتمال افزایش حداقلی مرغ گرم

حسن سیستانی رئیس اتحادیه صنف مرغ و ماهی کرمان در خصوص آخرین وضعیت اقلام این واحد صنفی در آستانه ماه مبارک رمضان ابراز کرد: مرغ منجمد در سطح بازار به وفور وجود دارد؛ در خصوص مرغ گرم نوسانات قیمت با توجه به میزان عرضه و تقاضا متفاوت است.

وی با بیان اینکه قیمت مرغ گرم ممکن است بین 200تا 300 تومان نوسان داشته باشد، عنوان کرد: در زمینه تأمین مرغ گرم مشکلی وجود ندارد؛ همچنین قیمت انواع ماهی در طول ماه مبارک رمضان افزایش پیدا نخواهد کرد.

سیستانی با اشاره به اینکه قیمت مرغ گرم هم اکنون 81000 ریال می باشد، گفت: قیمت ماهی هوور و سفید درجه یک 260000 ریال و قیمت  هر کلیو ماهی شیر درجه یک 495000 ریال می باشد.

افزایش قیمت سیب و پرتقال 
علی کاظمی رئیس میدان میوه و تره بار کرمان در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه قیمت برخی از میوه و سیفی جات مانند هندوانه، سیب زمین، پیاز و گوجه که از جنوب استان تأمین می شود پایین است، اظهار کرد: ان شاالله در ماه مبارک رمضان شاهد افزایش قیمت نخواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه قیمت پرتقال و سیب درختی با توجه به اتمام این محصول شاید افزایش قیمت داشته باشد،تصریح کرد: با فرا رسیدن فصل تابستان مردم گرایش به این میوه ها پیدا خواهند کرد؛ همچنین افزایش قیمت در خصوص سبزیجات نخواهیم داشت.

گفتنی است با توجه به اینکه جلسه ادارات مربوط به اعلام قیمت نهایی اقلام اساسی در ماه مبارک رمضان در روزهای آتی برگزار خواهد شد؛پایگاه راه آرمان پس از تصویب، خبر مربوطه را انتشار خواهد داد.

منبع: آرمان کرمان 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

این هنر نیست در مقابل تذکرات ستادهایی که برای خدمت به مردم ایجاد شده، بایستیم/ کسی حق اهانت به مسئولان کشور را ندارد

وثایق مورد نظر صندوق چندان تفاوتی با بانک ها ندارد و سختگیرانه است

بنیه صنعتی هر استانی را صنایع کوچک آن تشکیل می دهند/توجه ویژه به صنایع کوچک و متوسط ضروری است

افراد زیادی می خواهند در انتصابات مدیران دخالت کنند/اصرار بر گرفتن پست شک برانگیز است/ادامه مسئولیت مدیری که سیستم وی را قبول ندارد شاید خلاف شرع هم باشد

میانگین حقوق بازنشستگان چقدر افزایش یافت؟ | حداقل حقوق چقدر شد؟

این‌قدر كه شوروی در مركز سیاست خارجی ایران است، ایران در مركز سیاست‌های آنها نیست/ روس‌ها در مواجهه با ایران در 200 سال گذشته سابقه خوبی از خود به جا نگذاشته‌اند

تبریز چگونه شهر بدون گدا شد؟

برخی دولت را مقصر اصلی وضع اقتصادی جلوه می‌دهند تا از این آب گل آلود در انتخابات ۱۴۰۰ ماهی بگیرند/ عده معدودی در کشور منافع جناحی و حزبی را بر منافع ملی ترجیح می‌دهند

رهبری درباره ذوالنوری قبلا چه تذکری داده بودند؟

مجید انصاری: عده‌ای فکر می‌کنند توهین به رئیس جمهور شجاعت محسوب می‌شود

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)